Jump to content

SD Crvena Zvezda 2015/2016


Astora

Recommended Posts

Po meni je mnogo bitnije da Zvezda dovede kvalitetnog pleja sada, jer će se igra bazirati na tome opet. Sofo - šta znam, može da bude pun pogodak ako malo smrša i nabaci kondiciju da bar odigra 10-15 minuta odjednom :D Ali sigurno neće dominirati kao što je dominirao Bobi pod koševima, koliko god da je snažan :D

:v

Link to comment
Share on other sites

Kompletna uprava podnela ostavke. Novi Sportski Direktor je Mihajlo Pjanović, u klub se vratio i Čović umesto Terzića.

otkud ti to?

otkud ti to?


Trebao sam i ja doći danas, međutim, imam utakmicu pa ne mogu a jedan ortak iz grupe mi je pustio poruku. Proverena informacija Stanko. :)

 

[:D]

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Permutovao sam njegovo prezime, izvinjavam se. Jeb'o me Parker. -.-'

Entoni Prajs, ima 28 godina. Prošlu sezonu počeo je u Indijani, potom je prešao u Klivlend, a završio je u Finiksu. U karijeri je na 216 NBA utakmica prosečno imao 5,8 poena i 2,2 asistencije.

Link to comment
Share on other sites

Slaviša Kokeza napustio Zvezdu: Sever ne poštuje one koji klubu daju, već koji od njega uzimaju! Tuđi interesi stoje iza svega

Doskorašnji potpredsednik otvorenim pismom objasnio razloge odlaska sa Marakane, navijačima poželeo sreću u upravljanju klubom, uz tvrdnje da za vreme njegovog mandata dug nije uvećan

Vreme je za ostavke. Prvi ju je podneo Branislav Đurđević, član Upravnog odobra, a odmah za njim i Slaviša Kokeza. Dosadašnji potpredsednik Crvene zvezde odlučio je da napusti Marakanu i o tom potezu obavestio javnost u formi otvorenog pisma.

Na ovaj potez jedan od najuticajnijih rukovodilaca iz sadašnje vladajuće garniture odlučio se posle burnih dešavanja u poslednjih nekoliko dana, zahteva navijača na utakmici sa Radničkim iz Niša, ali i najave da će klub raspisati izbore na svim nivoima 15. septembra.

Otvoreno pismo Slaviše Kokeze, koji je među crveno-bele stigao u novembru 2012. čuvenim noćnim prevratom, zajedno sa tadašnjim predsednikom Draganom Džajićem, prenosimo u celosti, uz manje redakcijske obrade.
„Želim da obavestim celokupnu sportsku javnost da od danas ne učestvujem u radu i podnosim ostavku na članstvo u Upravnom odboru Crvene zvezde. Za mene je ovo težak trenutak, jer, za razliku od mnogih, u našu Zvezdu ušao sam kako bih pomogao, a ne kako bih bilo šta lično dobio i stekao. Dužan sam i da položim račune javnosti za svoj rad. U Crvenu zvezdu sam doneo i prilozio, opet licno, ne beznacajna finansijska sredstva, a na racun Crvene zvezde nisam ni kafu popio, a kamoli primio platu, telefon, ili bilo sta slicno.

Zašto podnosim ostavku? Zato što drugi traže? Zato što Sever ili njegov deo to hoće? Ili zato što je to dobro organizovano sa nekim drugim članovima Upravnog odbora, kako bi se dočepali fotelja, ili, da budem precizan, jer tako misle da mogu dodatno da zarađuju na grbači Zvezde?

Podnosim ostavku, jer volim Zvezdu, u njoj sam bio isključivo iz ljubavi, a znam da iskreni zvezdaši tu našu strast i te kako razumeju. Živeo sam za Zvezdu, a ne od Zvezde, ali mi je jasno da deo severne tribine ne poštuje one koji Zvezdi daju, već samo one koji od Zvezde uzimaju, i za sebe i za svoje prijatelje i članove porodica.

Iz razlicith sekcija Crvene zvezde, uostalom, u prethodne dve godine, izbačeni su, ili perfidno sklonjeni, oni koji su Zvezdi davali, a hvaljeni i podržavani samo oni koji su od nje otimali. Po tom principu, njihovo i bilo čije poštovanje nije mi potrebno.  Uzgred, u ove dve godine katastrofalan dug Crvene zvezde nije uvećan, naprotiv. Treneru Božoviću na raspolaganju su svi igraci koje je želeo da kupimo i nisam shvatio u čemu je krivica uprave. Baš zato, što nisam shvatio, baš zato sto znam da nečiji tuđi interesi stoje iznad svega, podnosim ostavku i uzdignute glave odlazim iz Crvene zvezde, u nadi da moj klub neće prihvatiti uličarske metode razračunavanja sa onima koji klub vole i da ce Crvena zvezda u budućnosti biti jača i snažnija nego sto je danas. Lično, biću uvek uz Crvenu zvezdu i to niko i nikada neće moći da mi zabrani.

P.S. Pozivam sve one koji su tražili naše ostavke, da mi sutra, po našem odlasku iz Zvezde pokažu i jedan papir koji bih pokazao da sam uzeo dinar od kluba, a u upravljanju vam želim mnogo sreće i nadam se da ćete pronaći one koji će nešto da daju za Zvezdu, a ne samo da se prave pametni, uzimaju,ili upravljaju tuđim novcem. Napred Zvezda“, napisao je Slaviša Kokeza.   

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam ja u toku (vukanidja bolje zna)  , ovaj covek se pitao za sve u fkcz i fala kurcu da je otishao

A skundric = gasprom , tako da bez njega nema nista mada daleko od toga da bi voleo da ga vidim kao predsednika

 

U svakom slucaju, mislim da nam nema spasa

 

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Škundrić bi bio najbolje rešenje za klub, u to sam 100% siguran, Čovek koji je doveo Gasprom, koji je obezbedio sredstva i za KK (Lukoil), koji je najzaslužniji za obnavljanje i veći ugovor koji sada imamo... Ako ćemo iskreno, da nema Gasproma klub bi odavno bio ugašen pošto nam je to u poslednjih nekoliko godina JEDAN JEDINI izvor ptihoda. E sad, ja sam 100% siguran da Čovića nećemo videti u fk a ono što me plaši je što vidim da jedna grupa navijača forsira Čovića dok kod drugih postoji sad više neskriveno nezadovoljstvo zbog toga (verovatno si upoznat sa time pošto vidim da si dosta aktivan na tribini). Isto tako sukob Čovića sa dva člana UO, raspravka (da ne nazovem pravim imenom) za vreme sednice i sve što je išlo uz to sigurno ne povećava njegove šanse da postane prezidente... Najveći problem sa Škundrićem su njegove godine (70 ja mislim)... Inače, ne bi me iznenadilo da na izborima opet vidimo samo jednog kandidata :-)

Opet da ne popijem tonu minusa zbog ovog posta, ovo je moje lično mišljenje...

 

P.S. Izgleda da Terzić ide iz kluba

Edited by Voo Kanigia

...

Link to comment
Share on other sites

Upravo su ga prekrečili :-) Neće ovde biti mirno još neko vreme koliko ja vidim... @Astora šta misliš da li će Pera Škundrić da se kandiduje na izborima?

022b9300fe05cc8fc4dcfde7400d69352c18f7cd

 

Terzić i zvanično napustio.
Postoje i indicije da će se Nemanja Vidić vratiti u klub kao trener-igrač s tim što će imati pauzu od 4 meseca zbog povrede.

Link to comment
Share on other sites

@trn nemoj pogresno da me shvatis ali covek ti iznosi informacije koje se vrte u samom klubu i oko kluba. Ovo za Covica je skroz bilo na mestu posto je u tom trenutku postojala inicijativa da on preuzme upravljanje klubom. Nije doslo do toga jednostavno zato sto i iznad Covica ima neko... Za Vidica jeste nenormalna prica ali nije izmisljena, i ja sam cuo da se  planira njegov povratak u klub ali mislim da nije realno posto ce on jos para da zaradi kao igrac

Potvrdjene informacije svako moze da procita u novinama, ovo sto Vam covek pise je ipak nesto sto se u tom trenutku desava u samom klubu a sto necete uvek naci u blicu ili drugim novinama.  :-)

Kao na primer o susretu koji je Terzic popodne imao na parkingu Marakane :-)

...

Link to comment
Share on other sites

@trn nemoj pogresno da me shvatis ali covek ti iznosi informacije koje se vrte u samom klubu i oko kluba. Ovo za Covica je skroz bilo na mestu posto je u tom trenutku postojala inicijativa da on preuzme upravljanje klubom. Nije doslo do toga jednostavno zato sto i iznad Covica ima neko... Za Vidica jeste nenormalna prica ali nije izmisljena, i ja sam cuo da se  planira njegov povratak u klub ali mislim da nije realno posto ce on jos para da zaradi kao igrac

Potvrdjene informacije svako moze da procita u novinama, ovo sto Vam covek pise je ipak nesto sto se u tom trenutku desava u samom klubu a sto necete uvek naci u blicu ili drugim novinama.  :-)

Kao na primer o susretu koji je Terzic popodne imao na parkingu Marakane :-)

pogledaj sta je napisao, napisao je da je pjanovic novi s. d. a ovaj predsednik, znaci ne da je moguce da postoji prica, a to pricam jer sam isto to procitao na tviteru tipa pola sata pre toga, sve insajderi :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Sa1Nt unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...