Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Koristan savet - krevet sa letvicama, dusek sto tvrdji - body support ja imam i jebe keve kolko je tvrd u udobnom smislu...

Trebace ti kicma jos, tako da ne spavaj na perju...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Fora je sto ovde nemaju na lageru taj sa letvicama, moram da cekam mesec dana. Nego dajte preporuke i iskustva za duseke ove sto sam linkovao.

da li ispod imaš letvice ili ravnu ploču manje je bitno od toga kakav je dušek (mada, što je tanji dušek to više želiš da imaš fleksibilne letvice ispod njega)
iako se neki ljudi kunu u njega, ja lično prezirem memory foam jer je to najčešće penasti lateks = guma = ne diše uopšte kad legnes na njega, yuck (a i "meki" lezajevi su meni loshi za ledja pa je to ekstra minus)
also, najskuplji dušeci na svetu, oni što koštaju preko 50k jura, su i dalje sa federima u centru (ima oko federa i sunđera i konjske dlake i kokosovih vlakna, al čelična opruga je noseća i najbitnija komponenta dušeka), što bi trebalo da ti govori nešto o "penastom jezgru" i sličnim "hi tech modernim" stvarima

nađi nešto srednje skupo sa federima i ~30ak cm debljine (ololo crnci) i ćao zdrVAo

Link to comment
Share on other sites

Ne upiri toliko xDD

[roflmao]

Kole izdominirao, ali u realnim, zemaljskim uslovima i kvalitetan dusek od "pene" je sasvim ok i služiće ti x godine..ja letvice imam 4-5 godina i zaceo sam dvoje na njemu, tako da opušteno :tf: 

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

cekaj, pa i kod letvica nema flex momenta ako su standarne letvice, a ne one fensi skupe koje su kao savitljive...da ne pominjem sto sami drzaci/fiksatori letvica mogu da odu, ne mora letvica da pukne...imali smo ranije neki krevet sa letvicama i bio je sranje, otkud znam...a i to disanje duseka nije toliko bitno majku mu, mozes na kraju da izbusis nekoliko rupa na ravnoj ploci da se provetrava taka:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

dule resio da bude ploca, pa makar morao da je busi...

 

in other news

"PAŠĆE PAŠČE" Organizovano krenuli na protest iz svih krajeva Crne Gore, tvrde da policija vrši pritisak

Vjesti | 24. 10. 2015. - 15:44h izmena vesti 16:00h | Komentara: 0
 
Umesto autobusom, kako je najavljeno, Žabljačani su se na proteste u Podgorici zaputili automobilima. U 13,30 sati sa autobuske stanice na put su krenula četiri automobila, ali nam je saopšteno da su već na putu za Podgoricu tri puna putnička vozila.
 
[roflmao][roflmao][roflmao]
Edited by petnemanja

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Ako pričamo o letvicama za dušek, to se danas podrazumeva da su malo savijene i da imaju taj "flex" momenat, i da imaju odgovarajuće (kvalitetne) nosače. LETVA je nešto drugo, možeš skinuti i sa tarabe desetak komada i staviti u ram i kao imaš letvice za krevet :)


Prozračnost dušeka je jako bitna, zbog vlage koju telo ispusti tokom noći (da budem fini). Može ravna ploča + rupice, ali to je onako "na granici" da tako kažem, znam par ljudi koji furaju to i nisu imali nikakvih problema, ali isto tako znam i ove sa problemima.

Da probam ovako, kao tabela fazon:

Letvice za dušek sa flex momentom - obezbeđuju prozračnost i "flex" momenat, koji je bitan i za udobnost i za očuvanje dušeka.

LETVE od tarabe - obezbeđuju prozračnost ali ne i flex

Ravna ploča sa rupama - donekle obezbeđuje prozračnost, ali ne i flex (manja udobnost i može sjebati dušek)

Ravna ploča - nema prozračnosti, nema flex

Edited by togFU
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...