Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

15 minutes ago, fox m. said:

Jeste videli ovo?

 

haha, video sam ... ne znam šta bih rekao 🙂 

svaki put kad naletim na ovo imam neki drugi ugao posmatranja.

1. ssi

2. šta joj car piše ovako nešto, ako je već hteo mogao je suptilnije

3. šta se i ova isprimala da ga odmah prijavi

4. opet i nije ni njoj verovatno svejedno, kakav god da je dostavljač može da bude neugodno, može da bude i maneken a kamoli neki ono sajko - nije da wolt ima psihološku procenu pre nego što primi dostavljače

itd itd

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mladenq said:

mozda je bio zatecen u trenutku njenom lepotom, gracioznoscu i zenstvenoscu!

Nakon prvih tipa 5 korpi od takvih, naučiš da se desenzitiviraš na spomenute osobine i prilaziš kao da ti je svejedno kako izgleda. Misliti da je neko van tvoje lige da uopšte ne pokušaš ne vodi nikuda.

Edited by fox m.
Link to comment
Share on other sites

ne znam gde ovo da okačim pa ću ovde!

videli smo one VERSACE kuhinje itd, ali danas sam otkrio da postoje fejk KNJIGE luxury brendova, koje kao staviš na policu i faca si! Slučajno primetih danas dok sam bio na tehničkom, imali su i DOLCE & GABBANA na drugoj polici al sam samo ovo uspeo da uslikam 😄

r6THwSK.jpg

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

da, i meni je bilo wtf - ali fejk knjige su 100%, zumiraj i ovu fotku što sam okačio pa ćeš skontati "korice" a ovaj beli deo je kao papir, jelte.

nakon par pokušaja googlanja, palo mi na pamet da probam sa "ukrasna knjiga" iiii - bingo:

https://www.facebook.com/329625947136490/posts/ukrasne-knjige-kutije-25-km/3964755463623502/

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, togFU said:

da, i meni je bilo wtf - ali fejk knjige su 100%, zumiraj i ovu fotku što sam okačio pa ćeš skontati "korice" a ovaj beli deo je kao papir, jelte.

nakon par pokušaja googlanja, palo mi na pamet da probam sa "ukrasna knjiga" iiii - bingo:

https://www.facebook.com/329625947136490/posts/ukrasne-knjige-kutije-25-km/3964755463623502/

25 maraka daš za ukrasnu knjigu? :))) 

mada,  možda je i to bolje nego oni carevi što su sekli knjige na pola da im stanu u vitrinu kao ukras u onom kafiću u knezu pre x godina 🙂

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Lucky said:

25 maraka daš za ukrasnu knjigu? :)))

ali to nije obična ukrasna knjiga, ovo je LUXURY PREMIUM GOLD EDITION knjiga! Verovatno je i gastos-friendly, pa kad se sve to iskombinuje, cena je više nego povoljna

@reki pitanje ti je na nivou "da li sunce greje?"

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, togFU said:

ali to nije obična ukrasna knjiga, ovo je LUXURY PREMIUM GOLD EDITION knjiga! Verovatno je i gastos-friendly, pa kad se sve to iskombinuje, cena je više nego povoljna

@reki pitanje ti je na nivou "da li sunce greje?"

pa jbt kako nisi znao cenu pre tehničkog, da ćapiš sve četiri i tako isplatiš tehnički praktično?

1 hour ago, absolute said:

Da li je knjiga i VEGAN? 

mislim da ciljna grupa koja kupuje ovu knjigu ne zna ni šta je vegan :))

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Lucky said:

pa jbt kako nisi znao cenu pre tehničkog, da ćapiš sve četiri i tako isplatiš tehnički praktično?

ti to meni predlažeš da... kradem? 😮

nego, meni sad smešno što pišemo "knjiga" iako je realno kartonska kutija u pitanju 😄

a ciljna grupa ima u lobanji isto što i knjiga -> prazan prostor!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, togFU said:

ti to meni predlažeš da... kradem? 😮

nego, meni sad smešno što pišemo "knjiga" iako je realno kartonska kutija u pitanju 😄

a ciljna grupa ima u lobanji isto što i knjiga -> prazan prostor!

još jedan zaključak imam a to je da smo biznismeni za nulu, umesto da si mi već poslao pripremu za ove "knjige" a ja ih poslao u štampu i da ih prodajemo za 15KM i kidamo!

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Lucky said:

još jedan zaključak imam a to je da smo biznismeni za nulu, umesto da si mi već poslao pripremu za ove "knjige" a ja ih poslao u štampu i da ih prodajemo za 15KM i kidamo!

Ali budete prikriveni edukatori, pa izdate RUR "knjigu" gde sa unutrašnje strane ima random RUR citat, poput "SSI" ili "Lepota, gracioznost i ženstvenost"

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Jose Jimenez said:

Ali budete prikriveni edukatori, pa izdate RUR "knjigu" gde sa unutrašnje strane ima random RUR citat, poput "SSI" ili "Lepota, gracioznost i ženstvenost"

Ko kupi RUR majicu, RURovaču ili RUR čarape dobija gratis knjigu da ukrasi svoju policu!

Već mi se sve to dopada!

a može biti i prigodan poklon i pored tih citata koje si naveo, ištampamo one citate sa IRC-a na primer!

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Zdravo najdraža

Zovem se Dajan Soto.  Ja sam jedino dete pokojnog inћenjera Fredrika Sota. Moj otac je bio veoma bogat preduzetnik nafte i gasa i bio je veliki uzgajivač kakaoa i industrijalac On je takođe imao velika ulaganja u nekretnine i poljoprivredni sektor.

Mog oca su na smrt otrovali moj ujak i moj pokojni otac poslovni saradnici, iz zavisti pohlepni.

Moja majka je poginula u jezivoj saobraćajnoj nesreći zajedno sa mojim starijim bratom Džerijem (7yrs old) i mojim mlađim bratom Aleksom (8 meseci), imao sam 3 godine kada se ova tragedija dogodila u mojoj porodici.

pre smrti oca u privatnoj bolnici, tajno me je pozvao na svoju stranu kreveta i rekao mi da ima sumu od (7.500.000,00 EUR) sedam miliona, petsto hiljada evra na računu fiksnog depozita u jednoj od glavnih banaka ovde u Obali Slonovače, i koristio je moje ime kao naslednik/korisnik očigledno u depozitnom fondu.

Dalje mi je objasnio da su se moj ujak i njegovi poslovni saradnici urotili i otrovali zbog njegovog bogatstva. Savetovao je da treba da potražim stranog partnera u zemlji po mom izboru gde ću prebaciti ovaj novac i iskoristiti ga za investicije kao što su nekretnine ili bilo koji poslovni poduhvat oko kojeg se slažem sa stranim poslovnim partnerom.

Molim vas, sa poštovanjem tražim vašu pomoć na sledeće načine:

(1) Da obezbedi račun u banci na koji se ovaj novac može preneti.
(2) Da bude investicioni menadžer ovog novca.
(3) Da se dogovorim da dođem u vašu zemlju da nastavim školovanje, nakon što smo ostvarili transfer fonda i novac udari na vaš bankovni račun
(4) Da mi obezbedite boravišnu dozvolu u vašoj zemlji.

Međutim, voljan sam da vam ponudim 20% od ukupne sume kao kompenzaciju za vaš trud/ unos nakon uspešnog transfera ovog fonda na vaš bankovni račun.

Čim dobijem vaš odgovor koji ukazuje na vašu kamatu da mi pomognete da prebacim ovajfund u vašu zemlju, daću vam sve potrebne informacije koje su potrebne da nastavite sa prebacivanjem fonda na vaš određeni bankovni račun jer verujem da bi ova transakcija bila zaključena u roku od nekoliko dana.  

Sa velikim interesovanjem čekam vaš povoljan odgovor.

Sa ljubaznim pozdravom
Diane Soto

 

 

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...