Jump to content

JOKARA ZANAVIJEK!


Lex

JOKARA 16/17  

79 members have voted

  1. 1. Da li je Nikola Jokić najbolji srbski sportista svih vremena?

    • Naravno da jeste, LOL!
      8
    • Iskreno jeste, ali i dalje volim Nola, pa to ne mogu sebi da priznam.
      12
    • Mora da osvoji bar jedan prsten pre nego što o tome krenemo da pričamo.
      8
    • Ne samo to, nego je i najbolji Medžik posle Medžika.
      11
    • Znaću tačan odgovor na pitanje tek nakon što prebrojim blic linkove o njemu i Noletu.
      12
    • Naravno da nije, LOL!
      5
    • Biće ukoliko mu organizam dobro odreaguje na ljubav i ishranu zrnevljem.
      23


Recommended Posts

27 minutes ago, Dule_smor said:

A Pokusevski nista, zamalo tripl dabl!

 

haha jest, i on je bio dobar 🙂

6 minutes ago, daniiL said:

Poslednji rezulati pred zvanicno glasanje za MVP. Vecina ce imati pravo glasa.

 

videh ovo jutros, zanimljivo.

Link to comment
Share on other sites

hah...pazi, mogu da razumem da ljudi ne misle da je prvi, moze drugi,treci...ali ova 3 glasa da je peti 😛 Bas me zanima ko je to, jedan je sigurno Nick Wright.

Evo gledam ceo spisak https://www.espn.com/nba/story/_/id/33617040/nba-mvp-straw-poll-nikola-jokic-joel-embiid-where-race-stands-two-weeks-left-season

Prva tri mesta su mi ok, ovo ostalo moze da ide gore dole, dosta sa spiska je bilo povredjeno. 

Samo mi je cudno sto je DeRozan 12...dobra mu je sezona skroz i konstantan je bio duz sezone 

Edited by Katsu
  • Upvote (+1) 1

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Jokić ovu sezonu stvarno igra ludački, meni je fascinantno da je po PER parametru trenutno najbolja sezona ikada, čak bolji i od Janisa koji je ove godine bolji od svog rekorda. A kada se gleda PER u karijeri ispred njega su samo Lebron i Džordan, deluje potpuno suludo koliko je dobar u tim statistikama. Jedino što ga može sprečiti da ne osvoji MVP je što baš celu ekipu mora da vuče na leđima i pitanje da li će njihovu poziciju na tabeli uzeti toliko u obzir prilikom glasanja... 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zwerko said:

Jokić ovu sezonu stvarno igra ludački, meni je fascinantno da je po PER parametru trenutno najbolja sezona ikada, čak bolji i od Janisa koji je ove godine bolji od svog rekorda. A kada se gleda PER u karijeri ispred njega su samo Lebron i Džordan, deluje potpuno suludo koliko je dobar u tim statistikama. Jedino što ga može sprečiti da ne osvoji MVP je što baš celu ekipu mora da vuče na leđima i pitanje da li će njihovu poziciju na tabeli uzeti toliko u obzir prilikom glasanja... 

Slazem se.

Sto se tice pozicije, bice zajebano, ali ono sto moze da ga "izvuce" jeste ako Denver na kraju sezone bude imao isti/slican broj pobeda kao i Phila. Zapad ove godine je dosta jaci bar taj gornji deo tabele, Phila 46 pobeda druga, Denv 45 sesti. 

Ajd videcemo.

  • Like +1 1

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Српски центар Никола Јокић је наставио да сјајном игром предводи тим Денвера и новим најефикаснијим учинком на мечу кључно допринео победи над Индијаном са 125:118 у Индијанаполису. Јокићу је само јеедно додавање зафалило за нови трипл-дабл учинак, па је меч завршио са 37 поена уз 13 скокова и девет додавања.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

još se ja pitam što je stavio ovu kretensku traku-znojnicu oko glave, šta se istripovao :)))

No, na kraju ono što je važnije:

Quote

 

Postao je prvi igrač koji je u jednoj sezoni zabeležio 2.000 poena, 1.000 skokova i 500 asistencija.


 

 

Link to comment
Share on other sites

Ovo je posledica frustracije, decko igra sa limitiranim timom koji bi bez njega bio na sredini tabele ABA lige i stvarno mu treba dati MVP nagradu sto je uopste usao u plejof. Sa druge srane GSW u maltene full staku su prejaki, ne moze njima Denver nista sa sve Marejem i MPJ-em na parketu, a kamoli bez njih. Predvidjam 4-1 za GSW i vec vidim Joku kako jase konje na somborskom hipodromu u roku od mesec dana. Interesantni su i komentari na drustvenim mrezama u fazonu "e sad konacno moze da se odmori i da igra za repstaciju" haha how yes no, bukvalno svake godine ista prica 😄 

  • Like +1 1
  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, DJAPEH8 said:

Ovo je posledica frustracije, decko igra sa limitiranim timom koji bi bez njega bio na sredini tabele ABA lige i stvarno mu treba dati MVP nagradu sto je uopste usao u plejof. Sa druge srane GSW u maltene full staku su prejaki, ne moze njima Denver nista sa sve Marejem i MPJ-em na parketu, a kamoli bez njih. Predvidjam 4-1 za GSW i vec vidim Joku kako jase konje na somborskom hipodromu u roku od mesec dana. Interesantni su i komentari na drustvenim mrezama u fazonu "e sad konacno moze da se odmori i da igra za repstaciju" haha how yes no, bukvalno svake godine ista prica 😄 

pa sam je izabrao tim u kojem će da igra do kraja igračke karijere, tako da nema šta da se frustrira!

Link to comment
Share on other sites

bliži se jahanje konja!

Никола Јокић играо је изванредно ноћас у екипи Денвер нагетса и постигао 37 поена уз 18 скокова. Али, то није било довољно за искусну екипу гостујућег Голден Стејта који је убедљиво победио са 118:113 и повео са 3:0 у плеј-офу.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dule_smor said:

Pa kad igra sa grupom gradjana iz Denvera, kao da su krenuli na Adu na basket. A nece biti mnogo bolji ni kad se vrate ona dva invalida realno, bolje da je promenio tim.

haha pa jeste, ali kao što rekoh, sam je odabrao da najverovatnije celu igračku karijeru bude tu 🙂 

sa takvim utakmicama i mvp statusom mogao je sigurno da nađe neku alternativu 🙂

Link to comment
Share on other sites

Valjda može sad na leto da potpiše supermax ugovor koji bi bio najveći u istoriji NBA sa $241M kojim bi bio vezan za Denver do 2027-28. Ako se ne dogovore može da bude slobodan agent na leto 2023.

 

S jedne strane jeste taj tim poprilično ograničen, pogotovu što i Marej i MPJ imaju max ugovore a nisam siguran koliko ih baš zaslužuju, tako da sa Jokicevim ugovorom nemaju prostora da dovedu još neko dobro pojačanje. S druge strane jeste i pitanje da li bi Jokiću odgovarao neki drugi tim u smislu da bi on baš bio u problemu da se nadje u nekoj ekipi u kojoj plej davi loptu, tj verovatno ne bi bio ni približno uspešan i dominantan kao u Denveru. Ja verujem da će on ići na potpisivanje dugoročnog ugovora s njima.

 

 

  • Like +1 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Dule_smor said:

Mislim i ja da ce to uraditi. Ali kazem samo da ga nista ne bi kostalo ni da saceka jednu sezonu i vidi kako ce se stvari odvijati u ekipi. Svakako ce mu sledece godine ponuditi supermax ugovor, ako ne Denver onda ce se vec naci neko sigurno, za pare ne mora da brine 😄

 

4 hours ago, Zwerko said:

Valjda može sad na leto da potpiše supermax ugovor koji bi bio najveći u istoriji NBA sa $241M kojim bi bio vezan za Denver do 2027-28. Ako se ne dogovore može da bude slobodan agent na leto 2023.

 

S jedne strane jeste taj tim poprilično ograničen, pogotovu što i Marej i MPJ imaju max ugovore a nisam siguran koliko ih baš zaslužuju, tako da sa Jokicevim ugovorom nemaju prostora da dovedu još neko dobro pojačanje. S druge strane jeste i pitanje da li bi Jokiću odgovarao neki drugi tim u smislu da bi on baš bio u problemu da se nadje u nekoj ekipi u kojoj plej davi loptu, tj verovatno ne bi bio ni približno uspešan i dominantan kao u Denveru. Ja verujem da će on ići na potpisivanje dugoročnog ugovora s njima.

 

 

bukvalno je pitanje i šta bi hteo. možda mu je gotivno da ovde ostane kao jedan od najvećih igrača ikada u tom timu, ono po njemu posle da nazovu arenu i to 🙂

a ako bi hteo da ipak uradi nešto više i možda proba da osvoji, moraće da menja 🙂

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dule_smor said:

To stoji, ako ostane u Denveru bice najveci igrac fransize, tu nema pogovora. Ali titula tesko sa ovim timom, to smo vec pricali. Ali opet koliko velikih igraca nije uzelo titulu, nije to nista strasno.

pa da, samo je pitanje da li bi da ovde ostane kao kralj do kraja svoje igračke karijere uz "sve počasti", bez obzira što neće uzeti titulu, ili da se "dokazuje" negde drugde i možda uzme prsten.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...