Jump to content

JOKARA ZANAVIJEK!


Lex

JOKARA 16/17  

79 members have voted

  1. 1. Da li je Nikola Jokić najbolji srbski sportista svih vremena?

    • Naravno da jeste, LOL!
      8
    • Iskreno jeste, ali i dalje volim Nola, pa to ne mogu sebi da priznam.
      12
    • Mora da osvoji bar jedan prsten pre nego što o tome krenemo da pričamo.
      8
    • Ne samo to, nego je i najbolji Medžik posle Medžika.
      11
    • Znaću tačan odgovor na pitanje tek nakon što prebrojim blic linkove o njemu i Noletu.
      12
    • Naravno da nije, LOL!
      5
    • Biće ukoliko mu organizam dobro odreaguje na ljubav i ishranu zrnevljem.
      23


Recommended Posts

41 minutes ago, Zwerko said:

Vratio se Jokara iz mrtvih, doduše kapiram da su ih ovo samo pustili da ne bi bio baš počišćen sa nulom u prvom kolu tim u kome igra MVP 🙂

 

bukvalno produžavanje agonije, možda jer su neki sponzori zvali i javili e kao mi smo svi računali najmanje 5 tekmi kad smo prodavali termine pa ajd ako nije frka da bude ta još jedna tekma da ne moramo da vraćamo pare 🙂

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Lucky said:

pa ti položi jedno 50 evrića, kapiram da je kvota milijardu na to, a možda postaneš, jelda, milijarder 🙂

Iskreno nisam sa kladio preko 10-15 godina (mozda i vise), a kvota je bila 2.60 na Denver. [roflmao]

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

da ima dok jaše konje:

Quote

 

Кошаркаш Денвера, Никола Јокић, изабран је, други пут за редом, за најкориснијег играча регуларног дела НБА лиге, преноси Адријан Војнаровски.

Српски кошаркаш имао је још једну маестралну регуларну сезону са Денвером, који је водио до шестог места у регуларном делу сезоне Западне конференције.

 

 

  • Like +1 2
Link to comment
Share on other sites

Sad i zvanično!

Српски центар Никола Јокић најкориснији је играч НБА за сезону 2021/2022, званично је потврдила лига у ноћи између среде и четвртка. Јокићу је јуче клуб приредио велико изненађење јер су дошли да му у Сомбору уруче награду.

У гласању Јокић је освојио 875 поен, његов први конкурент Џоел Ембид је добио 706, а трећи је био Јанис Адетокумбо са 595 поена.

 

Link to comment
Share on other sites

možda mu je žena opet trudna!

Quote

 

Јокић: Не могу сада да говорим о игрању за репрезентацију
”Разговарао сам са селектором Пешићем, имамо неки план, али видећемо шта ће се све издешавати”, говорио је Никола Јокић у контексту питања о свом учешћу на наредном великом такмичењу које очекује изабрани кошаркашки тим Србије.

”Не могу да дам одговор хоћу ли играти на Европском првенству”, објаснио је он.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ipak ostaje:

Quote

 

Денвер продужава сарадњу са Јокићем, пет година за 260 милиона долара
Најбољи играч НБА лиге Никола Јокић требало би да ускоро продужи уговор са Денвер Нагетсима. Наставак верности клубу на још пет година вредеће максималних 260 милиона долара, преносе амерички медији.

Јокић је недавно изјавио да жели да потпише нови уговор, а жеља ће му бити испуњена, упркос томе што је досадашњи председник клуба Тим Конели прешао у Минесоту.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ljudi i dalje ne kapiraju Jokica. Na svaku vest o njemu milion komentara kako treba da ode iz Denvera, tamo titulu videti nece, losa organizacija, losi trejdovi blablablabla...  Njemu to mozda i odgovara, njemu je kosarka na drugom mestu, na prvom su to naravno konji. Ovako odigra sezonu, jos ako ispadnu u prvoj rundi jos bolje, eto ga vec na hipodromu u Somboru. Opet taj Denver mu je sve dao, on je tamo ziva legenda, gotovo sam siguran da nikad nece napustiti Denver, bar ne samovoljno. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DJAPEH8 said:

Ljudi i dalje ne kapiraju Jokica. Na svaku vest o njemu milion komentara kako treba da ode iz Denvera, tamo titulu videti nece, losa organizacija, losi trejdovi blablablabla...  Njemu to mozda i odgovara, njemu je kosarka na drugom mestu, na prvom su to naravno konji. Ovako odigra sezonu, jos ako ispadnu u prvoj rundi jos bolje, eto ga vec na hipodromu u Somboru. Opet taj Denver mu je sve dao, on je tamo ziva legenda, gotovo sam siguran da nikad nece napustiti Denver, bar ne samovoljno. 

ma ja to totalno kapiram, ne znam kako to da objasnim ali jokić meni deluje kao lik koji nema nikakvu ambiciju :)) da tako kažemo. mislim mora je imati kao vrhunski sportista i sa takvim mentalitetom, ali ono kao e ajd da odigram, super, ajd' ćao odo' dalje, imam takav utisak.

a da će dobiti aerodrom na svoje ime u denveru to je sigurno ako završi karijeru tu 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Тим Денвера је надиграо Оклахому са 131:126 на гостовању после продужетка а Николи Јокићу, који их је предводио, недостајала је само једна асистенција за троструки двоцифрен учинак на мечу. На другој страни ни одлична игра Алексеја Покушевског није помогла домаћинима да избегну пораз у својеврсном српском дербију.

И наш други интернационалац на овом мечуАлексеј Покушевски је пружио одличну игру са 13 кошева (5/8 из игре, 2/4 за три поена), по три асистенције и блокаде, али то није много помогло његовом тиму да избегне пораз.

još jedan od onih mečeva sa trista poena 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...