Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ludi Erdogan je i zvanično promenio ime 🙂

Quote

 

УН одобриле промену међународног имена Турске
Уједињене нације одобриле су званични захтев Турске да се назив земље на страним језицима промени у Türkiye, саопштио је портпарол генералног секретара УН Стефан Дижарик за Анадолију.

Стефан Дижарик је за агенцију Анадолија рекао да је генерални секретар УН Антонио Гутерес добио обавештење од турског министра спољних послова Мевлута Чавушоглуа о преименовању.

 

Primetio sam sad inače i dok sam nešto leteo turikišem da su već pokrenuli i sve reklame i kampanje da promovišu Turkije. Baš me zanima da li će se primiti među običnim narodom širom sveta.

Link to comment
Share on other sites

БРАТ ЈОНИ ПОБЕДИО КУЈУ!

 

ЖИВЕО ЈОНИ БРАТ СРБИН БОРАЦ ВИТЕЗ ГУСАР!!!

 

ЈОНИ СРБИНЕ СРБИЈА ЈЕ УЗ ТЕБЕ!

  • Like +1 1
  • Haha (+1) 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Debeli said:

БРАТ ЈОНИ ПОБЕДИО КУЈУ!

 

ЖИВЕО ЈОНИ БРАТ СРБИН БОРАЦ ВИТЕЗ ГУСАР!!!

 

ЈОНИ СРБИНЕ СРБИЈА ЈЕ УЗ ТЕБЕ!

pričamo o tome drale već u topicu!

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, f4ts0 said:

Micromobility firm Dott

TO su ovi cije sam el trotije vozio. Sve te mikromobility, vegansustainability, conciuosnesthinkere bih skupio na gomilu pa na farmu u zasavicu, ogradio, dao im par magaraca, mangulica seme raznog povrca i hrane/vode za 60 dana.

Vratio bih se za 5 godina da vidim kako su.

Da se razumemo ja jesam za reorganizaciju zivotnih navika, jer ovo sto mi radimo nije odrzivo, ali da im jebem malo licemernu mamicu. Verovatno je BIKE FRAME od sertifikovanog organic vegan non-toxic metala.

 

Milsilm moja mrznja ka "urbanim biciklistima" zasluzuje ceo jedan nov topik, al necu o tome sad 😄

so na ranu je sto je danas dan za bike u ciscu, kao ono svo dolazimo bajsom na posao da budemo sustainable (ja cu namerno ici duzim putem u S modu da sto vise dizloa sagorim), i webex teams se usijao od poruka slihtara (mahom isteurope ) koje salju selfije uzivo dok voze i pitaju "kad ce se nadjemo" goreci od zelje da ih belgijski kolega pocasti da zajedno voze (nece ofc)

Uh kako sam kiseo danas 😄

kalaš u Srbiji 500 ćora, Guzo, ručne granate 10 ćora, zolja do soma ide, javi koliko čega da pošaljem...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Ел се манијак на тркачком бајсу који јури 40 кроз град рачуна у ту групу или само самоодрживи слинавци? Питам за другара 🙂

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Хахаха, ајде немој сада да ме продаш. Шта?

Шалу на страну, градски бајкери зависе пуно од инфраструктуре. Ако је то ОК, онда је пријатно и да се вози бајс по граду и да се вози ауто. Али ако не, онда јбг.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Debeli said:

kalaš u Srbiji 500 ćora, Guzo, ručne granate 10 ćora, zolja do soma ide, javi koliko čega da pošaljem...

za trenutak sam se zbunio jesam cora ili guza?

3 minutes ago, overkind said:

Хахаха, ајде немој сада да ме продаш. Шта?

Шалу на страну, градски бајкери зависе пуно од инфраструктуре. Ако је то ОК, онда је пријатно и да се вози бајс по граду и да се вози ауто. Али ако не, онда јбг.

ulica, kolovoz. nema bike lane. Sednes na bike i vozis 10 na sat, a pored dete na bajsu. Kolona iza tebe 20 automobila, ne mogu da te obidju, a tebe BAS boli kurac sto pravis sranje, jer jelte ti vozis bajs i vegan si i volis ukrajinu, i samo si ti u pravu.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Razumem Igorev rant al' tu je najveci problem infrastruktura. Berlin je ravan k'o tepsija i svuda imaju staze pa je zapravo super voziti bajs (počeo sam pre par meseci da pedalam i jedem avokado). Ono što je loše je što bilo kakvi radovi na zgradama automatski zatvaraju trotoar, pa onda pomeraju stazu koja onda zatvara jednu traku za kola. Pa se onda lepo napravi čep za kola koji tako stoji predugo jer se ne žuri nikad sa radovima ofc.

.

Link to comment
Share on other sites

Nemoj sad da se pravdaš za avokado 🙂 Elem mnogo je drugačija priča sa biciklima i slično tamo preko i ovde kod nas. Tamo gde je razvijena biciklistička infrastruktura je sve to mnogo lakše, ali su ljudi načelno govna pa tako i biciklisti jedu govna gde god im se ukaže prilika, uključujući i činjenicu da nekada stvarno drkaju saobraćaj bez ikakve potrebe. 

S druge strane u Beogradu je varijanta gde ideš biciklom kao prevoznim sredstvom (dakle ne kao rekreacija isključivo) miks toga da li ćeš da se sudaraš s pešacima koji se negde prosto šetaju po biciklističkim stazama ali su negde i biciklističke staze napravljene bukvalno tako da nije ostavljen nikakav prostor za pešake, ili ćeš da voziš kolovozom što podrazumeva solidnu dozu mogućnosti da te pregazi šleper ili autobus GSP-a. Konačno na sve to dodaj Wolt/Glovo dostavljače na električnim biciklima koji voze kao kamikaze i šou je potpun. 

A onda imaš i ove genijalce pošto je danas svetski dan bicikala pa prave promotivnu vožnju... Iz centra grada sa zatvaranjem saobraćaja... U petak... Popodne... Ali eto čisto možda nekome info da pokuša da izbegne

Image

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Baš se vratio iz Erdevika, sa kulenijade 🙂 pobeda.

A i bilo nekih jutjubera, mislim da su oni, imaju neke fensi kamere sa stabilizatorima, slikaju sebe i pričaju, valjda su oni 🙂 od kada su ovakve narodne manifestacije popularne medju tom modernom internet ekipom?

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...