Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Elem, ajd ovde...svratio do salona namestaja da pogledam neke stolove i bacim pogled na cene, sta je bre ovo leptijebem:
 

Spoiler

b4c35ad43d3bce24da5fe3a515ef607f.jpg

 

i sve ostalo je u kurcu, obicni trosedi koji nisu kozni bez 3k evra ne mogu da se nadju...definitivno odustajem od selidbe iz ovog namestenog stana, ne pada mi na pamet da pucam 20k samo na namestaj, posto je namesten stan ovde postalo nemoguce naci

  • Like +1 1
  • Haha (+1) 1

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, reki said:

mogo bi da napises neki kratki tekstic o Triru, sa sve slikama, nesto iz prve ruke!

(umesto sto kukas samo)

 

pa pisao sam i kacio slike u vise navrata, mrzi me sad sve to da trazim i sastavljam u jedan post...sve u svemu selendra sto kaze Igor heh

 

32 minutes ago, jasamnepismen said:

Otisao si u fensi prodavnicu de kupuju matori bogati Nemci.

Ja sam imao tu sreću da sam se uselio u prazan stan u sred lockdowna, pa sam sve morao naručivati online i nadati se da ću dobiti ono što sam želeo. :c

 

pa upravo da mi se to ne bi desilo sam uzeo namesten stan ovde, imao sam ludu srecu da naletim na jedan...jer sam se isto selio iz Kemnica u Trir u vreme kad je kretala korona i lockdown, kapiram da bih min 6 meseci spavao na duseku na naduvavanje ako bih i njega uspeo da nadjem

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 7/20/2022 at 9:45 PM, reki said:

kupio sam u lidlu onu kao UV lampu protiv insekata sto ide u struju, uopste ne radi, cisto da se neko ne zajebe, nedelju dana niti jedan jedini komarac se nije upecao 😄

mreže za prozor topla preporuka! 

bez šale, bukvalno nemam nijednog komarca u kući već dve godine otkad sam ih ugradio.

 

On 7/21/2022 at 3:42 PM, Dule_smor said:

Jbga, nema to kod nas u selu ovde, Trir najstariji njemacki grad heh. Ima par ok poviljnijih salona naravno, ali svugde su cene otisle u kurac.

ne kapiram, a nemate online dostavu? 🙂 mislim, ne mora ikea, ali može i ikea nije to baš toliki krš. poručiš dvosed za drajhundred ojro i još šta, 20 evra isporuka i to je to? 'de si se zaleteo na 8k trosed 🙂

još ti ne bude krivo kad se budeš selio pa te bude mrzelo da seliš i trosed koji ćeš već do tad da izakaš wink wink nudge nudge 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Lucky said:

mreže za prozor topla preporuka! 

bez šale, bukvalno nemam nijednog komarca u kući već dve godine otkad sam ih ugradio.

 

ne kapiram, a nemate online dostavu? 🙂 mislim, ne mora ikea, ali može i ikea nije to baš toliki krš. poručiš dvosed za drajhundred ojro i još šta, 20 evra isporuka i to je to? 'de si se zaleteo na 8k trosed 🙂

još ti ne bude krivo kad se budeš selio pa te bude mrzelo da seliš i trosed koji ćeš već do tad da izakaš wink wink nudge nudge 

Ja nemam već 10tak godina koliko imam komarnike 🙂 samo se tripujem dal je struja je vazduha dovoljno kroz komarnik.prozori mi je otvoren ceo dan leti ali sa komarnicima...jednom godisnje vidim srmdibubu u stanu i jednom u 10 godina komarca 😄 ...ali samo se ovo pitam dal je dovoljno luftiranje sa komarnicima 🙂

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lucky said:

ne kapiram, a nemate online dostavu? 🙂 mislim, ne mora ikea, ali može i ikea nije to baš toliki krš. poručiš dvosed za drajhundred ojro i još šta, 20 evra isporuka i to je to? 'de si se zaleteo na 8k trosed 🙂

još ti ne bude krivo kad se budeš selio pa te bude mrzelo da seliš i trosed koji ćeš već do tad da izakaš wink wink nudge nudge 

 

dobro bre Laki, dal stvarno islis da bih kupio trosed od 8k jura? Okacio sam samo kao primer koliko je sve otislo u kurac.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, qwert00 said:

Ja nemam već 10tak godina koliko imam komarnike 🙂 samo se tripujem dal je struja je vazduha dovoljno kroz komarnik.prozori mi je otvoren ceo dan leti ali sa komarnicima...jednom godisnje vidim srmdibubu u stanu i jednom u 10 godina komarca 😄 ...ali samo se ovo pitam dal je dovoljno luftiranje sa komarnicima 🙂

pa šta ga znam, možda ima nekog smanjenja protoka vazduha ali iskreno nisam primetio da je to toliko značajno da stvara problem. a ako baš jeste, ono otvorim vrata od terase (takođe sa komarnikom) i tako to. u svakom slučaju ako otvorim i sa druge strane "povuče promaja" tako da definitivno radi luftiranje 🙂

37 minutes ago, Dule_smor said:

 

dobro bre Laki, dal stvarno islis da bih kupio trosed od 8k jura? Okacio sam samo kao primer koliko je sve otislo u kurac.

brate otkud znam, vi doktori ste čudni, makar iz mog iskustva ... skoro sam bio kod nekog fizijatra, kao ima ordinaciju i onda je tu pored i njegov "study" tj. radna soba, ono stilski nameštaj Ozren Soldatović, neki porcelanski slonovi na policama sa knjigama, ofc pun zid diploma etc :)))

šalu na stranu, ovo je "standard" u fensi radnjama, ja se sećam kad sam tražio trosed, sad tome ima već dve-tri godine, čak i u bgd su bili 300-400k trosedi... a ajd' da nešto valjaju nego sve krš. na kraju sam kupio u "Džankijevoj" Lesnini :))) i to jedini koji mi se dopao i nije bio sto miliona maraka.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Dule_smor said:

 

dobro bre Laki, dal stvarno islis da bih kupio trosed od 8k jura? Okacio sam samo kao primer koliko je sve otislo u kurac.

 

de bre znamo  - koliko se se evropeizovao tamo do sada uz Badel :tf:

Edited by qwert00
  • Like +1 1
  • Upvote (+1) 1

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Lucky said:

mreže za prozor topla preporuka! 

bez šale, bukvalno nemam nijednog komarca u kući već dve godine otkad sam ih ugradio.

to je plan, imao sam one kao magnetne za terasu ali to je vrlo brzo unisteno dolaskom ove ajkulice 😄 aka psa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...