Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

4 hours ago, kruko said:

Dobro jutro svima, a posebno Rekiju i Stanku. Poklonite sebi nešto lepo ovog dana, odspavajte duže, uzmite slobodan dan i prošetajte po kiši, popijte kafu u omiljenom kafiću, kupite taj dormeo jastuk koji već neko vreme merkate. Život je kratak, udovoljite sebi makar malo.

Svako dobro.

добро јутро свима.

ја сам те послушао, Круко, частио сам себе прженицама за доручак, сад уживам у сунчаном, али још не и преврућем дану, размишљам о једном "каприју" пре следеће кафе.

#једанживотимам

 

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, kruko said:

Dobro jutro svima, a posebno Rekiju i Stanku. Poklonite sebi nešto lepo ovog dana, odspavajte duže, uzmite slobodan dan i prošetajte po kiši, popijte kafu u omiljenom kafiću, kupite taj dormeo jastuk koji već neko vreme merkate. Život je kratak, udovoljite sebi makar malo.

Svako dobro.

content-1468600848-10.jpg

3 hours ago, Udo Tvrdi said:

Ja sedim na terasi, suncam se i pijem drugu kafu. Jedini problem je sto sam na poslu, al mozda kazem da me boli stomak pa odem kuci! 

content-1468600934-15.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

jel neko zna da li može da se šeruje Safari Books acc?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

"U karijeri sam promašio više od 9000 šuteva na koš. Izgubio sam skoro 300 utakmica. 26 puta mi je bio poveren šut za pobedu koji sam promašio. Bio sam neuspešan ponovo, ponovo i ponovo u svom životu. I zato sam uspeo."

Majkl Džordan

Želim vam uspešan dan uz ovaj mali citat velike sportske zvezde. Upamtite, čak i ako danas budete neuspešni, znači da ćete uspeti!

1781a009f5e0d4441b7c11d2b58fddd3.jpg

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Hvala Krule za ovu dozu jutarnje influence, ja sam prodao prvu kafu, pijem booster kolu koju ne mogu da preporučim jer mi nisu poslali gajbu na gajbu ali je skroz neuvredljivo kao metod dostave kofeina i taurina u organizam

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Juče ulazim na kružni tok na Slaviji, "zavrćem" kad ciga u pedesetim sa ženom i decom u nekom karavanu tipa neki Reno, BG table, piči u kontra smeru kružnim tokom sa zabezeknutom facom. Srce mi je stalo na sekund.

Gledam u retrovizor, svi drugi naravno takođe šokirani, pandura nigde, svi sad kao idu polako nešto ga obilaze, ovaj nema pojma gde će.

Živo me zanima priča iza ovoga :)

a. ciga kupio prvi auto u pedesetoj pa hteli da se provozaju

b. već je iskusan vozač ali u čačača reonu, nikad u grad nije ušao

c. ...

Link to comment
Share on other sites

hvala Kruletu na danasnjoj inspiraciji

takodje bih pitao korisnika Rekija ko nije dobar za njega? Koju poruku pokusava da posalje ovim hitom?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ladno se gasi torrentz.eu

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, gruja said:

hvala Kruletu na danasnjoj inspiraciji

takodje bih pitao korisnika Rekija ko nije dobar za njega? Koju poruku pokusava da posalje ovim hitom?

obicno kacim pesme sa cijim liriksima se poistovecujem, ali to ovde nije slucaj, jednostavno mi se svidja pjesna!

Link to comment
Share on other sites

Dolazi nam vikend, nadam se da ste iza sebe ostavili uspešnu radnu nedelju! Prijatan početak dvodnevnog odmora vam želim uz Paolo Nutinija.

 

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

Kruko, daj nešto i za nas što smo se vratili sa registracije automobila lakši za 33k :((

Ujedno, polisa osiguranja mi je u dinar (bolje reći u paru) identična kao prošle godine, ja sam mislio da imam neke rabate ako nema štete (ili poskupljenje ako ima) - jel moguće da sam došao do "donje granice"?

 

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...