Jump to content

Koji auto da kupim


Neptune

Recommended Posts

19 minutes ago, millanče said:

Ostalo se slažem, najbolje ko može i ima ščim da čeka još pola godine-godinu da ovaj "balon" sa suludim cenama novih i polovnih automobila makar malo splasne, ako ima nade.

znaš kako, možda i bude nešto na sajmu automobila, katkad iznenade te neke akcije, mimo toga si u pravu.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Lucky said:

mislim da je glavni trigger ovde bio pežo 🙂 

kao ono, jedan od retkih ljudi koji je zadovoljan pežoom i još mu radi! 🙂

 

Pa jbg, stvarno mi se ne daju pare za nova kola (a, i nemam ih :D). Čak sam počeo da razmišljam da i prodam kola pa da se vratim na šetnju do posla/bus kad je loše vreme. Generalno je oko 2,5km tj. oko pola sata normalnog hoda.

 

Leti je malo nezgodno, pošto se oznojim, pa mi se tu ne mili zbog toga 😄

 

 

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

ma pazi, ako radi, cepaj, nema šta 🙂 svakako nisi jedini koji ima funkcionalni pežo isto kao što sigurno ima i onaj sa nekim golfom 2 koji ne radi za razliku od 99% drugih golfova 2 koji rade kao prvog dana! 😛 🙂 

a za 2,5km pa brate sedi na bajs, možeš i da mu metneš bateriju za 200e da ne moraš baš da pedaliraš zbog znojenja a leti će fino da ti pirka pa se nećeš usmrdeti!

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/17/2023 at 3:55 PM, absolute said:

 

Pa jbg, stvarno mi se ne daju pare za nova kola (a, i nemam ih :D). Čak sam počeo da razmišljam da i prodam kola pa da se vratim na šetnju do posla/bus kad je loše vreme. Generalno je oko 2,5km tj. oko pola sata normalnog hoda.

Leti je malo nezgodno, pošto se oznojim, pa mi se tu ne mili zbog toga 😄

A sta radis sa decom, kad treba negde đuture da idete? Ili jednostavno ne idete nigde? 😁 

btw nemke imam termin za basket ako oćeš da igraš, malo je kretenski petkom u 17h ali bože moj! 

  • Upvote (+1) 1

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, dovlagsi said:

A sta radis sa decom, kad treba negde đuture da idete? Ili jednostavno ne idete nigde? 😁 

btw nemke imam termin za basket ako oćeš da igraš, malo je kretenski petkom u 17h ali bože moj! 

Uh, nategnuto. Gde se igra?

Imamo merivu, to zena vozi 🙂

Idemo stalno negde, al pezo uglavnom do posla i kevi prevozim bespotrebne stvari od tacke a do tacke b i obrnuto. Odnosenje suta iz indijskog okeana...

15 hours ago, Lucky said:

i još dodaj u post koja je vitex boja na popustu i imamo celu stvar!

U vitex uvek i bez popusta!

Mada, treba da uzmem plafonjerku za Dunjinu sobu, taman da svratim posle posla do chika Vlade u nabavku, a treba mi i još ponešto za radove u kući kad bolje razmislim 😄

 

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

pezo 307 je super auto sv koje znam da su imali su zadovoljni, ovde se vozi pezo masovno, ne znam, mislim da je jedan od omiljenih sportova na balkanu i malo juznije filozofska analiza autoa.

Moj drugar iz bgd se u poseti briselu smejao kad vidi daciu na ulici uz povike "ahaha zivi u briselu a vozi daciu" 
Mindset 😄

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, dovlagsi said:

EL IH PONESU U GROB ONDA

VRATE DRŽAVI DA MOŽE DA SE DODATNO RAZVIJA I BUDE BOGATA!

2 hours ago, absolute said:

Da me pogresno ne shvatite, bmk za pezoa, vozio bi ja i mecku i bmw-a i audija da imam dovoljno kinte za to 😄

siguran sam da možeš neki bmw za 2-3k da kupiš sa početka dvehiljaditih što je malo preš'o i kao čaša je! :))

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, reki said:

za pocetak bilo koji auto koji nije pezo ! SMRT PEZOU

I dalje ne razumem 🙂

Nikad se nisam vezivao za kola, ali ne mogu da kazem da je Pezo nesto narocito losiji od ostalih.

 

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

On 2/20/2023 at 2:57 PM, Junkie said:

Pa kad Getz nije bio među ponuđenima 😎

jeste, ali ne bih dobio razliku u parama, vec pricah, no da nastavimo sa salama o autoima 😄

 

evo vam jedna mladost vs iskustvo

2072764114_Screenshot2023-02-22at22_08_52.png.3027cddb4d3addc76d70d6ea2b4bfc60.png

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...