Jump to content

SD Crvena Zvezda 2015/2016


Astora

Recommended Posts

Vićane, naravno da od niže klase, da ne kažem rase, nije očekivano da razume visokost i tananost emocija i umetnosti, kako je svojstveno ovima povrh brda što stoje, je li, tako da nemoj da se žestiš, nije to do tebe, nego do umetnosti, ljubavi. ČAROLIJE.

kako vas bre nije sramota da se javljate u pričama o basketu? u fudbalu još imate tu 1991vu, u ostalim sportovima vas nema i to je to. ne možeš se tek tako obraćati najtrofejnijem sportskom društvu na svetu.

Cestitke vecitom rivalu na opstanku u ligi.

hvala.

  • Upvote (+1) 2

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

možemo da budemo realniji i jesmo realniji, ali među sobom. fino vaspitani drže svoj porodični prljav veš za sebe, a ne rastresaju ga po čaršiji, kao određena etnička zajednica, poznata kao Cigići.

:)))

bar me znaš da vam čestitam na svakom uspehu, baš zato što mislim da smo apsolutno bolji na svim poljima, zauvek, da smo predodređeni da budemo bolji da je to tako i nikako drugačije i da ne može da bude drugačije i kad nismo. to je ta čarolija.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

mene samo interesuje šta se ti debeli javljaš ovde, jer se tvoje gledanje BILO KOG SPORTA svodi na 2 sekunde random prenosa random sporta dok šaltaš kanale u potrazi za russia today :tf:

došao sam ovde da pokupim zaslužene pohvale Parnom Valjku i Džikiću.

gledanje sporta je precenjeno. pogledam samo rezultat i uštedim dva sata.

jel ste genetski predodredjeni :tf:

energetski.

 

:)))))

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Reci da navijaci drugog najveceg hrvatskog kluba ne iznose svoj prljav ves je toliki rofl da ne znam sta da kazem, a godine kompleksa od nas Cigana i pokazivanja pravih casova ljubavi su vas naterale da tripujete u taj romantizam. Mozda to jednoga dana bude istina, kada vise budete voleli svoj klub nego sto mrzite nas.

 

  • Upvote (+1) 1

Ako je Dre pravi doktor sto ne seta klompe?

Link to comment
Share on other sites

Reci da navijaci drugog najveceg hrvatskog kluba ne iznose svoj prljav ves je toliki rofl da ne znam sta da kazem, a godine kompleksa od nas Cigana i pokazivanja pravih casova ljubavi su vas naterale da tripujete u taj romantizam. Mozda to jednoga dana bude istina, kada vise budete voleli svoj klub nego sto mrzite nas.

 

objasni nam tebra kako stoje stvari

zamisli da smo mi Radonje a ti Dzile

:tf:

Link to comment
Share on other sites

šta je grobara na zvezdinom topiku :))

mislim da partizan ne može bolje od onoga sinoć da šutira a i sa tim šutem (i našim najgorim ikada) su nas jedva pobedili tako da u sledećim mečevima mislim da neće imati mnogo šansi

inače, možda i najružnija utakmica koju sam ikada gledao

Link to comment
Share on other sites

Možda su fore, ali niko se time ne hvali, dok navijači Partizana kontaju da su SABILI TEKMU KAPIRAŠ, da igrači igraju za aplauze jer VOLE klub i slična GROBARSKI ROMANTIZAM SISANJA SVOJIH KARA proseravanja na sve strane kojima se DIČE i tripuju da su veliki Srbi zbog toga.

Kompleksi su toliko daleko, da su ljudi juče bacali petarde kada je Partizan pobedio, koji lvl oštećenosti sunce ti jebem [roflmao]

Da se razumemo, onu pozorišnu publiku sa EL tekmi Zvezde bih menjao svaki dan za navijače Partizana u Pioniru, ali količina loženja u svakom mogućem segmentu života je Ćela-crossfit level oštećenosti.

e jbg sad i ti Vico, ove godine sam svaki put bio u Pioniru na Evroligi, daleko od toga da je pozorisna publika i atmosfera.

ne znam sto je partizan guran kad je zvezda podjednake ako ne i vece novce trosila na razna strana pojacanja,to sto su failovali sa njima iako je tu bilo jako puno dobrih igraca ali ih nisu uklopili,to je vec neka druga prica...

kaplau

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Uh, i ja sam bio tad, koje je to ludilo bilo. A nekako se ocekivalo da cemo lako proci, pa na kraju ispala opsta ludnica.

Meni je Vidic (uz Zidana) omiljeni igrac svih vremena. Zao mi je sto nije karijeru zavrsio u Zvezdinom dresu, ali ko zna koje su tu price i koliko mu je svega toga preko glave.

 

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Znas koja je prica osim sto mu je toga preko glave?

Prica da je kao covek golo govno :D Ali imajuci u obzir da se u Zvezdu nikad niko nije vratio jos od Deje, ne treba po hiljaditi put isticati da je govno :D

  • Upvote (+1) 1

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

http://www.crvenazvezdafk.com/vesti/najvaznije/10765/Nemanja+Vidić+završio+karijeru.html

još uvek se sećam jedne od prvih utakmica na kojima sam bio, vidara zabija glavom pred kraj tekme za 4:3 protiv odenzea!

samo da dodam ovo :)))

ali bukvalno ga ova situacija oslikava!!

GettyImages-86285753.jpg

Edited by manager
jebo vas forum da vas jebo
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Sa1Nt unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...