Jump to content

JOKARA ZANAVIJEK!


Lex

JOKARA 16/17  

79 members have voted

  1. 1. Da li je Nikola Jokić najbolji srbski sportista svih vremena?

    • Naravno da jeste, LOL!
      8
    • Iskreno jeste, ali i dalje volim Nola, pa to ne mogu sebi da priznam.
      12
    • Mora da osvoji bar jedan prsten pre nego što o tome krenemo da pričamo.
      8
    • Ne samo to, nego je i najbolji Medžik posle Medžika.
      11
    • Znaću tačan odgovor na pitanje tek nakon što prebrojim blic linkove o njemu i Noletu.
      12
    • Naravno da nije, LOL!
      5
    • Biće ukoliko mu organizam dobro odreaguje na ljubav i ishranu zrnevljem.
      23


Recommended Posts

Ali Karijeva faca [:D] Realno ih Jokić jebe k'o volove pošto moraju da ga udvajaju na kraju (mada ne znam gde baš i Kari tu da se uključi?!) a on da pas negde na drugu stranu, ovo je već drugi put da dodaje na isti fazon i da se tako rešava utakmica. A opet ne mogu da ga ne udvoje onda će on rešiti :)

  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

a evo ga i ovaj naš, polu naš!

 

nego, sad gledam, jel NBA ima neko pravilo da igrači moraju da pokriju tetovaže ili tako nešto? slučajno mi je zapalo za oko da rendom nose ove rukave na rukama i to deluje baš na tim pozicijama ... a google nešto ne pomaže baš, samo pominje neke slučajeve da moraju da pokrivaju ako su uvredljive ili promovišu brendove itd, ali ovde deluje konkretno u ovom meču npr da su ih svi sakrili bez izuzetka.

 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da si istripovao, te rukave nose zbog bolje cirkulacije i čega već. Pa onaj Brendon Ingram iz Pelicansa bi morao da se mumificira potpuno da mu se ne vide tetovaže. Nego jedino što je on sam po sebi crn pa se ne vidi toliko u ovom televizijskom snimku. 

 

  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, G!!! said:

mislim da se ti rukavi ne nose zbog cirkulacije vec da cuvaju ligamente/tetive

ali kod nas nose sredovecne zene i babe  zbog prosirenih vena 😁😁

ma to nemam pojma, verovatno je to a možda i jedno i drugo, nego sam se ja očito istripovao oko tetovaža 🙂

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Јокић потписује уговор од 241.000.000 долара и постаје најплаћенији играч свих времена
Најбољи српски кошаркаш, актуелни МВП у најјачој лиги света и човек који би поново могао да буде изабран за најкориснијег у НБА, ускоро ће постати и најплаћенији. Никола Јокић требало би на крају сезоне да потпише нови уговор са Денвер нагетсима по којем неће бити најплаћенији само у овом тренутку, већ и у историји кошарке, преносе амерички медији.

Амерички медији потврдили су да ће се Јокић поново обавезати на петогодишњу верност франшизи из Колорада, што ће му донети епитет најплаћенијег кошаркаша свих времена. Уговор ће бити потписан на пет година и износиће 241.000.000 долара.

Ову информацију потврдио је и његов менаџер Мишко Ражнатовић, говорећи у подкасту "Basketnews".

"По нашим очекивањима, требало би да буде потписан овог лета. Продужење максималног износа, оно што је очигледно заслужио", истакао је Ражнатовић.

Никола је тренутно на уговору који је потисао 2018. године вредном 148 милиона америчких новчаница. Тај уговор истиче 2023, када ће нови ступити на снагу.

У овом моменту најплаћенији играч је Јанис Адетокунбо, који од Милвоки бакса за пет сезона добија 228,2 милиона долара. Следе Расел Вестбрук (Лејкерси) са 206,7 милиона, Руди Гобер (Јута) са 205 милиона и Стеф Кари (Голден Стејт) са 201,1 милионом долара.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Најбољи српски кошаркаш Никола Јокић наставио је са чудесним играма у НБА и остварио 17. трипл-дабл од почетка сезоне. Јокић је предводио Денвер до победе над Њу Орлеансом 138:130 после продужетака, у утакмици која ће бити сврстана међу историјске. Постигао је чак 46 поена, од којих је 30 било у последњој четвртини и продужетку, уз нове рекорде у најјачој лиги света.

 

Link to comment
Share on other sites

On 3/15/2022 at 4:17 AM, mohr said:

Osim u poenima, bolji u svemu od Embida, konacno klupa odigrala jednu krstenu utakmicu od pocetka sezone.

Српски центар Никола Јокић наставио је са серијом сјајних игара предводећи Денвер и у победи над Вашингтоном са 127:109 на гостовању. Иако је паузирао у последњој четвртини Сомборац је постигао нови двоструки учинак и пребацио цифру од 10.000 постигнитих поена у НБА каријери.

Тим учинком је прешао петоцифрени број укупно постигнутих поена у 516 утакмица НБА лиге што је брже пошло за руком само легендарном Ларију Бирду.

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Lucky said:

 Тим учинком је прешао петоцифрени број укупно постигнутих поена у 516 утакмица НБА лиге што је брже пошло за руком само легендарном Ларију Бирду.

Problem je što su retardirani, nije suština samo u poenima jer ako tako gledamo Lebron je skupio 10k za tipa 368 utakmica, a mislim da ima i boljih od njega. Poenta je da ima i poene i skokove i asistencije i tu je drugi iza Lerija Birda i to za jednu utakmicu 🙂

 

 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...