Jump to content

pričajte


Lucky

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Izgleda da su prekinuli posle prvog poluvremena!

Quote

Спектакл и драма у Београду – Сјајни Мицић водио Ефес до нове титуле у Евролиги
Кошаркаши Анадолу Ефеса одбранили су трофеј шампиона Евролиге, пошто су у финалу у "Штарк арени" у Београду савладали екипу Реала са 58:57. Најкориснији играч финала био је српски кошаркаш Василије Мицић, који је меч завршио са 23 поена.

Ako ništa Micić može da se pohvali da je dao pola poena svog tima :))

a od ponedeljka će valjda ponovo biti malo manja gužva u beogradu 🙂

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Dule_smor said:

Lol 58-57, wtf

tvrda utakmica što se kaže plus im je šut za tri poena bio tipa 4 od 30 :))

inače, naravno da nije moglo proći bez UKR i naravno Litvanac :))

Quote

 

A, onda je jedna novinar iz Litvanije zatražio od Micića da pošalje podršku Ukrajini, nakon čega je "uleteo" trener.

"Mislim da je Vasa umoran i da je vreme da ode u svlačionicu. Možeš da odeš, a ja ću odgovoriti na sledeća pitanja", rekao je Ataman.

Kada se Micić povukao sa konferencije, turski stručnjak je odgovorio Litvancu:

"Naravno da smo duboko uznemireni situacijom i pričam o ovome od prvog dana kada je rat počeo... Neprihvatljivo je da se to događa u ovom veku, u ovom trenutku. Živim u Turskoj, sa turskim narodom i svi smo uznemireni što nevini ljudi, deca, civili, umiru. Neverovatno je šta se događa, ponavljam, 2022. godine u Ukrajini", rekao je Ataman i dodao:

"I kada je sport u pitanju, veoma mi je žao zbog mojih prijatelja koji rade u klubovima u Rusiji, koji nemaju veze s tim, to je sranje od politike, nadam se da će čovečanstvo pobediti ovu situaciju kao i koronu. Optimista sam da možemo ovo da pobedimo. To je sve".

 

Link to comment
Share on other sites

indirektno je rekao da ce Putin pobediti, jer je Putin pobedio i koronu 😄 

rece mi neko na poslu da je bila dobra tekma. ja ne geldam sport odavno, tacnije od kako moje drustvo prestalo da prati. sada mi malo zao sto nisam gledao 🙂 

btw, trener je ispao car. pardon, sultan, turci nemaju cara hehe

  • Like +1 1

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2 hours ago, Dule_smor said:

Jel veceras Vels vs Ukrajina bese...znaci u decembru Ukrajina osvaja u Kataru :tf:

ofc, Velsu dali neke pare da puste UKR pa da može ceo svet da navija za njih.

Doduše igra se u Kataru, pa će tu biti zanimljivo kako će to proći 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
11 minutes ago, manson said:
Quote

 

Fina will also aim to establish an 'open' category at competitions for swimmers whose gender identity is different than their birth sex.

The new policy, which was passed with 71% of the vote from 152 Fina members, was described as "only a first step towards full inclusion" for transgender athletes.

The 34-page policy document says that male-to-female transgender athletes could compete in the women's category - but only "provided they have not experienced any part of male puberty beyond Tanner Stage 2 [which marks the start of physical development], or before age 12, whichever is later".

 

pa ova "open" kategorija će biti još veći smehotres nego ovo sad :))

sa druge strane, ja nisam za ovo - u fazonu sam, evo vam ukus sopstvene medicine! ako se već zalažete za to izvolte pa pustite ljude da se takmiče u tom sistemu koji ste sami napravili.

Link to comment
Share on other sites

Biće ko u Ko to tamo peva... pokažite venčani list... 

Mada, mudri su oni. Realno, ovi što su u braku i neće imati odnose, jel... barem ne međusobno

:tf:

  • Like +1 2

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, absolute said:

Biće ko u Ko to tamo peva... pokažite venčani list... 

Mada, mudri su oni. Realno, ovi što su u braku i neće imati odnose, jel... barem ne međusobno

:tf:

hahah, ima i toga. 

a ima i toga da će biti 50 stepeni i vlaga 100 posto, kome će tamo biti do seksa!! osim ovim što će da ih j na terenu ofc!

Link to comment
Share on other sites

iživeli se na ovim slabim protivnicima kad već ove jače jedva dobiju 🙂

Quote

Ватерполисти Србије убедљиво су савладали Казахстан 22:3 у трећем колу Групе Д на Светском првенству у Будимпешти. Изабраници Дејана Савића остварили трећу победу на турниру и обезбедили директан пласман у четвртфинале. Наредни меч Србија игра у среду, а ко ће јој бити ривал знаће се после утакмица баража који су на програму у понедељак.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...