Jump to content

SD Crvena Zvezda 2015/2016


Astora

Recommended Posts

Protekla sezona u fudbalu se po nekom mom skromnom mišljenju dobro završila. Sa mladim timom, osakaćeni, nismo uspeli da odbranimo titulu ali smo na grčeve zadržali drugo mesto. Razigrani su mladi fudbaleri, dobili su na samopouzdanju i mislim da smo time dobili dosta kvalitetne igrače na kojima naravno treba još raditi. Dobili smo Grofa Božovića za trenera koji prosto nedozvoljava da mu se bilo ko meša u rad i jasno stavlja do znanja šta mu treba i svaka mu čast na takvom stavu.

U klub su došli: Vered, Ibanjez, Vijeira, Zoran Rendulić, Bruno Matos, Jovović.
Otišli: Darko Lazović, Miloš Bosančić, Onjilo, Darko Lazić.

Košarka. Triple kruna, fenomenalna sezona.
Cirbes, Radonjić, Lazić ostaju u klubu.
 

Odbojka: Odbranjena titula Šampiona Srbije.

 

FK Crvena Zvezda - FK Kairat 20.45č

YKMaBab.jpg

U sezonu novu kreće, grupa vernih Delija.

 

AJMO!

 

Kalendar za nastupajuću fudbalsku sezonu.

z7TMcGf.jpg

Edited by Astora
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

ispratio sam pomalo tu situaciju sa Parkerom, i ne znam ko je veći debil ispao, on ili ovi iz kluba

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ispratio sam pomalo tu situaciju sa Parkerom, i ne znam ko je veći debil ispao, on ili ovi iz kluba

Uopšte ne podržavam tu njihovu ideju da se čovek vrati u klub posle svog sranja koje je počinio. Grubo kršenje pravila kluba i oni su prešli preko toga a što je najgore, stavljen je opet u prvih 11. Nasilno je odigrao prošlu sezonu samo da bi se na njemu koliko toliko zaradilo i na sve to, postigao je sa dogovor sa ljudima iz uprave kluba da dobija pare na svaki postignut gol. Smešno i iskreno bih voleo da ga ne vidim više u klubu.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Rezultat uopšte nije sporan. Čestitke Kairatu. Crveni karton čist. Nema povlačenja igrača prijatelju. Toliko odigranih utakmica pod nogama i ovakvu glupost uraditi u Kvalifikacijama. Parker i Cvetković? Za Parkera nemam pogotovo šta da kažem, figura koja nema šta da traži u klubu. Gol jeste iz ofsajda ali to ne menja činjenicu da su odigrali možda najgori meč ikada. Male su šanse u revanšu.
Sramota.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

onaj mali 11ica trci kao car, nije los, mislim da ima mozak

 

grbava marmencina nije ni za proleter iz banje koviljace

 

ne znam sto forsiraju orlandica, mozda zato sto je dao slovenackom sestoligasu 4 komada?

 

rajko machka :)))

 

ne zelim da komentarisem 'potez' govnogorchine mombrilske

 

 

 

inace, posao sam pravi simpatizer, sa istoka sam jebao mater debeloj odvratnoj crnackoj majmuncini, pomocnom celavom sudiji da mu i dete dobije leukemiju a grbavom da napokon zasluzi neko zvono, pa da zvoni kao pravi!


e da, katai je dosta promenio igru, covek izgleda da zaista ume... mislim 'ume', iskace iz ovog tima zvezde

Link to comment
Share on other sites

Katai doktor, bekovi joj majko joj

Rendulic odigrao bas fino, cini mi se da je dobio svaki duel sa crncugom, Orlando Medzik ne zna sta radi na terenu ali zaista jednom je neku dugu loptu probao da prosledi dalje a iza i oko njega nema bukvalno nikoga :( izraelac car bas se borio.

Mislim i to iskreno da ce ova ekipa uz druge bekove i bez Parkera biti skroz ok za mesec dva...

Link to comment
Share on other sites

cvetkovic i andjelkovic zastrasujuci, igrali smo bez bekova (ocekivano)

 

orladic kao i uvek, znali su svi da je panj pre nego sto je dosao, a dosao je da bi se gospoda ugradila. parker pokazao po kao zna koji put  da je debil

 

ipak, najveca je krivica pavicevica (pricam o igracima), covek nas je sahranio

 

rendulic dobar, izraelac dobar, katai dobar. rajkovic bog, spasao nas je ponizenja u vidu 0-5 od kazahstanaca. ostali nula

 

crveni cist, ofsajd cist (koliko sam ja video)

 

ne znam zasto petkovic nije igrao? stvarno ne znam, povreda? 

 

doveli smo po meni dobra pojacanja(na papiru), na kriticnim pozicijama, ali sta nam znaci kad nece videti ni drugo kolo kolo kvalifikacija (zahvaljujuci govnima iz uprave). grofa necu da komentarisem. prekratko je u klubu i ne moze on da se krivi za ovaj poraz, iako se ne slazem sa sastavom koji je poceo (po meni su jovic, ristic i petkovic morali da igraju od pocetka). tim koji je imao na raspolaganju za ovu utakmicu je mozda i najlosiji ikada.

 

sticajem okolnosti, poznajem ovog lika sto igra stopera u kairatu (zarko markovic), mislim ni on ne bi verovato pre par godina da ce na marakani rutinski da dobije zvezdu, i najverovarnije da je izbaci iz evrope 

 

sve u svemu, jedna od najtuznijih noci za zvezdase i jedna od najvecih bruka u istoriji kluba

 

 

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Jbt, sva sreća pa nisam mogao ni da odem na tekmu, a kamoli da je gledam sinoć :(

Teški smo mombrili. Ali nema veze, osvajamo. I dvojka u revanšu!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo je kako ljudi i dalje sa nekom nadom prate pojacanje, evropske utakmice i desavanja u klubu. Ljudi, FKCZ treba da ima jedan jedini cilj u narednih 5 godina a to je smanjenje duga, reorganizacija kluba na svim nivoima, ulaganje u omladinsku skolu u pun fokus na tome. Prvi tim treba u tom periodu posmatrati kao produzenu ruku omladinske skole i prodavnicu koja ce nam doneti sredstva neophodna da se ne ugasimo. Kakva titula, kakva evropa? Tek u 6 godini ocekivati neki uocljiviji napredak ali prvo i pre svega treba zaboraviti Bari, titulu, evropu... Kad ce vise neko da dodje u klub sa jasnim planom i ono sto ie jos bitnije da se pridrzava tog plana...

...

Link to comment
Share on other sites

  • Sa1Nt unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...