Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ja čitam samo kad vidim tvoj avatar :(

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, prota_ said:

evo kad umrem ostavljam svoj akaunt ruru u nasledje da postuje hearthstone vesti 

to ćemo odma' da sredimo ne moramo da čekamo da umreš!

2 hours ago, prota_ said:

danas prvi dan alergije idem da se ubijem

uvek se setim lika iz Srbobrana sa kojim sam se nalazio na sred nekog raspalog puta blizu neke pumpe, koji ne sme da izađe iz kola i nosi sve vreme masku preko lica. 

Podsetilo me na onaj glupi film Mehanizam ili kako se beše zvaše sa Kojom i Kičićem ... verovatno i među poslednjim domaćim filmovima koje sam uopšte odgledao.

Link to comment
Share on other sites

ala piči kontent iju

u rubrici "probao sam novi produkt" danas imamo novu Guaranu ICEBREAKER

17882715_1890551194496404_65449823832700

*Slika nije moja već sa interneta.

Okus - pišu po internetu da ima ukus mente, fazon kao da piješ pastu za zube, ja lično nisam stekao takav dojam. Skoro pa da nema ukusa, nije preslatko sranje, čak ni kad se ohladi (što je ok), ali ništa spec zaista.

boja na koju se ljudi kao lože mene zapravo plaši :D

Verovatno zbog boje ljudi imaju asocijaju na one tečnosti za ispiranje usta, skoro pa da je takav ukus, samo doooosta blaži.

Zaključak - sranje, neću sigurno kupiti ponovo niti preporučiti drugovima!

 

Link to comment
Share on other sites

Ček da i ja bustujem malo

Kad reče domaći film, juče na TV-u bio "Volim te najviše na svetu" (sad sam izguglao kako se zove i kadašnji je), treš komedija i tako to što nije toliko bitno koliko su me fascinirali tehnički detalji.

Sigurno se sećate kako su domaći filmovi devedesetih izgledali kao da su iz sedamdesetih (mono zvuk ko iz bureta i sa podignutim pitch-om, menjanje boja u toku iste scene, šum na sve strane) jer su tokom besparice snimali uz pomoć štapa i kanapa i na trakama iz starih zaliha (osim ako niste bili tandem Srđan Dragojević i Dragan Bjeloglić pa pare nisu bile problem).

I tako krene juče ovaj film, reko ovo je neka '96-'97, nema druge, kad ono pogledam IMDB: 2003 [:0]

Nije mi nešto žao što su tehnikalije tako bedne s obzirom na kvalitet filma, al s druge strane država stvarno ništa nije duradila što se tiče ulaganja u filmove (osim ako nije u pitanju tih par "kapitalnih dela" tipa Zona Zamfirova LOL) a mogla je i trebalo je, pa bi možda na deset filmova ispao jedan dobar. Ne računam izvlačenje para iz ministarstva od strane trenutno partijski pogodnih autora, to nije ulaganje.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, togFU said:

ala piči kontent iju

u rubrici "probao sam novi produkt" danas imamo novu Guaranu ICEBREAKER

17882715_1890551194496404_65449823832700

*Slika nije moja već sa interneta.

Okus - pišu po internetu da ima ukus mente, fazon kao da piješ pastu za zube, ja lično nisam stekao takav dojam. Skoro pa da nema ukusa, nije preslatko sranje, čak ni kad se ohladi (što je ok), ali ništa spec zaista.

boja na koju se ljudi kao lože mene zapravo plaši :D

Verovatno zbog boje ljudi imaju asocijaju na one tečnosti za ispiranje usta, skoro pa da je takav ukus, samo doooosta blaži.

Zaključak - sranje, neću sigurno kupiti ponovo niti preporučiti drugovima!

 

kakav je to uopšte ukus "ice candy", tj. šta je ice candy a nije sladoled?

Link to comment
Share on other sites

kakav je to uopšte ukus "ice candy", tj. šta je ice candy a nije sladoled?

Možda su napisali da opišu ukus, iako ne postoji.

Ili je marketing smuljao nekolko slogana u fazonu, kome se ne svidi gornji, možda svrši na donji

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

kakav je to uopšte ukus "ice candy", tj. šta je ice candy a nije sladoled?

ali... pokušao sam da opišem ukus, zar to nije važnije od (prevoda) naziva? :D

Ako insistirate na prevodu, možda najpribližnije bi bilo "MENTOL BOMBONA", taj fazon je ukus...

Link to comment
Share on other sites

da bustujem i ja kontent, zove moron iz indije u 16:30 da difne kejs na p1, ja naravno ne odogovaram (jer vec trcim kuci) sad pogledam zasto je NAJHAJ prajoriti, kad ne lezi vraze

"f4ts0 NETWORK DOWN, NOT WORKING, HER IS OUTPUT"

 

# please provide ftp link to patch :

ftp://root:wipro123@localhost10.10.12.15/patch5.4.4.zip

Ahhaha jao jao majko moja, sto nisam lekar da radim sa finim ljudima :tf:

A dokument koji sam mu posalo je korak po korak za retose jebote

2 hours ago, voodoo_ said:

Ček da i ja bustujem malo

Kad reče domaći film, juče na TV-u bio "Volim te najviše na svetu" (sad sam izguglao kako se zove i kadašnji je), treš komedija i tako to što nije toliko bitno koliko su me fascinirali tehnički detalji.

Sigurno se sećate kako su domaći filmovi devedesetih izgledali kao da su iz sedamdesetih (mono zvuk ko iz bureta i sa podignutim pitch-om, menjanje boja u toku iste scene, šum na sve strane) jer su tokom besparice snimali uz pomoć štapa i kanapa i na trakama iz starih zaliha (osim ako niste bili tandem Srđan Dragojević i Dragan Bjeloglić pa pare nisu bile problem).

I tako krene juče ovaj film, reko ovo je neka '96-'97, nema druge, kad ono pogledam IMDB: 2003 [:0]

Nije mi nešto žao što su tehnikalije tako bedne s obzirom na kvalitet filma, al s druge strane država stvarno ništa nije duradila što se tiče ulaganja u filmove (osim ako nije u pitanju tih par "kapitalnih dela" tipa Zona Zamfirova LOL) a mogla je i trebalo je, pa bi možda na deset filmova ispao jedan dobar. Ne računam izvlačenje para iz ministarstva od strane trenutno partijski pogodnih autora, to nije ulaganje.

PA Kakvi su glumci "mlade nade", nisu ni zasluzili bolje. 

P.S Kako propade ivan t, nekad je gledao filmove tipa "dave mustain romansirana biografija" a sad "volim te najvise na svetu" :(

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ovom vići brža toksika od mozga!

1 hour ago, togFU said:

ali... pokušao sam da opišem ukus, zar to nije važnije od (prevoda) naziva? :D

Ako insistirate na prevodu, možda najpribližnije bi bilo "MENTOL BOMBONA", taj fazon je ukus...

jeste, i super si ti opisao, nego mene konkretno zanima šta je "ice candy", kao odeš u britaniju ili usa ili odakle je to (ako uzmemo da postoji) i kažeš "dajte mi jedan ice candy" i oni te gledaju zbunjeno jer pričaš na srpskom, ali ako kažeš na engleskom, šta će ti dati - kao "e evo ti ovaj produkt" (tipa kao kada bi kod nas tražio svilenu bombonu" ili bi bili na fazon "wtf je to".

 

2 hours ago, voodoo_ said:

Nije mi nešto žao što su tehnikalije tako bedne s obzirom na kvalitet filma, al s druge strane država stvarno ništa nije duradila što se tiče ulaganja u filmove (osim ako nije u pitanju tih par "kapitalnih dela" tipa Zona Zamfirova LOL) a mogla je i trebalo je, pa bi možda na deset filmova ispao jedan dobar. Ne računam izvlačenje para iz ministarstva od strane trenutno partijski pogodnih autora, to nije ulaganje.

išli su na to da će zona zamfirova i ivkova slava da se emituju do iznemoglosti pa da budu kvalitetnije snimljeni da se ne izliže traka!

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, manager said:

desi igore!
video sam danas nekog lika, isti ti!! doduse malo vise ima kose, a i malo je visi rastom od tebe, ali u faci isti ti!!!

Pa to si ti???

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...