Jump to content

Zašto se ovo radi? - topik o dizajnu-


dovlagsi

Recommended Posts

  • 3 months later...
7 hours ago, dovlagsi said:

ovo je toliko suludo da je obrnulo krug? 

 

pa samo spuštaju onaj sorento dizajn na sve. neko im je rekao da su se ipak suviše zaitrali sa Sportage izmišljotinama i sve što je iz toga ispalo, pa su onda uzeli jedini auto koji im je izgledao kao pravi auto ali ipak ne mogu da odustanu od dizajna koji su odlučili da guraju sa Sportage i onda miks ta dva ispadne novi Picanto 🙂

vidim da su od tojote uzeli njihov infotainment ekran pošto je tojota promenila za naredne modele pa da se ne baci 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

 

54 minutes ago, Lucky said:

 🙂vidim da su od tojote uzeli njihov infotainment ekran pošto je tojota promenila za naredne modele pa da se ne baci 

🙂

takođe imaju samo obične benzince 1,0 i 1,2 sa menjačem od 5 brzina. Nema više 1,0 t-GDI turbo benzinca. Možda zato što nije imao veliki servis, nego mu je lifetime do te kilometraže 🤔

  • Like +1 1

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, dovlagsi said:

Super im piše u PR tekstu za motore - imamo ekonomični 1,0 ili motor 1,2 za one koji hoće malo više performansi ili da idu uzbrdo! 😁 majke mi to piše, moš se nađe lako. 

hahaha, pa šta da rade ovi sa 1.0, moraju da voze samo po vojvodini? :))

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
1 hour ago, togFU said:

Ja sam tek juce na semaforu skontao da ovaj auto ima ova kao dodatna svetla dole :DDD

 

Celo to vozilo je "e, dajte sve one koncepte što smo stavili u orman jer nisu primenjivi, sad za elektro vozila sve možemo da uradimo to je trend i fora" i onda su sve to sabrali u jedan auto.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Junkie said:

Pa mislim da je svaka fabrika imala neki takav auto.. tipa A2 kod audija 😄

taj auto sam jedno vreme gledao sa prozora na moru pre X godina, neki lik u grčkoj vozio, klinac, ofc vozi se po selendri je eto ima A2 i ide tako napred-nazad X sati/dana i svaki put prođe i pitam se koliko je ružan 🙂

Link to comment
Share on other sites

pa sad ne znam za uspeh video sam samo par komada i to pre, niko vise to ne vozi

to je vise bilo koncept voz'lo. Najade mi je sto je unutrasnjost od reciklirane konoplje 😄

tipa isli skupljali buksne za ljudima pa reciklirali

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ja sam vozikao barem par puta sa i3. Menjač mi je katastrofa pozicioniran, infotament kao da je mator 15 godina. RX8 vrata su kulijana, dok ne skapiraš da moraš da izađeš iz auta svaki put kad hoćeš nekoga od pozadi da izbaciš napolje. Na autoputu već na 100ak km/h bruji nenormalno, nema izolaciju nikakvu izgleda. Tako da za zvrčkanje po gradu je ok, al ne kapiram koji profil ljudi kupuje. Meni kao geeku bi bilo shit jer nema ekrane svuda i slično. Nekom koga zanima samo vožnja će smetati što je bučan van grada. Samo po gradu da se vozikaš ima 101 bolja alternativa, sve i da si badge snob.

 

image.thumb.jpeg.3c89e69f2788f229d16a853fe0dfb22b.jpeg

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, f4ts0 said:

pa sad ne znam za uspeh video sam samo par komada i to pre, niko vise to ne vozi

9 godina u proizvodnji, preko 220 hiljada prodatih, to uopšte nije loše

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Mislim da je ovo neka skica koju je pravio neki obožavalac, nije prava ideja, zato da im se i pošalje.

Inače meni u tom fazonu da i dalje drži imidž je samo Dodge Challenger, ako naravno izuzmemo to što je besmisleno ogroman automobil. A ovi farovi su baš prekopirani od njega, zato mi se i sviđa.

  • Like +1 1
  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...