Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

3 hours ago, kruko said:

Otvoriše jutros Tošin Bunar, isti kurac kao što je i bilo, iz pravca Novog Beograda ka zemunu semafor drži pola sata i onda se zazeleni na 10 sekundi. Bar će pored ganfera biti staza pa ću biciklom moći like a boss bez prolaska kroz kaljugu.

nisam uspeo da skapiram šta su oni tačno radili i gde - jel to onaj potez što prolaziš pored EKO pumpe i DexyCo outleta tamo ka bul.zor i autoputu pa se dođe do one raskrsnice gde levo uzbrdo ide put za bežaniju a pravo ideš kao autoputu a iznad je nadvožnjak onaj za voz?

Link to comment
Share on other sites

trebalo bi da se pravi denivelisana raskrsnica (petlja) na tom mestu, pravac sa mosta ide u Nikole Dobrovića. cilj je da se most na Adi poveže sa mostom Zemun-Borča, preko Bežanijske kose.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Nece nazalost tu, saobracajnicu od novog mosta ce spustiti sa stubova jos pre Omladinskih brigada, ovde ide ukrstanje u nivou po trenutnim planovima sto mozda i jeste razlog sto semafor iz Tosinog bunara drzi duze, taj pravac je u toj postavci sporedni pa da se naviknu ljudi :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zwerko said:

Nece nazalost tu, saobracajnicu od novog mosta ce spustiti sa stubova jos pre Omladinskih brigada, ovde ide ukrstanje u nivou po trenutnim planovima sto mozda i jeste razlog sto semafor iz Tosinog bunara drzi duze, taj pravac je u toj postavci sporedni pa da se naviknu ljudi :)

znam da će je spustiti sa stubova ranije, ali je plan, bar originalni, bio denivelisana raskrsnica. čak i da nije denivelisana, veći problem od toga je što na Kosi, u Nikole Dobrovića, po jedna traka sa svake strane služi kao divlji parking, a ulica ima samo po dve trake. sve i da oslobode tu drugu traku, frekvencija tangentnog saobraćaja će biti prevelika za samo dve trake. uz to, uzmimo u obzir i da na Kosi VEĆ živi blizu 50.000 ljudi, tako da se ne radi o pukom tranzitu, već i o destinaciji, sa sve uključenjima, gomilom semafora i GSPom. na sve to dodajmo semafore umesto denivelacije. suma sumarum - gužve će biti epske, kao sad u Jurija Gagarina.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

u to ime letnja frizura na trojku!

btw, blesave macke, juce da odem do pumpe i vidim macku zavlaci se ispod kola, lupim po haubi i ona pobegne...i uzeo ja nesto iz gepeka i seo u auto i otisao do pumpe i nazad (nema kilometar)...i parkiram iza zgrade i rekoh cek da proverim jos jednom, podignem haubu, kad ona se zavukla izmedju motora onako uplasena, lupa joj srce, izasla je tek kad sam je pomerio...da sam isao na neki duzi put skuvala bi se jadna na motoru:(

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

btw, nemam pojma šta je sa semaforima po gradu, već jedno 2-3 nedelje veliki broj semafora ne radi - ne znam jel su to neke uštede struje u pitanju, ali sad već počinje da smara.

1 hour ago, Dule_smor said:

u to ime letnja frizura na trojku!

btw, blesave macke, juce da odem do pumpe i vidim macku zavlaci se ispod kola, lupim po haubi i ona pobegne...i uzeo ja nesto iz gepeka i seo u auto i otisao do pumpe i nazad (nema kilometar)...i parkiram iza zgrade i rekoh cek da proverim jos jednom, podignem haubu, kad ona se zavukla izmedju motora onako uplasena, lupa joj srce, izasla je tek kad sam je pomerio...da sam isao na neki duzi put skuvala bi se jadna na motoru:(

e bio sam ti u komšiluku u nekom restoranu brvnara, po preporuci. doš'o tamo, poručio hranu, čekao sat i po vremena, hrana nije došla, otišao. fml.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Dule_smor said:

ako mi verujes nisam nikad bio u toj brvnari, a i nisam cuo bas neke omg preporuke za klopu, kao dobra je, ali nista spec

iskreno, nisam ni tražio omg hranu nego prolazio i kao daj da vidim da se negde pojede ako se može pojesti i kao to bila preporuka.

nije radila bašta jer nije baš lepo vreme, unutra pet-šest stolova samo popunjenih a njima "gužva u kuhinji" - mi se zapričali nisam ni izvalio da čekamo već sat vremena i posle još pola sata rek'o ovo ne vodi nikuda :)

Link to comment
Share on other sites

ah sad kad krene na fb i blic komentari - verovatno ce sace da te karam biti najcesce pominjano.

Jebote, kad mi je prvi BANG na vest o smrti nekog poznatog kako ce sad da smaraju na drustvenim mrezama i da iskazuju kako im je ta poznata licnost obelezila bezbrizno detinjstvo :(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...