Jump to content

SD Crvena Zvezda 2015/2016


Astora

Recommended Posts

posto su u nasoj reprezentaciji oduvek svi kidali i blistali. ok, tu verovatno pored milion drugih stvari dolaze do izrazaja i ljudski kvaliteti nasih igraca, ali to je nesto drugo.

@vidica usralo da ode u manutd

jel si svestan da na ovo tvoje mozes da kazes i 'zamisli da je mesi zavrsio u bolonji umesto barseloni, kurac bi blistao i dobijao zlatne lopte da se borio za intertoto kup jebem ga usta!'?

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

nisam ja uopste tako to srocio vlado,rekao sam da je imao srece da dodje u vec sampionsku ekipu a iako je vecina igraca bilo skepticno kad je stigao,ferguson mu je verovao i on je to visestruko vratio i zato je i legenda junajted,a sto se reprezentacije tice,apsolutno tacno je da se puno igraca nije proslavilo u istoj ali on mi je najveca razlika u odnosu na njegov kvalitet kao igraca i kvalitet igre koji je prikazivao...a atomic je mislio na dota 2 topic mrznje koji je supported by me gde izbacujes frust od raznih russtarda i turaka ako te vec zanima ivane :)

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da se Mohr ipak vise razume u fudbal od svih vas posto je ipak, on trenirao, za razliku od vas internet konana :D

  • Upvote (+1) 2

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja Vidaru ne volim, mislim da je veliki igrac ali mali covek, sto je pokazao upravo svojim nastupima za reprezentaciju (samo sto mu ja stvarno da sam na tvom mestu ne bih osporio nikada kvalitet, vise su sumnjali u Evru kada je dosao na Old Traford nego u Vidica). I da, istina je da zbog njega Kezman nije igrao u reprezentaciji, ne konkretno na SP 2010 ( ne znam ni sto bi tada igrao, tada je bukvalno sedeo na klupi u PSG-u za pare), a godinu dana kasnije je vec bio u Hong Kongu :D Taj animozitet i svadja traje od SP u Nemackoj 2006.

  • Upvote (+1) 2

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja Vidaru ne volim, mislim da je veliki igrac ali mali covek, sto je pokazao upravo svojim nastupima za reprezentaciju (samo sto mu ja stvarno da sam na tvom mestu ne bih osporio nikada kvalitet, vise su sumnjali u Evru kada je dosao na Old Traford nego u Vidica). I da, istina je da zbog njega Kezman nije igrao u reprezentaciji, ne konkretno na SP 2010 ( ne znam ni sto bi tada igrao, tada je bukvalno sedeo na klupi u PSG-u za pare), a godinu dana kasnije je vec bio u Hong Kongu :D Taj animozitet i svadja traje od SP u Nemackoj 2006.

Slažem se skroz sa Grujanom, Vidić je loše igrao za repku, ali ko god mu osporava da je veliki igrač i objektivno jedan od najboljih defanzivaca u poslednjih 10ak godina, grdno se vara

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ne slazem se sa tim, ali ajde, mislim da je mogao mozda ranije da nam pomogne u tom trenutku apsolutno ne, plus koliko god neko ne voleo Pantelu, on je u repki bio sasvim solidan

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

i da ne treniras o5 bi bilo isto,lik je dao jednocifreni broj golova na 30 + utakmica ako me pamcenje ne vara a jedini bitniji kog se secam je onaj u irskoj za 0-1 kad je oduzeo lose vracenu loptu prema golmanu...ako me pamcenje dobro sluzi kezman je imao gol na svakoj trecoj utakmici za reprezentaciju,nisam nista proveravao ali tako nekako je bilo...verujem da i mnogi vezni igraci imaju vise golova od pantelica,za odbrambene vec ne smem da tvrdim ali bitno da se lik trudio :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Posle prvog dela zavrsili sa skorom 4 pobede i 3 poraza.
Da je moglo bolje, moglo je, da smo na pocetku ocekivali ovo, nismo.
 

U drugom delu bi mogli da racunamo na pobede protiv Cedevite u gostima i Darusafake kod kuce. Lokomotiva i Fener u gostima skoro sigurni porazi. Tu su jos Efes i Panata kod kuce, a Unikaha tamo. Dobra stvar je sto smo od Efesa izgubili samo 2 razlike, pa ako ih dobijemo ovde, verovatno ce biti sa vecom brojkom, tako da smo bolji u medjusobnom. A sa druge strane, fino smo raskantali i Panatu i Unikahu, opet mozemo da budemo bolji u medjusobnom.

Mislim da generalno imamo dobru poziciju, da su realne sanse da se prodje dalje, samo da neku neizvesnu utakmicu u EL konacno resimo u svoju korist.

 

edit: e da, RADONJA OTAC!

Edited by LESkOpoz

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

od Efesa smo izgubili 1, a Cedevitu mislim da nećemo tako lako dobiti u gostima.

Može da se prodje, ali mislim da onu protiv Efesa nismo smeli da izgubimo, naročito posle onakve prednosti. Darušafaka, ceo meč je bio čudan i lomio se, tu utakmicu neću ni da računam u one koje smo mogli da dobijemo, iako smo i tu imali odličnu poziciju na nerešenom rezultatu sa dva bacanja Cirbesa. 

Iskreno, ja nisam zadovoljan, jer je grupa slaba, i sa ovakvim timom, treba je da završimo sa 5-2 (siguran poraz od Fenera i još jedan, eto Darušafaka) prvi deo, jer u drugom imamo sigurna tri poraza (Fener, Lokomotiva, Cedevita ili Unikaha) plus jedan izvestan (isto izmedju ova dva poslednja), a treba dobiti direktne konkurente kući (Pao i Efes)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Harden dolazi za F4 ili ? :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ti si Longli drugarčina, više sam mislio na ovog neukog Viću :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Sa1Nt unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...