Jump to content

Olimpijske igre


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 348
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

2 hours ago, manson said:

A niko ne komentarište brejkdensing i onu Australijanku? 🙂 

 

joj, ono je baš cringe, ali jbg, šta će žena kad predaje dance i social studies, svi su joj govorili kako je top performer, a verovatno nikad nije pogledala nekog drugog kako brejkdensuje 🙂

2 hours ago, manson said:

A niko ne komentarište brejkdensing i onu Australijanku? 🙂 

 

ladno su uklonili sa reddita, ne znam kako kroz embed se vidi i dalje 🙂 možda će i to.

ali naravno posle toga su rekli kako eto, australija nije imala nijednu ženu na olimpijadi pre 100 godina a sada ih ima puno!

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, FATA said:

Tesko da su mu vratili za 30min pa mozda da proveris prvo sledeci put pre nego sto neku neistinu okacis?

Vidi proveri i one stvari sto kacis na Guzva u Gazi, vrlo je moguce da su i one namestene kao i ovaj X-post zarad reakcije mase.

Pa nije 30 minuta. Ta objava je bila barem 12 sati live, samo što sam ja spavao veći deo tog vremena

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

olimpijada 2028 bugarski predstavnik u breakdance

 

sramota je za covecanstvo ova krmaca na reddit embeddu (jos se vidi) kako prica da je ova "in male dominated sport" I kako je "dala sve od sebe" a to je najvaznije.

Glupave krmace, ovo je olimpiada, a ne takmicenje osnazenih borkinja.

U slucaju da troluju, kapa dole

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, f4ts0 said:

olimpijada 2028 bugarski predstavnik u breakdance

 

nažalost (?) breakdance je jedna od onih disciplina što ima pravo da bira domaćin (kao što je karate bio u tokiju) tako da neće doživeti povratak u Los Angelesu :))

27 minutes ago, f4ts0 said:

sramota je za covecanstvo ova krmaca na reddit embeddu (jos se vidi) kako prica da je ova "in male dominated sport" I kako je "dala sve od sebe" a to je najvaznije.

to je ta "karta" koju izvlače svaki put kad nešto krene po zlu.

meni je najveći problem što sam ubeđen da je ova sve vreme do komentara na netu mislila da zapravo kida breakdance, zbog tog međusobnog "ohrabrivanja" na dance & social studies.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, f4ts0 said:

olimpijada 2028 bugarski predstavnik u breakdance

 

sramota je za covecanstvo ova krmaca na reddit embeddu (jos se vidi) kako prica da je ova "in male dominated sport" I kako je "dala sve od sebe" a to je najvaznije.

Glupave krmace, ovo je olimpiada, a ne takmicenje osnazenih borkinja.

U slucaju da troluju, kapa dole

A evo i predlog za ceremoniju otvaranja!

https://www.instagram.com/reel/C96yYdlNVOc/?igsh=MTE0amRlbWN2Y3V5Mg==

 

  • Like +1 1

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

https://www.msn.com/en-ca/sports/other/six-new-sports-revealed-for-next-olympics-as-one-gets-scrapped/ar-AA1oElVH?ocid=winp2fptaskbar&cvid=4627c26e50004b6794b008b5b9efb17b&ei=13

Brejkdensing najverovatnije neće biti u LA :) za boks još nisu sigurni.
A dodaju bejzbol, softbol, skvoš, lakros, kriket i neki fleg fudbal.

Flag football: Flag football is a variant of American football whereby players must remove a flag or flag belt from the ball carrier to end a down, instead of tackling them to the ground.

Each team consists of five players and the game is played on a 50-yard field with no offensive linemen, according to the IOC.

  • Haha (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, manson said:

Brejkdensing najverovatnije neće biti u LA 🙂 za boks još nisu sigurni.
A dodaju bejzbol, softbol, skvoš, lakros, kriket i neki fleg fudbal.

opa, konačno je došlo moje vreme da zablistam! Ako može Raygun, što ne bih mogao i ja biti olimpijac! 

1 hour ago, manson said:

Brejkdensing najverovatnije neće biti u LA 🙂 za boks još nisu sigurni.

Da, veoma je zanimljivo da je boks takođe uvek upitan, iako je generalno planetarno popularan. Ajde za karate mogu da razumem da ipak nije toliko. U oba slučaja je pitanje "birokratije" i prihvatanja međunaordne federacije ... bokseri su pod "istragom" a karatisti imaju 10 federacija. Brejkdensing je i inače bio predviđen da ga nema više posle Pariza, nevezano za ovu blamažu, prosto je ubačen jer se nešto Francuzi posebno tripuju oko toga.

1 hour ago, manson said:

neki fleg fudbal

ovo sam zapravo probao par puta, zabavno je utoliko što je za klasu "jednostavnije" od pravog američkog fudbala i nema obaranja igrača već im samo skineš zastavicu okačenu oko struka. Ja sam oduvek mislio da je to samo neka "tim bilding" varijanta američkog fudbala, nisam imao pojma da oni zapravo u tome imaju čitave lige itd. Ne znam kako bih ga ocenio, možda kao što je padel pravom tenisu tako je i ovaj flag football pravom 🙂

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, sttevann said:

Ako ikada bude olimpijada kod nas, mi predlozimo neki vaterpolo ali bez kapica, ili sa malo manjom loptom, i tu budemo najbolji ponovo.

bacanje kamena sa ramena 😄 taman lagana dokvalifikacija za ove sto bacaju kuglu i svi srecni 😄 a mi zlatni 😄 😄 😄 

 

29 minutes ago, Dule_smor said:

Mi da predlozimo rakijadu!

Dule razumem ja tebe skroz, ali to su realno sve amateri, ne vredi na njih trositi dobru rakiju... 😄 

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...