Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

13 minutes ago, manson said:

Baš se vratio iz Erdevika, sa kulenijade 🙂 pobeda.

A i bilo nekih jutjubera, mislim da su oni, imaju neke fensi kamere sa stabilizatorima, slikaju sebe i pričaju, valjda su oni 🙂 od kada su ovakve narodne manifestacije popularne medju tom modernom internet ekipom?

sve je sad popularno među njima, pošto je youtube otišao u tom "reality" smeru, ali ne baš kao reality show nego prikazujemo svakodnevne živote, onda imaš toga.

naravno, uvek može biti i da je kulenijada htela da promoviše sebe pa pozvala neke od njih da "izveštavaju".

Link to comment
Share on other sites

Ukočih se na pogrešnom mestu lol

Kupio voltaren od 2%, pa ćemo da vidimo "kak rabotaet".

Jbn 1000 dindži za kremu dadoh, pusta starosti.

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, absolute said:

Ukočih se na pogrešnom mestu lol

Kupio voltaren od 2%, pa ćemo da vidimo "kak rabotaet".

Jbn 1000 dindži za kremu dadoh, pusta starosti.

cene tih medicinskih sredstava rokaju sad kako stignu, nema ni srama u tome, samo grunu 2000 din pa ti kupuj.

pre neki dan sam saznao da ima neki probiotik za decu koji košta tipa 5000 dinara 😞 

Link to comment
Share on other sites

On 6/4/2022 at 6:18 PM, manson said:

Baš se vratio iz Erdevika, sa kulenijade 🙂 pobeda.

A i bilo nekih jutjubera, mislim da su oni, imaju neke fensi kamere sa stabilizatorima, slikaju sebe i pričaju, valjda su oni 🙂 od kada su ovakve narodne manifestacije popularne medju tom modernom internet ekipom?

'ладно си и ти био тамо?

наравно да је победа... годинама сам редован гост.

  • Haha (+1) 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Debeli said:

'ладно си и ти био тамо?

наравно да је победа... годинама сам редован гост.

Aha, to sam nešto skoro, tipa godinu-dve unazad, počeo malo po Srbiji da idem i vidim, kada nadjem vremena, neki vikend ili subota. Tužno da sam video više stvari napolju, i nekih vukojebina čak, nego mesta po Srbiji 😞 

Pa u subotu napravio turu, kada sam već išao u Erdevik, svratio prvo do sremskog fronta, pa malo Šid, Sava Šumanović i naiva, i u Erdevik na klopu, bilo skroz OK. Ima šta i u ovoj našoj Srbiji da se vidi, mada je organizacija i infrastruktura loša uglavnom i dosta toga je baš nekako oronulo, ali vidiš da se ljudi trude koliko mogu da održavaju to što imamo.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dule_smor said:

iako su cene kod nas ludilo, ovo je nešto izvučeno iz konteksta, stvarno ne verujem da za 240.000 možeš da kupiš tamo takvu gajbu gledajući u vidu prosečne cene kvadrata.

tj. ne izvučeno iz konteksta, ostade mi ona priča sa foruma u glavi, nego ko zna šta je ovo - tipa pod sporom ili na klizištu i to :))

Link to comment
Share on other sites

On 3/15/2022 at 2:35 PM, f4ts0 said:

cemu rasprava oko evrovizije ffs.

Kad ovakva 

 

  Hide contents

 

 

pesma nije prva, cemu dalja rasprava

 

Покојни Ханс неверује... А ни ја не верујем... Шта је ово ЈТЖМ? ПУТИНЕ ДАЈ НЕКИ САМАРАТ ЉУБИ ТЕБЕ БРАТ!
 

Ово је БРЕ Швапска песма за Евровизију:

 

Где су ОВИ ЉУДИ нестали?


Игоре? Објасни се. Објасни ми. 

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

On 6/6/2022 at 6:23 PM, Dule_smor said:

video sam ovaj tekst a i post, sorry for late reply!

Da, cene su otišle u nebo, jer je sada Novi Sad "regionalni IT centar", u prevodu IT stučnjaci iz cele Srbije dolaze u NS, samim tim su sa svojim velikim platama (prokleti bili!) u mogućnosti da plate više cene stanova - mislim i za iznajmljivanje i za kupovinu... ukombinuj tu i ruse koji takođe povećavaju potražnju i eto ti rezultata...

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, togFU said:

Da, cene su otišle u nebo, jer je sada Novi Sad "regionalni IT centar", u prevodu IT stučnjaci iz cele Srbije dolaze u NS, samim tim su sa svojim velikim platama (prokleti bili!) u mogućnosti da plate više cene stanova - mislim i za iznajmljivanje i za kupovinu... ukombinuj tu i ruse koji takođe povećavaju potražnju i eto ti rezultata...

iju, što je sad NS regionalni IT centar? šta je opravdanje toga? 🙂

što dolaze iz cele Srbije u NS? 🙂 Stvarno pitam - nije da NS kida po pitanju kao infrastrukture, cene su slične svakodnevne, sad i NS već ima gužve ... ako je prednost soko do bgda  za 30min onda jbg 🙂

jedino ako nije nešto sa porezima i to.

Link to comment
Share on other sites

Ako ćemo tako Continental je još manje 🙂 poenta je da je Šnajderu neki softverski razvojni centar u Novom Sadu, ne znam šta tačno rade, ali naslovi iz novina su sugerisali da tamo razvijaju softver koji obezbeđuje stabilno i ekološki prihvatljivo snabdevanje strujom cele planete!

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, voodoo_ said:

Šnajder je baš ono IT firma 😄

Kreky tamo radi, jedino je IT ako računaš što imaju sysadmin department ko i sve druge veće firme

opa, kreki ozbiljan čovek post'o!

5 hours ago, Zwerko said:

Došlo je gomila velikih IT firmi tamo, tipa onaj Schneider electric, Continental i sl, imaju kao dobar fakultet za to i sad jeste postalo "in" mesto za IT. 

pa ono, ima i u bgdu ETF 🙂 pa onda i fon da kažemo i računarski faks, matematički.

ima i niš elektronski i gomilu firmi tamo, ne bih rekao da ih ima manje nego u NS?

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Lucky said:

iju, što je sad NS regionalni IT centar? šta je opravdanje toga? 🙂

što dolaze iz cele Srbije u NS? 🙂 Stvarno pitam - nije da NS kida po pitanju kao infrastrukture, cene su slične svakodnevne, sad i NS već ima gužve ... ako je prednost soko do bgda  za 30min onda jbg 🙂

jedino ako nije nešto sa porezima i to.

Odgovorio ti je Zwerko u suštini, pored gomile stranih firmi, ima tu i nekoliko domaćih koje su značajno "porasle", recimo nedavno je Vega IT kupila zgradu u centru grada - https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Vesti/288448/FOTO-VIDEO-Novi-Vega-Radnicki-gotov-u-avgustu-naredne-godine.html

Continental je takođe u centru u novoj zgradi, nedavno su otvorili i fabriku u okolini NS, to si verovatno video da je i Vučić otvarao itd...

I što reče zwerko, zaista imam osećaj da je NS postao "in" mesto za IT, pa tako koliko vidim mnoge firme imaju kancelarije u BG ali i u NS (da se isprati trend!). Ne znam zaista, voleo bih da se javi neko iz IT sektora koje više upućen u "scenu" da i meni dodatno pojasni "zašto NS?"

[daki] Možda je jednostavno zato što smo lepši i pametniji od Beograđana? :tf: [/daki]

 

 

Link to comment
Share on other sites

@NS tema : pogledajte samo strane JUTJUBERE DIGITALNE NOMADE, mahom svi su odusevljeni beogradom, a onda i novim sadom (jos vise). Neko iz inostranstva neopterecen kompleksima, ofc da ce pre izabrati NS nego beograd. Nadam se da ce otkrivati i Nis, zrenjanin, sombor, kragujevac itd itd i naseliti se tamo da nas malo unormale i trgnu iz ucmalosti 😄

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, togFU said:

Odgovorio ti je Zwerko u suštini, pored gomile stranih firmi, ima tu i nekoliko domaćih koje su značajno "porasle", recimo nedavno je Vega IT kupila zgradu u centru grada - https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Vesti/288448/FOTO-VIDEO-Novi-Vega-Radnicki-gotov-u-avgustu-naredne-godine.html

nemoj pričati, nisam znao da je neko konačno pazario tu zgradu. ajd i to da srede više.

ali opet, i to ne odgovara baš na moje pitanje, to što ima puno IT firmi i stranih firmi je samo rezultat nečega, što pokušavam da otkrijem šta je 🙂 ili nema ničega nego je rendom.

Npr bio je onaj period kad je Inđija bila ta da se u njoj sve živo otvaralo. Pa bio onaj gradonačelnik kako se zvaše, što je šta već davao zemlju džabe ili šta god da je radio, a promovisao to pride i pričom "e na pola puta smo i od bgd i od ns, autoputem povezani, treba vam 20 min i do ns i do bgd" i tako sve spakovano ima smisla nekome da dođe i baš tu otvori firmu-fabriku.

10 hours ago, absolute said:

Uh, uh... odigrah jedno 6 onako tvrdih basketa popodne, sa nekim klincima. Onako, bas dosta trcanja bilo. 

Na kraju ispalo da sam stariji od njihovih roditelja 😕

kadar nevera

hahahaha :)) jbg ... ako ništa kao uteha, verovatno si u boljem stanju fizičkom od svih tih roditelja a potencijalno i ponekog od tih klinaca 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...