Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

7 hours ago, Lucky said:

isprsi se kupi čoveku pravi flight simulator, bićeš mu omiljeni burazer!  https://www.logitechg.com/en-us/products/flight.html

Em što si čoveku preporučio krš periferije za to što mu treba em ne radi za Xbox 🙂 Ovako mu nešto treba, cirka $500 https://www.thrustmaster.com/en_US/products/tca-yoke-pack-boeing-edition

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zwerko said:

Em što si čoveku preporučio krš periferije za to što mu treba em ne radi za Xbox 🙂 Ovako mu nešto treba, cirka $500 https://www.thrustmaster.com/en_US/products/tca-yoke-pack-boeing-edition

haha, pa dobro nisam znao da je logitech u ovom smislu baš toliko loš. volani su im kul 🙂

ko još uzima thrustmaster, mada vidim ima Boing kolaboraciju :)

7 minutes ago, mladenq said:

waat, odbijam da poverujem da postoji scenario u kome mogu da ostanem bez star wars jedi knight: jedi academy kojeg pazarih tokom jednog od mnogobrojnih steam saleova za citavih 3e, al mi je drag ko da je bio 300e!

samo ti odbijaj, pa kad nestane iz library kad se neko istripuje pa otkupi celu SW franšizu videćeš!

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Lucky said:

haha, pa dobro nisam znao da je logitech u ovom smislu baš toliko loš. volani su im kul 🙂

ko još uzima thrustmaster, mada vidim ima Boing kolaboraciju :)

Malo je to čudno kad uđeš u te "ozbiljne" periferije - tu je fazon Logitech i što se tiče ovih gluposti i što se tiče volana fazon entry-level (iako je meni lično vrh). Thrustmaster ima baš široku paletu pa spada sa nekim modelima i u mid-range, a one high end stvari tipa Fanatec volani koštaju više nego ozbiljan polovan auto koji možeš zapravo i da voziš po nekoj stazi 🙂

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Zwerko said:

Malo je to čudno kad uđeš u te "ozbiljne" periferije - tu je fazon Logitech i što se tiče ovih gluposti i što se tiče volana fazon entry-level (iako je meni lično vrh). Thrustmaster ima baš široku paletu pa spada sa nekim modelima i u mid-range, a one high end stvari tipa Fanatec volani koštaju više nego ozbiljan polovan auto koji možeš zapravo i da voziš po nekoj stazi 🙂

ma ko na to gleda, te što su skupi "pro" dodaci. ja nisam probao ove thrust u flight simulator kategoriji, ali ovo od običnih volana meni logitech nekako bolje deluje od thrusta, ali to je možda sve subjektivno.

Link to comment
Share on other sites

Ja zato jutros nigde kolima nisam išao...nisam ni klinca vodio na plivanje (uspon do Košutnjaka mi je delovao nemoguće) 😄

Sneg nije nikog iznenadio...očistiće ga kad prestane 😄

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, absolute said:

Ja zato jutros nigde kolima nisam išao...nisam ni klinca vodio na plivanje (uspon do Košutnjaka mi je delovao nemoguće) 😄

Sneg nije nikog iznenadio...očistiće ga kad prestane 😄

Bolje realno ... ja sam jedva otišao do Tempa i vratio se nazad koliko je snega bilo na sve strane.

A sećam se jedne godine krenuo nešto do Vidikovca, na pola puta krene da pada sneg i ja ne razmišljajući odem Košutnjakom i naravno zaglavimo se svi jer je neki bajko bio u BWM-u i nije mogao da izvuče 🙂 Pa dok smo njega pomerili 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Relano je to tako...meni koleginica pričala kako je jugom zaglavila ulicu ka Košutnjaku po snegu isto....na kraju sela na ulicu ispred kola i počela da plače 😄

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dule_smor said:

Ahaha kako se ovaj Laki usput onako casual ispisao po BMWu

hahah, dobro, znači uspeo sam :)))

1 hour ago, absolute said:

Relano je to tako...meni koleginica pričala kako je jugom zaglavila ulicu ka Košutnjaku po snegu isto....na kraju sela na ulicu ispred kola i počela da plače 😄

nije se pronašao niko da pomogne uplakanoj koleginici? :))

Link to comment
Share on other sites

a42863cc-5ccb-4f2e-8a4f-bb13887dac2d.jpeg

a sad na zbilju, bukvalno raspad sistema na prvi iole ozbiljniji sneg :((

Quote


Blokiran aerodrom
Prilaz i izlazak sa beogradskog aerodroma "Nikola Tesla" blokirani su zbog sneg.

Kolona vozila stvorena je i na uključenju sa auto-puta, ali i na izlasku sa aerodroma.

 

 

Quote

 

Vesić: Skraćeno 45 linija, normalizacija do večeras
U ovom trenutku u Beogradu je zbog snega skraćeno ili preusmereno 45 linija javnog prevoza, kao i 20 prigradskih i lokalnih linija.

Zamenik gradonačelnika Goran Vesić naveo je da je od toga na 22 linije prevoz preusmeren ili skraćen zbog oborenih stabala i bandera.

"Na svim ovim lokacijama nadležne službe su na terenu i uklanjaju stabla i bandere. Očekujemo da se stanje u javnom prevozu normalizuje do večeras", napisao je Vesić na Fejsbuku.

 

 

Quote


Veliki broj kvarova, sve ekipe na terenu
Zbog velikog nevremena, praćenog obimnim snežnim padavinama i jakim vetrom, na teritoriji Republike Srbije registrovan je veći broj kvarova na distributivnoj elektroenergetskoj mreži, posebno u planinskim predelima zapadne i centralne Srbije, saopštio je danas EPS.

"Sve ekipe Elektrodistribucije Srbije su na terenu i intenzivno rade na otklanjaju kvarova. Otklanjanje kvarova je otežano zbog visokog snega i neprohodnih puteva, posebno u planinskim predelima", navodi se u saopštenju.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Verovatno više za gastoz topic nego ovde, al ajde long shot.. za novu godinu jurim neki smeštaj manje više bilo gde u srbiji. 6 osoba, treba da je solo varijanta tipa kuća,apartman i da ima jacuzzi, opet za toliko osoba bar jelte. Neko kakve predloge? Google je apsolutno useless, izbacuje nešto potpuno random.

Drugarsko tovarenje već očekujem, ajmo 🙂

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Junkie said:

Verovatno više za gastoz topic nego ovde, al ajde long shot.. za novu godinu jurim neki smeštaj manje više bilo gde u srbiji. 6 osoba, treba da je solo varijanta tipa kuća,apartman i da ima jacuzzi, opet za toliko osoba bar jelte. Neko kakve predloge? Google je apsolutno useless, izbacuje nešto potpuno random.

Drugarsko tovarenje već očekujem, ajmo 🙂

Nisam tako nešto tražio specifično, ali na bookingu sigurno možeš, a vrlo verovatno i na airbnb

  • Datum - od do
  • Broj ljudi - 6
  • Soba - 3
  • Tip objekta - kuća, apartman
  • Đakuzi - Da
  • SEARCH

To je to.

12 minutes ago, drndara said:

Volim ovaj sneg ali samo kad je skijanje u pitanju. Lozenje i cepanje drva, hladnoca, lopatanje snega oko zgrade i ispred garaze, ciscenje kola (dobro je pa ih vise nemam).

apsolutno se slažem ... a može da ti se desi i ovo, sveže ufotkano u komšiluku:

9a67f863-5cc6-4da0-8096-31a4f59d1e0d.jpeg

Ali ono prolazim i pola ljudi čisti sneg, pokušava da otvori vrata ... jedino je deci vrh jer se sankaju 🙂

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, absolute said:

Ja zato jutros nigde kolima nisam išao...nisam ni klinca vodio na plivanje (uspon do Košutnjaka mi je delovao nemoguće) 😄

Sneg nije nikog iznenadio...očistiće ga kad prestane se istopi 😄

 

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, fuse.buca said:

Docekasmo da i Laki prizna kako ima problem sa parkiranjem Smarta 😛 

hahaha, touche! 🙂

touche GIF

a ima i ovo:

264863776_6252988911401560_4182922494221147509_n.jpeg

 

Пукла водоводна цев у Костолачкој у Београду, кроз коловоз пропао камион
Због пуцања уличне водоводне цеви у Костолачкој улици у Београду, кроз коловоз је пропао доставни камион.

Квар у Костолачкој улици код броја 21 је пријављен јутрос око 4.30, сервисне екипе "Водовода" су на терену.

Link to comment
Share on other sites

Gde se zajebah jutros kolima da krenem :c

Došao do posla, ali ne mere da se parkira...odem u susednu ulicu (Baje Pivljavnina) i tamo mi neke komsije daju lopate da iskopam mesto da parkiram :D

Kako ću kući, nemam pojma...razmišljam da ostavim kola i da idem peške...in b4 kad si peško...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Junkie said:

Verovatno više za gastoz topic nego ovde, al ajde long shot.. za novu godinu jurim neki smeštaj manje više bilo gde u srbiji. 6 osoba, treba da je solo varijanta tipa kuća,apartman i da ima jacuzzi, opet za toliko osoba bar jelte. Neko kakve predloge? Google je apsolutno useless, izbacuje nešto potpuno random.

Drugarsko tovarenje već očekujem, ajmo 🙂

Uf, ne bih da mračim ali da ti kažem odmah - jako teško. Moja žena se nešto dogovarala s drugaricom i htele one da svi porodično idemo negde za Novu godinu, to neka planina (čak nije bio uslov ni đakuzi!), ništa čak ni određeno. Znači ili je sve bukirano ili su cene fazon da iznajmiš bungalov u St Moricu za te pare :) Tako da je to pomereno na vikend oko Božića jer tad jbg može da se nađe bilo šta... A pritom su njih dve to gledale fazon u oktobru, sad verujem da je još ludja situacija osim ako ti nešto ne uleti gde je neko otkazao ili tako nešto. 

Što se snega tiče ja sam danas kolima najnormalnije došao do grada (juče je i po Nbgd bio haos u prepodnevnim časovima) ali je zato parking bilo baš veselo. Aj auto je malo viši, imam dobre zimske gume, mogu realno da se popnem, ali opet. Ima jedna ulica koja ide poprilično nizbrdo tu i vidim lika u Cliu koji kao očistio i kreće da izlazi sa mesta i ja kao super, baš me usralo. Tek upali, kreće da šlajfuje, znači nije se milimetar pomerio iz mesta, izlazi iz kola pandur u uniformi, gleda tu nešto okolo, ma nema šanse da izađe. Ok, nastavim ja polako niz ulicu koja je skoro potpuno pod snegom i ona se završava tačno jednom poprečnom ulicom kad tu lepo mesto, stajao je neko sigurno do skora, stanem ja, tek pogledam na gore i pomislim "ako onaj uspe da se iskopa iz mesta pa krene nizbrdo da li će uspeti da se zaustavi pre nego što se zakuca u mene?". Odem ipak i parkiram se na drugom mestu :) a kad smo već kod toga

 

Koliko ja vidim ovo je Audi, ako mu se vrti zadnji točak to znači da je quattro. Što u praksi znači da službena vozila nemaju zimske gume i krše zakon :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...