Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

On 10/29/2020 at 10:37 AM, voodoo_ said:

A kad odeš u teretanu, da li se setiš da treba da jedeš bilo šta i podižeš što veću težinu?

Ovo je naravno trik pitanje, jer ko diže tegove u ovim godinama

Valjda trik pitanje zato što - ko ide u teretanu u doba korone!

Kad smo kod sećanja, zaboravio sam da registrujem kola 😞

 

12 hours ago, Dule_smor said:

Jeste, danas bilo otvaranje posle skoro 10 god probijenog roka i troduplih troskova. Posle Vucic ne valja heh.

dal je deset ili možda i dvaes' - trebalo je da ga sravne sa zemljom - iovako imaju dva aJrodroma u Berlinu već plus onaj treći zatvoreni :))

Ovo sad kad god neko dođe do njega setiće se koliko su para pokrali.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[Duduk za ovakve poslove pita]
Klinja dohvatio kabl dok smo usisavali, poceo da cima, iskrivio, i kad sam pokusao da ga ispravim polomio se ovaj deo na utikacu od usisivaca.
Sa strujom bas i nemam nikakve veze, ali sam kontao da ovo ne moze da se popravi? Jedina solucija mi je da rasecem zice, i da kupim zamenski utikac pa da ga zamenim?

Nisam ni to nikada radio, ali mislim da nema puno zajebancija bas tu, a i ima klipova po yt kako da se zameni 😄 
image.png.7703ed027f86b50640c0ddd5c53a3e7b.png

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, sttevann said:

[Duduk za ovakve poslove pita]
Klinja dohvatio kabl dok smo usisavali, poceo da cima, iskrivio, i kad sam pokusao da ga ispravim polomio se ovaj deo na utikacu od usisivaca.
Sa strujom bas i nemam nikakve veze, ali sam kontao da ovo ne moze da se popravi? Jedina solucija mi je da rasecem zice, i da kupim zamenski utikac pa da ga zamenim?

Nisam ni to nikada radio, ali mislim da nema puno zajebancija bas tu, a i ima klipova po yt kako da se zameni 😄 

To ti je 5 minuta posla, samo ti trebaju klješta, zamenski utikač, skalpel, šrafciger i malo strpljenja.

Evo ti klip - ti ćeš raditi sve isto, samo nećeš vezivati uzemljenje: pošto ti je mali utikač, on ima samo dva kabla - nulu i fazu.

 

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
3 hours ago, Dule_smor said:

Jel moze neka preporuka za Rent-a-car na BG aerodromu. Nikad nisam iznajmljivao, a ima sto nekih agencija, pa i ove koje dovoze auto na odredjenu lokaciju itd. Nista spec mi ne treba, manji auto, da ne deru bas, da ima osiguranje i to je to otprilike.

https://www.cicimici.rs/

Nisu na aerodromu ali ce da ti dovezu aVto tamo 🙂

Edited by ZOLA

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Dule_smor said:

Jel moze neka preporuka za Rent-a-car na BG aerodromu. Nikad nisam iznajmljivao, a ima sto nekih agencija, pa i ove koje dovoze auto na odredjenu lokaciju itd. Nista spec mi ne treba, manji auto, da ne deru bas, da ima osiguranje i to je to otprilike.

https://www.rentacargalaxypro.rs/

Ja sam uzimao od ovih likova par puta, svaka preporuka. Dovezu ti auto gde god pozelis, nema cimanja, cene korektne. Predlazem da ih pozoves, jer mozes da se dogovoris o svemu sto ti padne na pamet lagano.

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Čamuga said:

mali update za bracu sto voze dinamicno :tf:

poceli su da mere prosecnu i na autoputu Milos Veliki, danas stigla kazna od pre mesec dana

koji datum ti je na kazni? meni je google izbacivao neko obavestenje za mobilnu kameru na MV pocetkom oktobra, tacnije 4. medjutim nisam se obazirao. u povratku isti taj dan bas zurio i surio sam ga 150-170 medjutim nije mi stigla nikakva kazna. 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

ženi mog drugara koja je 3 dana vozila auto sa isteklom registracijom stiglo 11 kazni sa kamera koje su je snimile u ta tri dana. 55k dinara sa popustom.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, FATA said:

koji datum ti je na kazni? meni je google izbacivao neko obavestenje za mobilnu kameru na MV pocetkom oktobra, tacnije 4. medjutim nisam se obazirao. u povratku isti taj dan bas zurio i surio sam ga 150-170 medjutim nije mi stigla nikakva kazna. 

slikan sam 27.9 i danas tek stiglo

Link to comment
Share on other sites

Seme im se zatrlo znaci i ja da ocekujem jednu... Kolika je kazna? Zar nisu stopirali to pre koju godinu kad je krenulo jer nije bilo po zakonima ili sta vec? 

1 hour ago, Debeli said:

ženi mog drugara koja je 3 dana vozila auto sa isteklom registracijom stiglo 11 kazni sa kamera koje su je snimile u ta tri dana. 55k dinara sa popustom.

 

56 minutes ago, Jose Jimenez said:

Meni se slično desilo sa nalepnicom - nisam stavio novu, i dođe mi dva meseca kasnije 5 kazni po 5k.

Koje to kamere prate registracije i nalepnice i da li je realno? 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, FATA said:

Koje to kamere prate registracije i nalepnice i da li je realno? 

Kamere što su montirali na nosače po Novom Beogradu:

  1. Bulevari ispred i iza SIV
  2. Milentija Popovića

Sve kazne su snimile kamere u pokretu, i mogle su da detektuju serijski broj nalepnice (imao sam i dalje staru nalepnicu).

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, FATA said:

Seme im se zatrlo znaci i ja da ocekujem jednu... Kolika je kazna? Zar nisu stopirali to pre koju godinu kad je krenulo jer nije bilo po zakonima ili sta vec? 

 

Koje to kamere prate registracije i nalepnice i da li je realno? 

nove kineske, iz onog projekta "pametni i bezbedni gradovi" ili tako nekako. prate desetine lica (face recognition) i tablica u svakom trenutku. i imaju neki brutalan domet, fazon 100-200m.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jose Jimenez said:

Sve kazne su snimile kamere u pokretu, i mogle su da detektuju serijski broj nalepnice (imao sam i dalje staru nalepnicu).

Deluje mi da bi rezolucija kamere morala da bude baš brutalna da bi snimila i detektovala serijski broj nalepnice, ili čak i datum na njoj. Ne kažem da je nemoguće ali je onda još više zabrinjavajuće 🙂 Ili si baš i na čestitki imao sliku nalepnice?

Cenim da je lakše samo ukrstiti sve detektovane tablice sa spiskom aktivnih registracija u MUP-u, to bi verovatno moglo da se radi čak i u realnom vremenu. A očigledno se isplati 😁

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

pa da, Fata bi u Tunis, a žena mu iz Tunisa, i njoj to ne pada na pamet, jer ona ne zna koliko je bolje u Tunisu nego u Srbiji. 

ja sam bio u Tunisu na letovanju i slažem se sa gospođom Fatinicom. ali nisu svi amateri kao ja.

😘

čuvamo vam Srbijicu, doktore dok tražite sreću napolju, biće je i kad poželite da se vratite.

Edited by Debeli
  • Upvote (+1) 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zwerko said:

Deluje mi da bi rezolucija kamere morala da bude baš brutalna da bi snimila i detektovala serijski broj nalepnice, ili čak i datum na njoj. Ne kažem da je nemoguće ali je onda još više zabrinjavajuće 🙂 Ili si baš i na čestitki imao sliku nalepnice?

Cenim da je lakše samo ukrstiti sve detektovane tablice sa spiskom aktivnih registracija u MUP-u, to bi verovatno moglo da se radi čak i u realnom vremenu. A očigledno se isplati 😁

  1. Tablica mi je ostala ista kad sam obnovio registraciju
  2. Nalepnica mi je ostala stara
  3. Kazna je specifično za nelepljenje nalepnice u roku od 30 dana od momenta registracije
  4. Kad su mi poslali kaznu, naveli su da "se vozilo to i to kretalo ulicom Milentija Popovića tog i tog dana"

Očigledno mogu da očitaju kamerom datum, osim ako same nalepnice nemaju neki hologram koji je lakše uočljiv od datuma. Što reče Drale, ta tehnologija se već koristi - nema potrebe da se čudite.

Link to comment
Share on other sites

pa da, Fata bi u Tunis, a žena mu iz Tunisa, i njoj to ne pada na pamet, jer ona ne zna koliko je bolje u Tunisu nego u Srbiji. 
ja sam bio u Tunisu na letovanju i slažem se sa gospođom Fatinicom. ali nisu svi amateri kao ja.

čuvamo vam Srbijicu, doktore dok tražite sreću napolju, biće je i kad poželite da se vratite.
Lako je tebi da se sprdas sa tudjom mukom, no dobro, mozda bih i ja tako da sam na tvom mestu, da ne gresim dusu.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...