Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

pica u Botaku najbolja na svetu

nije

gde je bolja?

PA u sq9 ofc. 

Ko zna gde je najbolja na svetu,  ko zna.  Veliki je bog što gleda na nas,  a put je širok 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

'Zadnjih 4 foto oglasa'

Gospodja za mladje muskarce

Rasna madjarica

Audi b4 1995

Vasa masta postaje stvarnost

....i ovaj zelenas...leb te jebo, kakvi su ovo oglasi

Kakav je ovo sajt bogte:

Imam 24 godine, plavuša sam duge kose, grudi 4, jako lepog izgleda, pružam usluge erotske masaže sa ručnom završnicom. Poziv na broj: 061-294-3277[/quote]

38231a.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

ma hocu da budem neki lab rat da ne vidim zivog pacijenta vise:D

btw, o meni dok sam na Carini imao 4000 kartona i 85 pacijenata za smenu nisu pisale novine!

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/597130/PACIJENT-NA-PRVOM-MESTU-Oni-su-omiljeni-lekari-u-Beogradu-a-dobijaju-i-nepristojne-ponude

Ovaj kaze da je imao 90 za smenu kad budes dotle dogurao mozda izadjes i u novine.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

ma hocu da budem neki lab rat da ne vidim zivog pacijenta vise:D

btw, o meni dok sam na Carini imao 4000 kartona i 85 pacijenata za smenu nisu pisale novine!

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/597130/PACIJENT-NA-PRVOM-MESTU-Oni-su-omiljeni-lekari-u-Beogradu-a-dobijaju-i-nepristojne-ponude

znam ovu babu sa slike, ja mislim da ona ceo dan šeta ulicama, ne znam dal' sam jednom izašao napolje a da je nisam sreo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...