Jump to content

JOKARA ZANAVIJEK!


Lex

JOKARA 16/17  

79 members have voted

  1. 1. Da li je Nikola Jokić najbolji srbski sportista svih vremena?

    • Naravno da jeste, LOL!
      8
    • Iskreno jeste, ali i dalje volim Nola, pa to ne mogu sebi da priznam.
      12
    • Mora da osvoji bar jedan prsten pre nego što o tome krenemo da pričamo.
      8
    • Ne samo to, nego je i najbolji Medžik posle Medžika.
      11
    • Znaću tačan odgovor na pitanje tek nakon što prebrojim blic linkove o njemu i Noletu.
      12
    • Naravno da nije, LOL!
      5
    • Biće ukoliko mu organizam dobro odreaguje na ljubav i ishranu zrnevljem.
      23


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Gledao sam utakmicu, nisam mogao da spavam, Denver vreća govana, bukvalno da nije bilo njega izgubili bi 30 razlike. Marej se gubi, nestane na po 10 minuta, ne vidi se na terenu, upropasti sto lopti. Klupa organizuje napad na nivou 12-godišnjaka u Srbiji. Sa druge strane Šarlot je bio toliko užasan da su u prvoj četvrtini frljnuli 20 lopti na koš onako bezveze pa je Jokara uhvatio 10. Da mu u četvrtoj nisu skinuli 5 skokova Marej i AG jer on neće da drekne MOJA kao što Westbrook radi, imao bi 40-30.

...

Link to comment
Share on other sites

Quote

Српски центар Никола Јокић допринео је победи Денвера над Мемфисом са 105:91 постигавши нови, шести трипл-дабл учинак у сезони чиме се примакао на само један мање од легендарног Вилта Чемберлена.

 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, togFU said:

Mislim da je ovaj Lucy otkrio novu foru za budženje kontenta, provaljeno je već ono postavljanje "engejdžment" pitanja, sad se kao pravi lud, ne razume, pravi greške, pa ko se upeca da napiše post - upec'o se! 

ne razumem na šta misliš? može pojašnjenje?

Link to comment
Share on other sites

Počelo glasanje za all star!

https://vote.nba.com/en?cid=nba%3Avote%3Aown%3Adig%3Asite%3AHomepage%3Aallstar%3Aasv%3Avote%3At-gpm%3Au-glo%3A&%24web_only=true&_branch_match_id=1107239810754977341&_branch_referrer=H4sIAAAAAAAAA8soKSkottLXTywo0MvJzMvWy0tK1EvOz9VP1XeucC009nBL9S9LAgBY%2FAwDJgAAAA%3D%3D

НБА Ол стар викенд одржаће се се од 19. фебруара у Јути, а навијачи широм света могу свакодневно да гласају за своје фаворите и то за десет играча сваког дана (по пет из обе конференције - по два бека и по три висока играча).

Link to comment
Share on other sites

Evo da me ne hejtuje Dule:

Дерби најбољих тимова Запада и Истока завршен је тријумфом Денвера над Бостоном 123:111, Никола Јокић наставља надмоћне партије, уписавши девети трипл-дабл у сезони – 30 поена, 12 скокова и 12 асистенција.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo da se dule ne ljuti!

Quote

 

Кошаркаши Денвера победили су екипу Портланда резултатом 122:113, уз још једну изузетну партију Николе Јокића који је забележио 13. трипл-дабл учинак у сезони.

Невероватни Јокић се зауставио на 36 постигнутих поена, 12 ухваћених лопти и 10 асистенција, уз импресивне проценте шута - промашио је само једном из игре (13/14) и једном са линије пенала (9/10).

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nerealno je koliko ima dobre procente šuta, mislim ok kao centar je, ali i dalje daje 36 poena a promašio samo jednom celu utakmicu. Pri tome još ima i brdo asistencija... Druga stvar koja je mene fascinirala jeste koliko taj Denver kida ove sezone, čak nisam siguran koliko je to zbog toga što su se vratili Marej i Porter Jr, jer realno nemaju neke kidalica partije, nego nekako ceo tim funkcioniše dobro, trenutno su drugi u NBA posle Bostona a poslednjih 10 utakmica imaju skor 9 pobeda i jednu izgubljenu. 

Ostaje nada da bi mogli nešto da urade i u play-offu... 

  • Downvote (-1) 2

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zwerko said:

Nerealno je koliko ima dobre procente šuta, mislim ok kao centar je, ali i dalje daje 36 poena a promašio samo jednom celu utakmicu. Pri tome još ima i brdo asistencija... Druga stvar koja je mene fascinirala jeste koliko taj Denver kida ove sezone, čak nisam siguran koliko je to zbog toga što su se vratili Marej i Porter Jr, jer realno nemaju neke kidalica partije, nego nekako ceo tim funkcioniše dobro, trenutno su drugi u NBA posle Bostona a poslednjih 10 utakmica imaju skor 9 pobeda i jednu izgubljenu. 

Ostaje nada da bi mogli nešto da urade i u play-offu... 

ma ima da ih razlupaju kao i uvek do sad 🙂

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Lucky said:

ma ima da ih razlupaju kao i uvek do sad 🙂

Pa jako dugo nisu bili na okupu svi igraci plus fenomenalna(odbrana) 2 igraca od ove sezone u vidu BB-a i KCP-a, nisu mozda za prsten ali nece ispadati u prvom kolu sigurno, mozda neko finale zapada kao pre par sezona u "balonu"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...