Jump to content

Kinezi got serious


dovlagsi

Recommended Posts

56 minutes ago, dovlagsi said:

Prošlo 50 god pa smeju da koriste dizajn? 😁 Zapravo su ga dobro uradili, neobično mi se sviđa. Inače su od ranije poznati po Cat modelu: 

pa šta ima da ti se ne dopada u copy-paste modelu bube? 🙂 bukvalno su samo farove promenili, ostatak identičan auto 🙂 svakako je bliži originaloj bubi nego onaj kvazi pokušaj modernizacije koju je VW uradio sa novom bubom tamo dvehiljaditih ili kad već.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

pa šta ima da ti se ne dopada u copy-paste modelu bube? 🙂 bukvalno su samo farove promenili, ostatak identičan auto 🙂

pa dovoljno da promene te farove pa da mi ne sviđa 🙂 baš je užaš, dok mi je VW (prva nova) čak i kul bila, ova najnovija je isto ok, ali su malo ubili dizajn da bih poboljšali funkcionalnost, odnosno malo su produžili krov da bi bilo više mesta za glavu nazad, ali time su ubili liniju krova malo. btw mislim da ovo nisam nikad video uživo

volkswagen-2012-third-generation-beetle.

Edited by togFU
Link to comment
Share on other sites

Just now, togFU said:

pa dovoljno da promene te farove pa da mi ne sviđa 🙂 baš je užaš

meni na neki neobičan način idu ti farovi 🙂 tačno nekako prate tu estetiku mada mogu naravno da ti se ne dopadnu.

a buba kao buba (i ova nova a i kineska) mi je prosto nepotreban auto tj. auto čiji dizajn i funkcionalnost i oblik ne odgovara vremenu u kojem se nalazimo.

slično kao onaj nesretni PT cruiser onomad :))

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
On 7/21/2022 at 12:38 AM, dovlagsi said:

ne jebu ti kinezi baš te EV varijante - 2,0 turbo 400Nm ili tojotin hibridni sistem su opcije

 

a i dizajnere nešto ne plaćaju baš :)) osim ako ne treba da kopiraju nešto od drugih :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...