Jump to content

majstor za pezoa


reki

Recommended Posts

On 9/20/2020 at 8:51 PM, beba isus said:

mi je izmenio svasta

Benzinac ili dizel? Je li menjao katalizator/lambda sondu, jesi li sređivao DPF ako je dizel? Mene 307 1.6 16V benzinac kolje sa check engine i antipollution errror, možda je glupo porediti, stariji je dosta od tvog 207, ali mi predlažu da menjam katalizator i tu sondu, a ulaganje preveliko za tu vrednsot auta (a opet pitanje kako ću sa tehničkim, jer su mi uvaliti auto bez katalizatora. Šabac, jbg.).

Taman ako si ti mejao na svom da ja budem miran i da ne diram ništa i teram dok tera (ide pristojno otkako sam sam kupio i zamenio bobinu jer majstori nisu znali šta ga muči i sad ne prelazi potrošnja 9L/100km plina ), ionako za godinu i dva meseca kad istekne atest plina neće vredeti ništa 😄

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

dizel 1.4hdi

ma nije nista od toga, malo sam pretero, ulje, filtere, hladnjak motora, stabilizatore i popravka "kabla na pedali gasa" - to je jedina popravka kao bila za ovaj konkretan problem 😄

al meni ne bi tolko smetalo da mi iskace check engine nego se stvar pojavljuje totalno random, upalim auto i iskoci taj error a gas uopste ne reaguje 😄 kao da ne pritiskam papucicu. evo npr prekjuce iskakalo, juce sve normalno

nekako sam dosao do toga da je mozda klapna gasa koja deluje dosta prljavo spolja pa verovatno i unutra

auti su sranje, moje sledece vozilo

image.png.f395cd69948beae7172d619a35fa53d9.png

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
2 hours ago, beba isus said:

apdejt, posle 3 majstora od kojih je jedan drzalo auto mesec dana, auto mi nije popravljen 😄

vise nemam zivaca, moze tema da se promeni u gde ima dobar otpad

😞 Pežoova elektronika i "handling" prikazani tačno i precizno bez trunke laži i preterivanja.

 

 

  • Like +1 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, beba isus said:

apdejt, posle 3 majstora od kojih je jedan drzalo auto mesec dana, auto mi nije popravljen 😄

vise nemam zivaca, moze tema da se promeni u gde ima dobar otpad

brate ima oni što stalno kače "kupujem auto ako prodajete", pozovi prvog koji ti to okači i ćao 🙂

3 hours ago, Sting said:

Dajem 200 dojce maraka

@fatboy je jak u tebi!

3 hours ago, beba isus said:

pa cu lagano biciklom :D, a kad mi bude trebao auto bas, uzecu nekog benzinca, i to necu da gledam marku, nego prvo da nadjem dobrog majstora koji nije moron

gud lak!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ajde da se i ja upisem u rekijem pezo klub pre nego sto nabavim novo vozilo!

Krenulo sve nizbrdo poslednjih mesec dana sa 307sw... Uradio mali servis 14.06 i odmah 15.06 otisao na put za ZG. Ponadao se da je to to jer me je cekao put po evropi Grcka/Kosovo/Madjarska/Francuska i pre nedelju dana po povratku mi crkne elektricni servo. Nije radio 3 dana pa proradio ispred elektricara koje me vratio jer je bio pun. Rekoh ne moze gore kad ono proslo par dana i pre neki dan krenuo na bazene kad poce da stuca i da djipa prijavljucui neki "engine faulty" gde se ugasio. Sacekao malo, upalio ga, polukruzno i krenuo nazad kuci. Nakon par stotina metara djipnuo par puta, prijavio "engine pressure too low" STOP i totalno se ugasio nekih 500m od gajbe. Iscimao komsije i drugare pa smo ga dogurali do dvorista i parkirali tu, od tada vec 3 dan ne daje znake zivota. Sumnjam na senzor radilice ali kako je auto mrtav ne znam kako da resim problem? Da li neki majstori dolaze na adresu da urade dijagnostiku/otklone kvar ili mi ne gine slep?

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...