Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Bio sam juče posle sto godina u Carevoj Ćupriji i relativno je korektna hrana, ali razmišljam koliko su ih "ukanalili" sa onom obilaznicom, neviđeno nešto. Mada dobro ih nisu i totalno srušili... a onda razmišljam i o obilaznici celoj, šta su sve napravili na mestu jednog običnog prelaza preko pruge (na kojem je uvek bila gužva), neviđeno nešto. Još samo da je završeno sa svih strana pa da zapravo i ima saobraćaja preko.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Lucky said:

Bio sam juče posle sto godina u Carevoj Ćupriji i relativno je korektna hrana, ali razmišljam koliko su ih "ukanalili" sa onom obilaznicom, neviđeno nešto. Mada dobro ih nisu i totalno srušili... a onda razmišljam i o obilaznici celoj, šta su sve napravili na mestu jednog običnog prelaza preko pruge (na kojem je uvek bila gužva), neviđeno nešto. Još samo da je završeno sa svih strana pa da zapravo i ima saobraćaja preko.

a ta pruga se skida kad proradi Prokop. i onda si gradio nadvožnjake duge preko 700 metara sa denivelisanim raskrsnicama.

jer naši žuti neimari moraju da se ugrade pa makar svet propao. ima da ide tu petlja gde joj mesto nije, preko pruge koja nema budućnost. ma idi. svaki put kad idem tuda setim se Zverka, recimo.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

koliko sam upućen već neko vreme se priča o premeštanju hipodroma, ali prosto nema para. a ne mogu da ga privatizuju jer niko neće s obzirom na kojim je granama naš konjički sport, ako u beču trče 1:13 kod nas je 1:21.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Debeli said:

a ta pruga se skida kad proradi Prokop. i onda si gradio nadvožnjake duge preko 700 metara sa denivelisanim raskrsnicama.

jer naši žuti neimari moraju da se ugrade pa makar svet propao. ima da ide tu petlja gde joj mesto nije, preko pruge koja nema budućnost. ma idi. svaki put kad idem tuda setim se Zverka, recimo.

Ja uopšte nisam ispratio taj saobraćajno-logistički trip oko novog mosta i obilaznica i svega, tj. nisam se detaljno informisao da saznam koliko zapravo znači a koliko ne ta obilaznica. 

Posmatrano sa lične strane, znači mi da nema pruge i da imam još jedan način da dođem na nbgd.

A za prokop i prorad mi je tek lol, pa ne misliš valjda da će taj prokop ikada da proradi kako valja, kad je "krivo rođen"? :)

Link to comment
Share on other sites

Prokop nije krivo rođen, nego sve vlasti u poslednjih 20 godina jedu govna umesto da ga završe i puste u rad.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Debeli said:

Prokop nije krivo rođen, nego sve vlasti u poslednjih 20 godina jedu govna umesto da ga završe i puste u rad.

80% ljudi nema pojma 'de je prokop niti kako se do njega dolazi a bogami ni koji gsp vozi do tamo.

Link to comment
Share on other sites

Moja tetka s Banovog Brda se već 20 godina prima pred svake izbore kako evo čim otvore Prokop a rekli su sigurno, ima mnogo brže da stižemo jedni do drugih i to će biti značajno unapređenje kvaliteta naših života.

Tako da što bi ga otvarali kad je to sigurica za predizborne poene

Link to comment
Share on other sites

Prokop je fenomenalno zamišljen i preko 90% već izgrađen. ostalo je da se napravi stanična zgrada i pristupne saobraćajnice. čak su i kasete za metro napravljene pre 40 godina (ima nekih ideja da tzv. druga metro linija ne ide kasetama, nego drugim pravcem, bliže nadvožnjaku sa trolama na petlji, da bi izbio na Sajam, ali to ne menja suštinu: da je Prokop detaljno isplaniran decenijama unazad).

treba da se naprave isključenja posle Mostara, i iz pravca Bulevara kralja Aleksandra, i to ne košta toliko da nije moglo biti završeno do sad 300 puta. plan je i da se priključi Prokopu autobuska stanica za južni pravac. i sve to stoji tako decenijama, pa se još javljaju i mudraci koji traže da se sve to zatrpa.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Debeli said:

Prokop je fenomenalno zamišljen i preko 90% već izgrađen. ostalo je da se napravi stanična zgrada i pristupne saobraćajnice. čak su i kasete za metro napravljene pre 40 godina (ima nekih ideja da tzv. druga metro linija ne ide kasetama, nego drugim pravcem, bliže nadvožnjaku sa trolama na petlji, da bi izbio na Sajam, ali to ne menja suštinu: da je Prokop detaljno isplaniran decenijama unazad).

treba da se naprave isključenja posle Mostara, i iz pravca Bulevara kralja Aleksandra, i to ne košta toliko da nije moglo biti završeno do sad 300 puta. plan je i da se priključi Prokopu autobuska stanica za južni pravac. i sve to stoji tako decenijama, pa se još javljaju i mudraci koji traže da se sve to zatrpa.

pa ono, ne bi bilo mudraca da su odlučili da to završe a ne beograd na vodi ili bilo koju drugu glupost. ovako ljudi gledaju u nezavršeno ruglo decenijama, naravno da će da budu na fazon daj zatrpaj pa da više ne razmišljamo o tome.

Link to comment
Share on other sites

pa BNV nije ni mogao da počne da se gradi dok se Prokop ne završi. sad su ipak počeli da ga grade, a Prokop kasni, kasni početak radova na novoj autobusko-železničkoj stanici kod novobeogradskog buvljaka, kasni projektovanje metroa, kasni prepravka (podizanje) starog tramvajskog mosta. sad otvaraju nove poslove, kao što je tunel Savamala - Marina Dorćol, umesto da se konačno isprojektuje metro linija Galenika - Mali Mokri Lug i druga: Mirijevo - Orlovača (Labudovo brdo, sa depoom kod Orlovače).

bar su konačno počeli završne radove na obilaznici, pa ćemo 2019te valjda moći u punom profilu da idemo od NS/Rume/Čačka do Niša ne ulazeći u Beograd. ali sve to toliko kasni da će biti dobro da se to završi uopšte ikad.

a da ne govorimo da odavno kasnimo po pitanju istočnog kraka obilaznice ka Pančevu, projektovanjem nove luke u Velikom Selu, reciklažnog centra i centra za preradu otpadnih voda. samo autoput od Bubanj potoka do Istočnog Pančeva košta oko 55 milijardi dinara, uključujući i novi most na Dunavu kod Vinče.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

pa faktički jeste otvoren, ali ne radi, jer se sa novog modernog perona izlazi pravo u kaljugu. Prokop neće biti u punom kapacitetu sve dok ne prođe metro kroz njega.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

дописница Комсомолскаје правде о педерима у Манчестеру (ПАЖЊА! Блиц линк):

Quote

- U Mančesteru postoji ceo jedan deo grada u kom ordiniraju gejevi. Niko me na to nije upozorio, već sam otkrila sama šetajući kroz grad. Postoji čak i tabla s natpisom "Gej selo", a svuda se nalaze kafići i klubovi s duga zastavama. Tamo izlaze i heteroseksualni parovi, ali uvek postoji opasnost da im neko priđe i da im ponudi nešto više od razgovora. Malo je verovatno da su muškarci tamo gej iz razloga što su devojke debele i neprivlačne, ali možda je i to uticalo na njihovo seksualo opredeljenje - nastavlja s oštrim konstatacijama Titko. Titko kaže da joj je bilo "odvratno" da posmatra gej ljude kako se ljube i drže za ruke, prenosi britanski Telegraf.

ахахах...

пишај по имбредима!!!!!

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

све је то ванила, мој Зверко, праве адуте чувамо за касније.

:)))))))

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

upravo sam spremio najbolji biftek sto sam ikad probao. Sve je bilo tu i krupna morska so, i ugreajana rerna da se opusti, prethodno mariniran 24 h, sve

Otvaram restoran jebes ti ovo :D

 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...