Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

21 hours ago, Touche said:

Momci, jedno pitanje u vezi garancije. Uzeo sam Logitech f310 gamepad u Gigatronu pre tacno 3 meseca, desni analog pocinje slabije da radi, u levo i na dole reaguje samo na maksimalan pritsak, jako iritantno igrajuci darksouls. Sad, da li ja mogu da banem u radnju i trazim zamenu uredjaja, posto zakon o zastiti potrosacaa predvidja da mogu da odbijem popravku u prvih 6 meseci od kupovine i da trazim nov gamepad, ili nesto drugo da ocekujem?

trokty, poziv tebe

Edited by Mawtchie
Link to comment
Share on other sites

Pa, taj zakon kaze i to da moraju da daju uputstvo. Znaci ako urade to sto je Laki napisao, da uporebe "nestrucno rukovanje" izgovor, pita ih gde je uputstvo za pravilno rukovanje koje treba da mu daju uz dzojped koji definitivno spada u tehnicku robu? Kad je zakon vec pomenut u startu. Sta,  u redu je odbiti popravku, jer je zakonsko pravo, a ovo je "Po zakonu pls"? Sto ih ne bi jebao nazad (za sta ima punog osnova), ako mu kazu takav standardni odjeb kao sto je "nepravilno rukovanje"?

Mozda ste dobili pogresan broj, ali ste dobili onoga koga ste trazili!

Link to comment
Share on other sites

jel neko probao da potera sc sad kad je free u virtualnoj masinin (win 8). Instalirao sam na francuskom, pa ne razumem bas gresku tacno, ali rekao bih da javlja da nemam openGL driver (sc i open gl???), a na jebenom fusionu mi je ukljucena accel. i enableovan dx10 i open GL 3.3 - i opet ne radi.

Jel ima neki hak, nisam nesto uspeo pametno naci na netu.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, f4ts0 said:

jel neko probao da potera sc sad kad je free u virtualnoj masinin (win 8). Instalirao sam na francuskom, pa ne razumem bas gresku tacno, ali rekao bih da javlja da nemam openGL driver (sc i open gl???), a na jebenom fusionu mi je ukljucena accel. i enableovan dx10 i open GL 3.3 - i opet ne radi.

Jel ima neki hak, nisam nesto uspeo pametno naci na netu.

 

Probaj run kao administrator, meni je tako d2 pravio probleme.

Edited by Zr.ninja
Link to comment
Share on other sites

Zaboravih da je danas maraton, izašao do prodavnice i šokirao se - rek'o ko je odneo sva vozila iz 14. decembra - ulica dobila potpuno novu dimenziju :) Naravno čim je prošao maraton bukvalno 2 minuta im je bilo potrebno da se vrate nazad.

Link to comment
Share on other sites

hehe..ali najbolja je apotekarka...

Dobar dan...jel imate neki lek za sinuse...

Imamo..uzmite brufen...

Ali meni ne treba za bolove, nego za lecenje sinusa....

System error...

Dobro, dajte mi andol...on je protivupalni...

A, da...

Poz...lol...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, f4ts0 said:

jel neko probao da potera sc sad kad je free u virtualnoj masinin (win 8). Instalirao sam na francuskom, pa ne razumem bas gresku tacno, ali rekao bih da javlja da nemam openGL driver (sc i open gl???), a na jebenom fusionu mi je ukljucena accel. i enableovan dx10 i open GL 3.3 - i opet ne radi.

Jel ima neki hak, nisam nesto uspeo pametno naci na netu.

Prebacili su rendering endžin na OpenGl, čitaj changelog

Što je i pametno s njihove strane, jer se DirectDraw faktički emulira još od Viste, a ovako su osigurali kompatibilnost sa Windowsom kako god ga Microsoft menjao. Plus lakši port na newindowse.

Inače zahtevnost je OpenGL 2.1, tako da te zeza fusion

Link to comment
Share on other sites

Kad god me rokne upala, nadjem stoosamdesetpet proverenih rešenja, nijedno ne primenim i rešim problem bolom, udaranjem glave o zid ili antibioticima i umesto da zapišem i sad Nemketu budem nadri vrač, a ono ništa. 

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, voodoo_ said:

Prebacili su rendering endžin na OpenGl, čitaj changelog

Što je i pametno s njihove strane, jer se DirectDraw faktički emulira još od Viste, a ovako su osigurali kompatibilnost sa Windowsom kako god ga Microsoft menjao. Plus lakši port na newindowse.

Inače zahtevnost je OpenGL 2.1, tako da te zeza fusion

covece koji fleshbek na deus i price o openGL i DX. Probao sam i wine sad na macu, wine radi, SC ne. 

Nema veze, dobar flesbek :D

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, nickwood said:

Kad god me rokne upala, nadjem stoosamdesetpet proverenih rešenja, nijedno ne primenim i rešim problem bolom, udaranjem glave o zid ili antibioticima i umesto da zapišem i sad Nemketu budem nadri vrač, a ono ništa. 

Jbg, zadnji put kad sam isao kod lekara, prepisali mi pogresan antibiotik i tako mi zamalo sjebali pluca...tako da, Sonty dr Sontyjevic je veci vrac od svih vraceva zajedno...

a kako i dr Duly nije negodovao, ja kupih tablete i za sada mi je bolje :)))

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...