Jump to content

Zašto se ovo radi? - topik o dizajnu-


dovlagsi

Recommended Posts

51 minutes ago, killYg0r said:

I to je tacno, mada je TST salonka ukombinovala i operacije, i smiku, i frizuru, i pozu i filtere.

Sve karte, samo da se prodaju Porsche-i!

a brate zavalja jedan porše i može da iscrta obrve, napumpa usta i već je 70% posla završila 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

pa otkud znam, nešto ga nema ovako u javnim nastupima, kako se to popularno kaže!

pa nema kad je bio na BK televiziji koja je propala

ALI - Mislim da sam pre jedno 2-3 godine šaltao TV kanale i to baš ono deep (moguće da sam bio na nekoj planini), došao do TV Jagodina, TV Novi Pazar i tako tih lokalnih stanica, kad ono TOP SPEED emisija na nekoj od tih televizija, voditelj naravno Kulundžić!
Naravno, taj sistem produkcije emisija mi je poznat odavno, još u vreme Top Speed-a postojala je ona neka "Auto magazin" emisija, koju snime i onda "prodaju" (ili daju besplatno) tim lokalnim televizijama, a oni zarade nešto od reklama (jer su valjda reklame izmontirane kao deo emisije ako se dobro sećam).

Dakle, živ je čovek, samo je malo propo jbg.
Btw prvi put čujem za "aferu", šta kao penetrirao je srbsku majku?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, togFU said:

pa nema kad je bio na BK televiziji koja je propala

ALI - Mislim da sam pre jedno 2-3 godine šaltao TV kanale i to baš ono deep (moguće da sam bio na nekoj planini), došao do TV Jagodina, TV Novi Pazar i tako tih lokalnih stanica, kad ono TOP SPEED emisija na nekoj od tih televizija, voditelj naravno Kulundžić!
Naravno, taj sistem produkcije emisija mi je poznat odavno, još u vreme Top Speed-a postojala je ona neka "Auto magazin" emisija, koju snime i onda "prodaju" (ili daju besplatno) tim lokalnim televizijama, a oni zarade nešto od reklama (jer su valjda reklame izmontirane kao deo emisije ako se dobro sećam).

Dakle, živ je čovek, samo je malo propo jbg.
Btw prvi put čujem za "aferu", šta kao penetrirao je srbsku majku?

aha, malo sam "istražio" (nije bilo teško) i ispostaviće se da je TopSpeed kupljen od strane SAT-a 🙂 Dal' je samo asimilovan ili šta se desilo ne znam ali sad i topspeed.rs vodi na sat 🙂

a kao deo tog dila (možda) Kulundžić sad organizuje obuke vožnje Poršea na Navaku kao "jedini sertifikovani porše instruktor" - http://www.kulundzic.rs/ - ima i cenovnik, pa ko hoće 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Сад сам хтео да напишем дословце који цигојнер је ово дизајнирао, кад оно улете Кили.

КИЛИ ПУКОВНИЧЕ КАЗНЕНОГ ПУКА ❤️ 

  • Like +1 1

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
8 hours ago, dovlagsi said:

kad ste poslednji put videli ovo? 🙂

 

hahah, ima komšija, možda je to isti taj, pošto je ista boja, ali opet mislim i da su bili dominantno u ovoj boji 🙂

tako da ga često viđam, što je najcrnje tip ne izgleda kao da ne može da kupi sebi drugi auto ili da mu ovaj nešto posebno "leži" ali eto, mora da je neka emocija u pitanju!

smejao sam se inače juče, sad me podseti ovaj duletov komentar, na netu bilo kao "e da zezamo multiplu kako izgleda spolja, ali da li se sećate kako izgleda iznutra?"

1998_fiat_multipla_interior.jpg

bukvalno kao homerov auto :))

mislim, mogu da vidim da je potencijalno za vozača ok, prvo ima napred sve neopstruisano (doduše mora da skreće pogled više da bi video brzinu) i ovi dugmići su tako nekako na dohvat ruke, ali sve drugo deluje kao da se neko zezao i dobio zadatak da apsolutno svaki deo ovog "bloba" mora da ima nešto na sebi 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...