Jump to content

SD Crvena Zvezda 2015/2016


Astora

Recommended Posts

a realno, ne zna se ko je smešniji od domaćih igrača u Zvezdi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Probudio se malo Tompson, to valja videti. Guduric odlican, samo neka nastavi. Cirbes dominirao. Sofo daleko ispod ocekivanog. Jovic odigrao odbranu vrhunski, a i u napadu mu je uslo par stvari.

Sve u svemu, dobra utakmica za Zvezdu, mada ovi deluju dosta bedno, tako da videcemo jos. Iznenadio me je Radonja kad je ubacio 2 pleja, i to kad je zaskripalo u napadu, sto nam je donelo lepu promenu. Jedino sto smo opet primili trojku pred kraj druge cetvrtine, a nismo izasli iz bonusa, te stvari ne smeju da se ponavljaju.

 

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pa prosle nismo sigurno. Ili je igrao Vilijams, ili je igrao Jovic.

Ove sezone sam celu gledao jedino protiv Cedevite i malo nesto protiv Mege, koliko videh, nismo igrali sa 2 pleja?

edit: sad nesto razmisljam za ovu sezonu, mozda je probano to sa Rebicem, ali nesto mislim da je to pre da bi on imao pomoc u slucaju da se uspanici.

Edited by LESkOpoz

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

i ocajnije mislim

nemaju karakter, kada gube samo produbljuju dno nikako da proradi inat, od trenutka kada je tompson ubo a nisu priznali zbog faula jovica sve je nizbrdo krenulo

idu 6 napada za stimca ni jednom ne dodje lopta do njega, a to je bilo kada se rezultat lomio, pre kraja poluvremena mi 16 izgubljenih oni 8 a oni su u tim trenutcima imali sut za tri 7/9

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

poyy el stimara dao trojku za pobedu?? miler odlican bog doktor kosarke nedovoljan. jova double double sa turnoverima i faulovima. zop. ljubi brat

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Sa1Nt unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...