Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

11 hours ago, manson said:

Sad mi poslali, moguće bre ovo?

 

ovo mora da je neki maksi u kaluđerici, u mom na vračaru nema ovoga!

zapravo su dosta glupi ovi sejferi što se tiče funkcionalnosti u ovom konkretnom slučaju. sa leve tunjevine ima jedno pet načina da skineš koji mi sad padaju napamet a verovatno i još pet koji bi znali ovi iskusni u tom poslu i to u roku od sekund.

sa desnog takođe, posebno što je kružni oblik, to nikad ne može da se lepo zategne ovo samo "srolaš" sa bilo koje strane jednu od ovih i izvadiš. a da ne pričamo da ovi crni sejferi koštaju više nego tunjevina 🙂

sad sam pomalo impresioniran time da imaju dovoljno sejfera ovih crnih za ceo batch tunjevine, to obično stave na ono mobilne telefone i tako to u radnjama gde nemaš 300 komada na lageru.

9 hours ago, togFU said:

Svuda je to tako, samo ne znamo. Gledao sam pre par godina neki prilog na ovu temu u Italiji, naravno najviše se krade najskuplja roba - sirevi, pršut (sorry, prosciutto) i slično...

svugde stavljaju i kod nas i preko, mene tu najviše fascinira ključ po kojem biraju šta će da stave a šta ne. 

događa se da na primer guščija pašteta od 2000 din bude u onoj plastičnoj kutiji a pored druga od 2400 bude "solo" ili brijači na primer uvek dobra tema za ovo, neki gillette bude u ful zaštiti neki nema ništa a cena im je slična.

 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Lucky said:

 

svugde stavljaju i kod nas i preko, mene tu najviše fascinira ključ po kojem biraju šta će da stave a šta ne. 

događa se da na primer guščija pašteta od 2000 din bude u onoj plastičnoj kutiji a pored druga od 2400 bude "solo" ili brijači na primer uvek dobra tema za ovo, neki gillette bude u ful zaštiti neki nema ništa a cena im je slična.

 

Kapiram da gledaju šta se najviše krade, pa moraju da preduzmu nešto, da ih ne bi centrala klepila po ušima - zato žestina, brijači i baterije često budu u sarkofagu.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Jose Jimenez said:

Kapiram da gledaju šta se najviše krade, pa moraju da preduzmu nešto, da ih ne bi centrala klepila po ušima - zato žestina, brijači i baterije često budu u sarkofagu.

e da, i baterije!

tipa ima 10 pakovanja baterija, rastuće cene između 100 i 800 dinara npr i onda su u sarkofagu (dobar termin, sviđa mi se) ove od 500 i 600 din 🙂

ako su baš te glavni pik za krađu, moramo da saznamo što! 🙂

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Lucky said:

tipa ima 10 pakovanja baterija, rastuće cene između 100 i 800 dinara npr i onda su u sarkofagu (dobar termin, sviđa mi se) ove od 500 i 600 din

mogu samo da pogađam da je fora u tome što im tipa ove od 800 stignu kasnije, a nemaju dovoljno sarkofaga, pa ih mrzi sad da vade ove od 600 pa prepakuju ove od 800...

Link to comment
Share on other sites

da, moguće, ali je dosta čudno, no svakako su se povećale krađe evidentno, ali opet i dalje je to po nekom rendom ključu verovatno i proizvođač ima specijalne uslove sa retailerom tipa ako ukradu on računa kao da je prodato, a verovatno ovi neki soc vendori nemaju takve uslove, pa onda iako im je skuplji proizvod možda oni ne mogu to da isforsiraju pa retailera baš briga ako im ukradu.

Link to comment
Share on other sites

On 6/29/2022 at 10:25 PM, togFU said:

SAMO U SRBIJI!!! KOLIKO SMO JADNI KRADE SE HRANA !!


A u stvari, nije.

Svuda je to tako, samo ne znamo. Gledao sam pre par godina neki prilog na ovu temu u Italiji, naravno najviše se krade najskuplja roba - sirevi, pršut (sorry, prosciutto) i slično...

Ja sam relativno često po italiji pa baš nigde nisam video nešto slično po radnjama. Mada po turističkim mestima ima gamadi kao i svuda.. kupim paket hanzaplasta za omladinu, kad gajbi vidim da je u kutiji fazon 4 umesto 30, neko je otvorio i zaboo koliko mu je trebalo 😞

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Junkie said:

Ja sam relativno često po italiji pa baš nigde nisam video nešto slično po radnjama. Mada po turističkim mestima ima gamadi kao i svuda.. kupim paket hanzaplasta za omladinu, kad gajbi vidim da je u kutiji fazon 4 umesto 30, neko je otvorio i zaboo koliko mu je trebalo 😞

nemoguće da nema sejfera makar na piću 🙂

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Junkie said:

To da, mislim da je globalno standard, ali ovo što spominje , pršut, sirevi, ništa 🙂

A i zašto bi kad su cenovno 3x jeftiniji nego u srbiji :tf:

ima i tu nečega :))

ali sad si me istripovao ima da gledam u radnjama po inostranstvu kakva je situacija kad odem negde :))

mislim, baš mi nemoguće da samo kod nas stavljaju na brijače i skupe tegle proizvoda 🙂

18 minutes ago, Dule_smor said:

Ahaha umrechuemoji23.png

starije od interneta ali svakako uvek aktuelno!

doduše, omanuo si za dva dana :))

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Dule_smor said:

Kako bre sad starije od interneta kad su ova pride proseravanja pocela pre neku godinu

dobro preterao sam sa starije od interneta ali jedno 3-4 godine sigurno ima otkako sam ovo video prvi put.

ipak je to holanCka kompanija, oni su među prvima krenuli sa prajd forama!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...