Jump to content

SD Crvena Zvezda 2015/2016


Astora

Recommended Posts

stanko, nadam se da si bio ironičan

  • Upvote (+1) 2

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

upravo to. Ekipa ne deluje loše, ali realno, meni ove sve pobede previše smrde, plus kad god pogledam golove, do jaja su čudni, kao npr slobodnjak gde je Ibanjez manje-više šutirao po sred gola i one finte Vijere gde 4, 5 defanzivaca ekipe koja je do sada primila mali broj golova ispadaju kao budale. Sa druge strane, grobari gube od svih živih, koje mi lagano dobijamo, a opet na tom derbiju, imali sm solidno sreće, jer su nas nakon golova u drugom poluvremenu sabili kao miševe na 40 metara.

Nadam se da grešim, i da imamo neke šanse, ali prvo treba uzeti tu ligu, a nakon toga dobiti i registraciju, koja je uvek pitanje s obzirom koliko dugujemo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

a šta je tu ok, to mene zanima?

Osim Grujića, koji deluje da zna, ja tu ne vidim neke igrače sa nekim skillom. Katai je panj, Srnić ne deluje loše, ali mi nije ništa spec i ne kapiram ni hajp oko njega. Odbrana je šuplja, ajde stranci nisu loši, ali meni stvarno nije jasno kako tim toliko dobija, grobari gube i kako je tolika razlika, kad stvarno delujemo raspalo kao i svake sezone. Čak mi Partizan u Evropi deluje bolje nego mi u TSL-u

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ja stvarno ne znam o cemu ti pricas. I kakva crna igra Partizana u Evropi? Koliko ih nece u prvenstvu, toliko ih duplo hoce u Evropi, mnogo je tu vise srece nego znanja i pameti. Ali necu o njima.


Prvo, kako je Katai panj? Lik bas lepo zna sa loptom, i ima odlican udarac i levom i desnom. Srnic je momak brz i sa loptom i bez nje i ima odlicno realizaciju, a deluje da ima i osecaj za gol, odnosno da se u pravo vreme nadje na pravom mestu. Ibanjez i Vieira su majstori. A mene licno Plavsic bas odusevljava. Sjajna tehnika, solidan dribling, brz kao car.
Donald je lik koji bog zna sta, ali ima sta mu treba za zadnjeg veznog - visinu da dobije skok i duge noge da ne mozes lako da ga prodjes. Fali mu da malo brze radi sa loptom, jer ulazi cesto u nepotreban rizik da mu preseku pas (sto vrlo cesto moze biti presudno za celu utakmicu).
Odbrana nam je kriticna. Jedan razlog je sto nemamo dovoljno kvalitetne stopere, a drugi sto Ibanjez vrlo cesto igra dosta ofanzivno, pa ostane rupa na levoj strani. Ali opet, to donosi rezultate (bar u ovoj nasoj ratarskoj ligi).

Jako bih voleo da sredimo licencu i da ostane tim (a nece), da se dovede stoper i mozda desni bek, pa da vidimo kako bi to izgledalo u Evropi. 

Edited by LESkOpoz

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

upravo to. Ekipa ne deluje loše, ali realno, meni ove sve pobede previše smrde, plus kad god pogledam golove, do jaja su čudni, kao npr slobodnjak gde je Ibanjez manje-više šutirao po sred gola i one finte Vijere gde 4, 5 defanzivaca ekipe koja je do sada primila mali broj golova ispadaju kao budale. Sa druge strane, grobari gube od svih živih, koje mi lagano dobijamo, a opet na tom derbiju, imali sm solidno sreće, jer su nas nakon golova u drugom poluvremenu sabili kao miševe na 40 metara.

Nadam se da grešim, i da imamo neke šanse, ali prvo treba uzeti tu ligu, a nakon toga dobiti i registraciju, koja je uvek pitanje s obzirom koliko dugujemo

Bogami bejah na tom derbiju i ne da nas nisu sabili tada, nego su jedino sabili kurcinu u njihove bulje HEEEEEEEEEEEEE :D

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

taj fazon, nije se skoro desilo u derbiju da jedna ekipa toliko polomi još od one pobede partizana na marakani od 2:4.

godinama unazad nam je ekipa bila bukvalno dno i napokon ove godine imamo par igrača koji su relativno ok i prave razliku, plus dominiramo našom ligom te je hajp među ljudima razumljiv. i realno, ne treba pristupiti raspravi kao da raspravljamo da li će zvezda osvojiti lš, pričamo o kvalifikacijama, a ako je partizan sa onakvim timom uspeo zamalo da omaši lš, zaista ne vidim što zvezda sa ovim timom ne bi mogla da dođe u istu poziciju, naravno pod uslovom da se sve stvari poklope (zadržimo ekipu, dobijemo licencu, dobar žreb, itd...).

Edited by Doca

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

ok, slažemo se da se ne slažemo :)

podićićemo topic iz mrtvih sledećeg leta pa ćemo da vidimo.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ja se slažem sa Perom, sa tim što bih dodao da mali Plavšić ima potencijala!

Katai, Hugo, Donald i kompanija... bez komentara, pogotovo taj Katai koji je jedini i imao priliku da se pokaže protiv Kairata, tj. da pokaže kolika je rupa. Mislim šta reći o igraču koji za tri dine u Oliju nije mogao da odigra nijednu tekmu, nego se vukao po OFIjima i Plataniasima i Vošama lol.

 

Kvalifikacije će sve pokazati, ako uopšte Zvezda bude dobila dozvolu da igra kval. :D

  • Upvote (+1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ne moze da se uzmeo u obzir tekma sa kairatom, posto tada nije bilo pola ovih igraca koji trenutno igraju za prvu postavu :)

uostalom, cek da potrazim sastav zvezde protiv kairata...

Crvena zvezda: Rajković, Cvetković, Pavićević, Rendulić, Anđelković, Kovačević, Savićević, Katai, Vered, Parker i Orlandić.
Rezerve: Kahriman, Petković, Jović, Ristić, Jovanović, Grujić, Gavrić.

mislim, alo, o cemu pricamo :D 

Link to comment
Share on other sites

ne moze da se uzmeo u obzir tekma sa kairatom, posto tada nije bilo pola ovih igraca koji trenutno igraju za prvu postavu :)

uostalom, cek da potrazim sastav zvezde protiv kairata...

Crvena zvezda: Rajković, Cvetković, Pavićević, Rendulić, Anđelković, Kovačević, Savićević, Katai, Vered, Parker i Orlandić.
Rezerve: Kahriman, Petković, Jović, Ristić, Jovanović, Grujić, Gavrić.

mislim, alo, o cemu pricamo :D 

i čekaj, ko je tu kriv što nisu igrali Grujić, Petković, Ristić i Jović, koji sada igraju? Takodje, imao si boljeg golmana, solidnog zadnjeg veznog iz prošle sezone (Kovačevića), Pavićevića i Kataija. Znači tim je manje više bio tu, i šta onda, nisi ih uigrao sve za jul, a jesi za septembar? Ako su oni krenuli da igraju od septembra, oktobra, što nisu uigravani odmah od početka priprema, ako se znalo da će se na tu okosnicu računati kasnije i ako je već bio plan da se zbog ispada ne računa na Parkera, da će biti prodati Kovačević, Rajko i Vukan i sl. Ajde Rajko, ne uigravaš golmana, ali onda je Grof debil što je žrtvovao Evropu tek tako, ako je tim već imao potencijal, zar ne ?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ne moze da se uzmeo u obzir tekma sa kairatom, posto tada nije bilo pola ovih igraca koji trenutno igraju za prvu postavu :)

uostalom, cek da potrazim sastav zvezde protiv kairata...

Crvena zvezda: Rajković, Cvetković, Pavićević, Rendulić, Anđelković, Kovačević, Savićević, Katai, Vered, Parker i Orlandić.
Rezerve: Kahriman, Petković, Jović, Ristić, Jovanović, Grujić, Gavrić.

mislim, alo, o cemu pricamo :D 

pls :D

bmk, kida Katai!

novi Dejo Savićević!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

  • Sa1Nt unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...