Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ma aj to,nisam imao neta u hotelu jbt,prso sam 20-tak dana(30 min na 24 h je kao bio max),na sve to jos ljudi iz te agencije nisu ispostovali mnogo toga iako je kayaba jako dobra fabrika ali ona nije imala veze sa tim,pravljenje amortizera poprilicno prost posao iako malo fizicki zahtevan zbog stajanja ali kad sam se preracunao uvideo sam da mi od 500 eura kad platim hranu ostane pola a cak i u srbiji mogu da radim za vise,oni drugi koji jos i puse,njih pa tek zalim...

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, jasamnepismen said:

Prepaid nema održavanje.

Znam da je pre neku godinu bio paket u Telenoru od 50-100 kinti mesečno za održavanje + koliko potrošiš.

mozda cu ispasti glup, ali pred odlazak ovamo sam prebacio svoj post paid na prepaid (ili sam to ranije uradio jer sam koristio firmin broj kao glavni/privatni, ne secam se, mislim da me je par rur mudraca napusilo zbog toga), uglavnom, moj vip broj radi, samo na par meseci keva / sestra / neko uplati 200 dindzi na njega da ga ne ugase.

Dakle rezime : uzmi prepaid broj kod VIP-a (ili kod drugog) i samo ga odrzavaj sa 100-200 dindzi na par meseci. Ako to jos uvek moze, naravno

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

treba da letim iz Sofije usranim wizzom :D pa koja je najbolja varijanta za prevoz? Da cimam nekog ortaka da me vozi posto nas je trojica ili za te pare moze da me vozi neki kombi koji ce da me pokupi na kucnoj adresi?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, gruja said:

treba da letim iz Sofije usranim wizzom :D pa koja je najbolja varijanta za prevoz? Da cimam nekog ortaka da me vozi posto nas je trojica ili za te pare moze da me vozi neki kombi koji ce da me pokupi na kucnoj adresi?

ja sam bio u fazonu da vozim do tamo i ostavim auto na parkingu aerodroma, ali mi je onda burazer pustio razne buve sta moze da se desi sa autom pa sam odustao. imas opciju bla bla car 20e u jednom pravcu ili nis expres 35 povratnu, mislim da raznorazne tere ne voze na tu stranu jbg...

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Hehhe...

Grickam bundevine semenkice iz neke case i ne provalim da je neka buba (smrdljivi martin) uletela u casu...i naravno da sam uz dve tri semenke pokupio i ovu nesrecu i zagrizao...jbm ti zivot kad je pukla eksplozija smrada u ustima :(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vlada_ said:

kako to jedes semenke ako ne uspes da vidis da nije bela semenka nego smrdibuba? :)

kupio sam vec ociscene, koje su isto zelene kao buba, a i slican je oblik :(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...