Jump to content

Olimpijske igre


Lucky

Recommended Posts

17 minutes ago, Dule_smor said:

Laki ajd ne moras bas c/p komentare drugosrbijanskih botova sa sajta Danas...

 

nema ništa ovde drugosrbijansko ili danas, nego jednostavno je tako - ulaganje nula a onda kad osvoje medalju "jao evo kakvi carevi, evo 100.000 evra". i to ajde za basket i fudbal ofc tu i tamo se provuče neka kinta, sve dalje od toga je čemer.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 348
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

11 hours ago, mladenq said:

prelomno ono kad su dali dve trojke za jedan napad, em to, em i jokic tad cetvrtu i kasnije sve na njega igrali

nije mi samo jasno, neka me neko prosvetli, kako je to uopste moguce? da dobiju faul nad jednim igracem, a istovremeno se prizna kos drugog igraca

moguce da je neko regularno pravilo, ja ono prvi put vidim

Mene je taj trenutak baš slomio, imali smo 5 i više razlike tu valjda, a ja sam znao sam da ne možemo i ne smemo da pobedimo i smirio se skroz. Do tad sam silne korake i "duple" nekako i gutao i tolerisao. 

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Razlika u klasi je očigledna zato što je Jokić igrao 37.5 minuta :) mislim da u drugom poluvremenu nije ni izlazio...

Svaka čast generalno ali imamo problem sa brojem kvalitetnih igrača - zato i nismo dobili Amere jer oni imaju 10ak maltene ravnopravnih top igrača. Jasno je da je bio problem i sa sudjenjem ali su nas stisli u poslednjoj četvrtini jer jbg naši glavni igrači ne mogu protiv njih bez pauze.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Opet sam imao neki zent da ne izgube prednost od +10 i više u poslednjih par minuta i samim tim i meč, ali srećom po nas nije se dogodilo 🙂

3 hours ago, millanče said:

Sabrao čovek skoro sve bitne momente. 

https://x.com/vladegoat/status/1821986662500733062

Edit: bronza kao tozla, jokara tripl-dabl. Razlika u klasi očigledna protiv Nemaca. 

ne radi!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

Opet sam imao neki zent da ne izgube prednost od +10 i više u poslednjih par minuta i samim tim i meč, ali srećom po nas nije se dogodilo 🙂

ne radi!

Ladno piše i za taj nalog i za razne druge koji su replicirali sa dodatnim greškama da su sve suspendovani nalozi. @vladegoat je bio nalog. 

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, oddball said:

tj, u nekoliko navrata nisu ni pokusali da sakriju. to je pravilnije, ali jbg, iznervirao sam se sad.

samo zato bi mi bilo draže da pobede francuzi 🙂 teško, ali ajde 🙂

Šta uradi ovaj Kari nenormalni, malo me podsetilo na meč sa nama, bukvalno u ključnih par napada dade trojke i to je to.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Zwerko said:

Razlika u klasi je očigledna zato što je Jokić igrao 37.5 minuta 🙂 mislim da u drugom poluvremenu nije ni izlazio...

Svaka čast generalno ali imamo problem sa brojem kvalitetnih igrača - zato i nismo dobili Amere jer oni imaju 10ak maltene ravnopravnih top igrača. Jasno je da je bio problem i sa sudjenjem ali su nas stisli u poslednjoj četvrtini jer jbg naši glavni igrači ne mogu protiv njih bez pauze.

Kako to ne mogu sa njima a bilo 4 razlike i to jedva, i odigrala im 3 igrača a oni imaju 10-ak maltene ravnopravnih?

FIBA košarka nije isto što i NBA košarka, a Srbija je lako mogla do zlata.

  • Like +1 1

...

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Dandy said:

Hm... izgleda da mu je vraćen nalog. Vidim sada da je i izbrisao taj post na X-u

Tesko da su mu vratili za 30min pa mozda da proveris prvo sledeci put pre nego sto neku neistinu okacis?

Vidi proveri i one stvari sto kacis na Guzva u Gazi, vrlo je moguce da su i one namestene kao i ovaj X-post zarad reakcije mase.

  • Downvote (-1) 1

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

 

9 hours ago, Dule_smor said:

Lupa Zwerko kao i obicno, u sve se on razume jelte. Mi smo taj mec dobili sto se mene tice, to sto su sudije lopovska govna nije nista novo...evo jos jedne slike ako onih nekoliko situacija nije bilo dovoljno:

 

sve se slažem, ali jbg ne možemo da sporimo i da su oni dali koševe kada mi nismo dali koševe ... 😞 tih x poslednjih napada smo mašili zicere, oni nisu. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Dule_smor said:

Joj Laki, ajd ne seri pls...davali su koseve jer su im sudije to omogucile, tacka. Sve je jasno i lepo napisano i dokumentovano slikama ovde, eno i mohr i ostali su napisali, ali ne, ti i Zwerko morate da se pravite pametni.

OK Dule, nemoj da se ljutiš, ne želim da nervozan gledaš finale vaterpoloa protiv hrvata!

U pravu si, ja sam pogrešio!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...