Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

5 hours ago, millanče said:

Eksplodriao net od ovoga 😄

Ne znam što si postovao u slike 😄

A ovo je taj ludi narativ Holivuda, obrati pažnju, njoj je neko rekao da je to tako. A sama verovatno nikad nije pogledala ni jedan film, ispada...

Ispran mozak, kog nije bilo mnogo kod nje ni da se ispere 😄 Ona, inače, nije ni srednju tj "highschool" završila, a valjda ni započela, napustila neki njihov middle school sa 14 godina. To je valjda neki naš ekvivalent napupštanja osnovne u 7. ili 8. razredu...

ma ona je meni krajnje simpatična u toj svojoj jednostavnosti. osim ako nije uspela sve da nas zavara 🙂 generalno ne mogu da se "naljutim" na nekoga ko je takvog sklopa. mogu na neke koji promišljeno to govore. ovo je dogovoreni intervju sa variety gde su joj rekli šta će pitati i njen PR je spremio odgovore koje ona treba da kaže. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

5 hours ago, Lucky said:

ma ona je meni krajnje simpatična u toj svojoj jednostavnosti. osim ako nije uspela sve da nas zavara 🙂 generalno ne mogu da se "naljutim" na nekoga ko je takvog sklopa. mogu na neke koji promišljeno to govore. ovo je dogovoreni intervju sa variety gde su joj rekli šta će pitati i njen PR je spremio odgovore koje ona treba da kaže. 

Ma i meni je preslatka i harizmatična, ume i da glumi, ne znam što joj trebaju onda takve gluposti:(

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

zanimljivo kako je dozivljavate, meni, otkako se meteorski probila u onom jednom periodu, ide na k

jedna od onih sto u svakoj situaciji ima onaj 'gledajte me kako sam kul i originalna, bez da se trudim' nastup

nisam znao za ovo da jedva osnovnu ima, to bi objasnilo tu potrebu da 'over-kompenzuje'

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, millanče said:

Ma i meni je preslatka i harizmatična, ume i da glumi, ne znam što joj trebaju onda takve gluposti:(

zato što ne razmišlja ona o tome nego radi šta joj drugi kažu kao i većina njih.

kad neko radi sam šta hoće, onda dobiješ kanjea :))

2 hours ago, mladenq said:

zanimljivo kako je dozivljavate, meni, otkako se meteorski probila u onom jednom periodu, ide na k

jedna od onih sto u svakoj situaciji ima onaj 'gledajte me kako sam kul i originalna, bez da se trudim' nastup

nisam znao za ovo da jedva osnovnu ima, to bi objasnilo tu potrebu da 'over-kompenzuje'

razumem ugao ali ne mogu da kažem da mi ide na k, morao bih da pogledam neke dodatne intervjue ili tako nešto pa da zaključim, koje priznajem nisam pratio u većoj meri, mahom ponešto što se pojavi na netu itd. 

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

У Швецкој се све лепо дешава иза затворених врата, ноћу. Тако да не бих знао :)

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, togFU said:

ajmo gastosi širom evrope, ima li istine u ovome? :DD

 

color coding je odličan ... spankovanje je crveno a assault (all types) je sivo 🙂

deluje mi dosta nerealno jer prvo ako ništa Slovenija verovatno nije baš isto što i Albanija 🙂

A ovo ostalo su bukvalno podelili po generalnim geografskim odrednicama ono južnjaci assault ovamo mediteran jedna grupa, onda skandinavija druga, plus su pripojili albaniju grčkoj koliko vidim 🙂

i šta je starvation u poljskoj? kao brane deci da jedu? to bukvalno mislim da niko ne radi 🙂

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Lucky said:

color coding je odličan ... spankovanje je crveno a assault (all types) je sivo 🙂

da, meni je ubedljivo najjače "Abondoned" tako crno i dark 😄

5 hours ago, Lucky said:

deluje mi dosta nerealno jer prvo ako ništa Slovenija verovatno nije baš isto što i Albanija 🙂

Nije definisano jebiga - verovatno u Sloveniji pomaze decu malo tankom grančicom, dok u Albaniji udaraju po glavi metalnom šipkom.

 

5 hours ago, Lucky said:

i šta je starvation u poljskoj? kao brane deci da jedu? to bukvalno mislim da niko ne radi 🙂

Da, to i je jedna od najjačih fora sa cele mape koju bih jako želeo da proverim ako imamo nekog u Poljskoj?

Druga najjača fora mi je "Abondoned" u Turskoj - šta kao dete krene da pravi sranja po stanu, i roditelju u fazonu "OK, idemo mi sad kod tetke Fahrete na 7 dana, ti se snalazi sam za hranu i ostalo poyyy" 

Link to comment
Share on other sites

Da odbranim malo ovu grafiku koja je verovatno fejk, možda se zapravo odnosi na to na koji način "prete" deci ali ne i nužno što zapravo urade.

Tipa, u crvenoj zoni prete batinama, u sivoj kod nas prete ono "ubiću te, baciću te sa mosta, ja sam te rodila ja mogu da te ubijem", dok bi u tom slučaju u poljskoj pretili sa "neću da ti dam da jedeš, nema danas ručka" ili u turskoj "ostaviću te kod ovog beskućnika ili daću te u dom". 

onda mi nekako više ima smisla ovo. malo mi iskače iz toga ovo "yelled at" jer kao to mi nekako podrazumeva svaki od ovih drugih slučajeva plus je jedini koji se ne uklapa u ovu teoriju (sigurno ne prete "draću se na tebe ako nisi dobar") a i to dranje mora da ima neku direktnu kaznu sigurno se ne deru na decu tako što viču "AAAAAAAAA" deset minuta 🙂

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, voodoo_ said:

Pa kako su apatični skandinavci, moguće da se više štrecaju i deprimiraju kad se neko dere na njih negoli ovde.

tru tru ali da to prolazi u španiji i italiji umesto da ih gađaju papučom, tanjirom, stolicom - ne pije mi vodu!

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, manson said:

ima još slika kada se otvori link, nema nas još uvek koliko sam video 🙂 

bukvalno je pitanje dana kada ti više neće biti potreban ceo art tim da napraviš recimo video igru 🙂 samo zadaš AI-ju parametre i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...