Jump to content

Covid 19 - diskusija & offtopic


Recommended Posts

On 9/9/2022 at 9:55 AM, rbds said:

Meni ne treba redovna imunizacija, ovih (kovid) 2.5 god dva do tri puta godišnje na jedan/dva dana prelomi i sastavi. Test ofc negativan, antitela rastu. 😄

ima od tebe krv da uzmu i onda naprave ultimativnu vakcinu koja rešava covid jednom za svagda!

On 9/9/2022 at 8:19 AM, Dule_smor said:

Nemacka predlaze od jeseni na svaka 3 meseca boca inace covek vazi kao nevakcinisan...much science, such wow

https://www.mdr.de/brisant/corona-auffrischungsimpfung-112.html

ne razumem što se tripuju više kad i oni sami nemaju nikakve mere itd.

evo sad je bio gamescom, 250.000 ljudi, nikakve maske. pouzdano znam za 10 njih koji su pozitivni posle sajma, znači bog te pita koliko ih je zapravo bilo i nikom ništa.

najjače je što imaš krkljanac 100.000 ljudi na sajmu po danu i ništa maske a onda u tramvaju MASKE BITTE! naravno pola ljudi nosi pola ne, ali kao da to pravi ikakvu razliku 🙂

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zwerko said:

Bogami nas je jedan lik u vozu ozbiljno prekorio što nemamo maske! 🙂 U smislu došli na aerodrom, niko ništa ne nosi, nije mi ni palo na pamet da mora u vozu 🙂 

ah da i jednog ovog mog, doduše ne baš ozbiljno ali idu dvojica mi već vadimo karte da pokažemo oni neće karte jedan kaže MASKE! i mi odmah kao a da!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zwerko said:

Bogami nas je jedan lik u vozu ozbiljno prekorio što nemamo maske! 🙂 U smislu došli na aerodrom, niko ništa ne nosi, nije mi ni palo na pamet da mora u vozu 🙂 

Mene umalo da ne puste na let Austrian Airlines. Ja sa platnenom maskom na rampi, a stjuardesa meni "hell no madafaka, moraš medicinsku masku".

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dule_smor said:

Pre par nedelja u gradskom busu uvece, 5 ljudi unutra, par klinaca sedi na poslednjoj klupi i zena sofer se dere preko razglasa, zadnja klupa maske bitte!

haha meni se to desilo u španiji, nisam mogao da verujem, lik nije hteo da krene sa stanice dok ne stave maske :))

2 hours ago, Jose Jimenez said:

Mene umalo da ne puste na let Austrian Airlines. Ja sa platnenom maskom na rampi, a stjuardesa meni "hell no madafaka, moraš medicinsku masku".

wut? za ovo tek prvi put čujem, posebno sad kad su ukinuli sve te mere, više niko ni ne traži maske u avionu a kamoli da bude medicinska 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

wut? za ovo tek prvi put čujem, posebno sad kad su ukinuli sve te mere, više niko ni ne traži maske u avionu a kamoli da bude medicinska 🙂

Leteo sam Beč - Split na kraju maja ove godine, moguće da su olabavili od tada. Na Air Srbija letu Beč - Beograd niko ništa nije tražio.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Jose Jimenez said:

Leteo sam Beč - Split na kraju maja ove godine, moguće da su olabavili od tada. Na Air Srbija letu Beč - Beograd niko ništa nije tražio.

aha, maj, onda "ok" tad je još bilo toga, ja sam išao u ger recimo krajem maja i i dalje su tražili one potvrde vakcinacije itd, posle su od juna valjda ukinuli.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Lucky said:

pri čemu ta hirurška maska je baš ono ludilo sigurnija u odnosu na platnenu 🙂

inače, da budemo na temi, Indonezija više ne traži buster doze sad samo dve ove redovne kao prihvatanje da si pelcovan u fulu 🙂 

Bem ti miša gde se ti to sve smucas po svetu? 😄

 

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, SATAN said:

Ало Лаки слушај струку: ЈОШ НИСМО ТУ, АЛИ КРАЈ СЕ НАЗИРЕ!1

Da, vidim jutros sve vesti bruje o tome da je kovid pobeđen!

doduše i da su standardne respiratorne bolesti u rastu sezonski, pa ljudi misle da je kovid ali to je sad već druga tema.

iskreno, mislim da tome stvarno dosta doprinosi i ukr rat i kraljica koja je pandrknula i tako ti događaji da se covid zaboravi 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...