Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

34 minutes ago, togFU said:

evo ti upravo frišak primer (direktno iz hotela kucam!) - koleginice rezervisale preko bookinga, iznos je bio xx eur, a pošto sam ja rezervisao posebno, odlučio sam da rezervišem direktno preko sajta hotela.

Rezultat:

- one su za xx eur dobile 3 noćenja bez doručka
- ja sam za tih istih xx eur dobio 3 noćenja, ali sa doručkom!

STOP LIHVARSKIM SAJTOVIMA POPUT BOOKING.COM WOLT GLOVO

Kao što rekoh, i tamo sam napisao, uvek proverite i direktno sa hotelom i preko bukinga. 

Ja sam takođe frišak primer preko bookinga uzeo za 130e sa doručkom dok je preko hotela i sajta direktno 180e za isti period.

Jednako kao što imaš i opcije da bukiraš pa i tebe hotel cimne pa ti kaže ajd otkaži pa direkt sa mnom dogovori za 10-20% manje (i to mi se desilo). Nemam frku ni sa tim.

Za glovo wolt se i dalje slažemo!

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Dule_smor said:

I obavezno kako si isao, u sopstvenoj reziji ili neka agencija:D

Фирма ме послала, тј. био сам на пословном путу, те су ми они све организовали. Али нпр ми нису рекли да (скоро) нигде не могу да користим картицу (Виза Голд, регуларна) те да не могу да дигнем кеш на банкоматима па су ми слали монеј трансфером... Уф како сам попиздео био али решило се све. 

20 hours ago, Lucky said:

zavisi šta očekuješ od hrane u indiji 🙂 ako bi mesište i to, nećeš se lepo provesti 🙂

i preko bukinga nikako jer tu te ispale i još te opelješe dodatno i spavaš pod mostom!

Знао сам да имају другачију исхрану, али није сама нутритивна вредност била проблем колико зачини. Дакле провео сам више времена на вц шољи него било где другде, а да опишем шта сам јео тешко... Маса зачина, масноћа и "леба" и наравно слаткиша (које генерално не једем). 

  • Like +1 1

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Jelena je nedavno izjavila da nikada decu ne vaspitava batinama, da im pomaže da stvari nauče na kreativan i zanimljiv način, ali i da Stefan i Tara nikada ne duvaju svećice na rođendanskim tortama.

"Sveća je simbol nesebične žrtve, ona sagoreva sebe da bi drugima dala svetlost i sjaj. Ona je simbol života i prosvetljenja, otklanjanja strahova i mračnih misli iz našeg uma i srca i predavanju svetlosti Boga. Kako smo onda usvojili tradiciju slavljenja rođenja života tako što gasimo sveću na torti dok zamišljamo želju", rekla je Jelena nedavno za Story.

 

 

  • Haha (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Lucky said:

Jelena je nedavno izjavila da nikada decu ne vaspitava batinama, da im pomaže da stvari nauče na kreativan i zanimljiv način, ali i da Stefan i Tara nikada ne duvaju svećice na rođendanskim tortama.

"Sveća je simbol nesebične žrtve, ona sagoreva sebe da bi drugima dala svetlost i sjaj. Ona je simbol života i prosvetljenja, otklanjanja strahova i mračnih misli iz našeg uma i srca i predavanju svetlosti Boga. Kako smo onda usvojili tradiciju slavljenja rođenja života tako što gasimo sveću na torti dok zamišljamo želju", rekla je Jelena nedavno za Story.

sad tek kapiram koga Jimenez prati za vise strucnih saveta 😄

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Jose Jimenez said:

Mu mu mu muuuuuuuu mu mu muuuu u muuuuuuuuuuu muuuu? Muuu muu muuuuu muuuuuuu muuuuu:

  • Muuuu: Muuuuuuuuuuu mu muuuuu muuuuuuu u muuu muuuuuuuu muuuu
  • Muuuu muuuuuuu muuu u Muuuuuu: muuuuuuu muuuuu muuu muuu u Muuuuuu u muuu muuu
  • Muuuu: muuu mu muuuu muuu muuuuuuu muuuuuu u muuuuu muuuu
  • Muuu muuu muuuuu: muuu muuu mu muuuu muu mu muuuuuuu mu muuuu
  • Muuu muuu muuuuu: muuu muuuuuuuuuuu muuuuuuuuu muuu muuuuu muuu mu mu muuuuu muuuuu

Muuuuuuuu mu mu muuuu muuuuu 😂

@LuckyJe li Dragance na odmoru? Mogao bi unaprediti sistem da prevodi teleci

Edited by FATA
  • Haha (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, togFU said:

FATO, sad je pravi momenat da mu pokažeš srednji prst putem tastature!

Tako je togFU kako se nisam setio toga! Za tele @Jose Jimenez  jedna

 

 


⢠⣞⣻⣿⣶⣤⡀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⢸⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣦⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⢸⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⢻⣿⣿⣿⣿⣿⣟⣵⣦⡀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠈⠳⢿⣻⣵⣿⣿⣿⣷⣄⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠘⢿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣷⣄⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠹⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣷⣦⣀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠈⠻⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣶⣤⣤⣤⡀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠈⠻⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡆⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠈⠙⠿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠈⠙⠿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡇⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣠⣾⣶⢹⣿⣿⣿⣿⣿⣷⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣰⣿⣿⡏⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡇
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣿⣿⣿⢰⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣷
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠛⠿⠿⠸⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡏
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠙⠿⣿⣿⣿⡿⠟⠀

 

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Ваљда Хари зна понешто о томе. Мајка му је била. Ако њему није јасно да ће глава да падне ако се говна много једу, коме јесте онда.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Meni ova Megan deluje kao otrovčica u maloj bočici i da je sposobna svašta da uradi.

Gaženje preko mrtvih, included.

Mada, samim tim što su se sklonili u amerikama, već je pokazatelj da je imperija ipak mnogo jača. Barem bila.

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Ако су "несуђену краљицу мајку" убили ко пса, Меган би нестала без проблема. Моје мишљење. А обзиром да већ имају сина који схвата где је и ко је и како теба да се понаша, ценим да је и Хари схватио то исто и да просто смрде у Америци или Канади и лажу свет да су обични људи, хуманитарци или шта већ.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

On 9/9/2022 at 1:37 PM, overkind said:

Ако су "несуђену краљицу мајку" убили ко пса, Меган би нестала без проблема. Моје мишљење. А обзиром да већ имају сина који схвата где је и ко је и како теба да се понаша, ценим да је и Хари схватио то исто и да просто смрде у Америци или Канади и лажу свет да су обични људи, хуманитарци или шта већ.

Ne znam za ostalo ali skoro nije bilo toliko mimova na neku foru kao ovo sad za kraljicu 🙂

 

F6D98B0E-9179-4F45-9536-0658A00699FE.jpeg

5AA963EA-7D3F-4907-AB38-3304F192C319.jpeg

8F5706C5-11D6-42D4-9613-F07B9D39DC74.jpeg

E4C1D3D2-CA5F-4FDB-B08C-713767EFB7E7.jpeg

6F65C94A-A6D3-4532-BC6A-6BAB502B427B.jpeg

062CED8B-4F32-4783-94EE-76B8BCAC3EDD.jpeg

255770E6-D486-4F98-A379-B06FEECDEED7.jpeg

8414A516-D659-4FB2-84AF-6826C6D7947A.jpeg

864C16EA-C6A6-41A6-A1FE-DD19A1F15783.jpeg

2BF2723D-3ECF-48D7-A7A7-95D74FEFDC52.jpeg

ED2A6F6A-2152-4BA3-82E1-38D34EC77233.jpeg

27404EA8-9AA2-4325-917E-64F9BFB86017.jpeg

F7C975B5-D729-4A37-B682-184FC3E839CA.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...