Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ne znam bas sta ti je tu cudno? Ljudi se predstavljaju za pozicije u americkoj privrednoj komori da bi drugi glasali za njih. A zapravo je cela poenta price da se promovise ta komora tako sto ce direktori nekih od najuspesnijih firmi u Srbiji pokazati koliko je njima satro stalo da budu neka muda tu :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

da znam da sastavim tu recenicu ne bi postavio pitanje !

 

nejasan mi je deo gde postoji javni konkurs pojedinaca i imalo bi smisla da ce neko od njih samo delom da obavlje te duznosti i da ce da nastavi da radi i u "svojoj" firmi

mada je svakako interesantno videti direktore kako se znoje i B1 nivo engleskog

Link to comment
Share on other sites

nejasan mi je deo gde postoji javni konkurs pojedinaca i imalo bi smisla da ce neko od njih samo delom da obavlje te duznosti i da ce da nastavi da radi i u "svojoj" firmi

 

Pa to i jeste tako kao sto kazes, zato i ima smisla :) Taj Amcham je sustinski nevladina organizacija, ako neko postane neko mudo tamo ne napusta svoj posao, kao fazon da postane predsednik udruzenja golubara. Samo sto ovde nije poenta da gaje golubove nego da se druze ti americki direktori, a neko se bolje druzi ako ima jos neku i funkciju tu. Tipa omogucava mu da lakse migrira iz kompanije tipa Microsoft u kompaniju tipa NCR :)

 

A za engleski se slazem, pogotovu je paradoks sto se kandiduju za "americku" privrednu komoru. Mada mislim da deluju smesno delom i zato sto nisu bas verzirani u pricanju pred kamerom, ili u sirem auditorijumu uopste. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ne znam bas sta ti je tu cudno? Ljudi se predstavljaju za pozicije u americkoj privrednoj komori da bi drugi glasali za njih. A zapravo je cela poenta price da se promovise ta komora tako sto ce direktori nekih od najuspesnijih firmi u Srbiji pokazati koliko je njima satro stalo da budu neka muda tu :)

 

Pa nije satro nego im je zinulo dupe samo da se tu ubace da se ne lazemo.

Prevrce mi se stomak od svih ovih bednika. Svi do jednog su zasluzni za oligopole, monopole, muljanje itd..

Ne znam kako ih nije sramota da se reklamiraju kako ce unaprediti nesto kad rade samo na razgradnji svega kako bi mogli da ostvaruju vise bonuse. To sto oni pricaju se kosi sa njihovim glavnim interesima a to je da naprave vise para za svoju kompaniju i sebe na kraju.

Link to comment
Share on other sites

jel videste sto se slupase oni emigranti kod leskovca, lik potrpao njih 55 u kombi:(

 

Aj to, jbg stoka su pa sta sad. Nego sam ja danas kad sam isao preko Gazele imao prilike iz prve ruke da prisustvujem jednom slicnom nemilom dogadjaju. Dakle ja nisam video kad se lik prevrnuo, vidim samo svi koce i staju ispred mene. Do "lica mesta" od mene ima fazon po pet kola u svakoj traci i vidim izlaze ljudi tamo da pomognu, izadjem ja da vidim sta se desava (iza mene vec nastao cep fazon 50 kola) i likovi uzimaju i prevrcu neki beli Pezo 206, iz Indjije table, i vidim vade klinku koja je ono bila dosta krvava po glavi (vidim sad na Blicu da ima 6 godina). E sad ja sam na licu mesta bio istripovao da je neki lik vozio posto je drzao korpu s detetom, ali ako je verovati novinama onda je on verovatno bio iz nekih drugih kola pa je samo pomagao. U svakom slucaju klinka je stajala na nogama i delovala relativno normalno a i hitna je stigla bas brzo, tipa za 2 minuta (dobro i fakat im je baza tu 500m ranije na autoputu). Sve u svemu bilo mi je nekako ok kako su svi stali i pritrcali da pomognu samo mi nije jasno kako je ta zena uspela da prevrne auto na jebenoj Gazeli... 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Био јуче на сплаву Andrea Mia, наручио кувано вино, стигло ми после пар минки млако, вероватно је само подгрејао стару туру, немојте ићи ни тамо људи!!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...