Jump to content

Koji auto da kupim


Neptune

Recommended Posts

54 minutes ago, Lucky said:

pa ok, Rak i dalje može biti opcija, pozovi ih pa pitaj, ali mislim da ima istine u ovome što kažu gore, sad su ti termini preko MUP-a i ti onda prijavljuješ polaznike koji će da polažu, pa verovatno nije baš "e umuvaj ovog mog ortaka" ali daleko od toga da mislim da nije moguće to izvesti.

Kapiram ja sve to rekoh ranije... Ali ono, skola prijavljuje kandidate nedelju dana ranije. Iz mog ugla najmanji problem da kazu: "soriska mile, fata nam izbusio gume moraces da sacekas sledecu nedelju" 🙂 E da, pozvacu Rak sutra da vidim imaju li slobodnih termina!

3 hours ago, Kursula said:

Uzmes papire i odes u neki od manjih gradova/naselja gde moze da se polaze. Ja sam tako ovde morao da cekam 2 meseca, a u Smed. Palanci dve nedelje.

Videcu za ovo medjutim kako sam ostao bez auta nesto mi se ne cima po manjim mestima da prijavljujem pogotovo po ovim vrucinama od 40C. Mozda samo stisnem muda i sacekam svoj red!

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, FATA said:

Kapiram ja sve to rekoh ranije... Ali ono, skola prijavljuje kandidate nedelju dana ranije. Iz mog ugla najmanji problem da kazu: "soriska mile, fata nam izbusio gume moraces da sacekas sledecu nedelju" 🙂 E da, pozvacu Rak sutra da vidim imaju li slobodnih termina!

4 hours ago, Kursula said:

ako je nedelju dana ranije, slažem se, ali opet, zamisli da zakažeš i onda te zovu iz auto škole kao sori eto baš tebe su pomerili!

a i 'de da polažeš na ove vrućine, taman sačekaš da prođe ovaj talas!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, togFU said:

Pa nije ni da nije "nista spec" kilometraza za godinu, godinu i po (moj te pipo) dana, definitivno ga je lik neki vozio kao "daily"... Tako da moguce da je neki fazon fudbaler vozio, dosadilo i kupio nesto novo i bgk

pa to kad ti gledaš u tim Futog razdaljinama! 😛

Onda je ovo za jedno pet godina kilometraža!

Link to comment
Share on other sites

Toliko scenarija.... Fazon kupio lik ljubavnici ili nešto tako 🙂

Ono što je meni takođe zanimljivo je koliko se ovo sa cenom nikad ne bi desilo za 911 i koliko neki ljudi jednostavno imaju toliko para da ih baš briga. Njemu/njoj se dopade Merc i tu je kraj svih priča 😁

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, dovlagsi said:

Toliko scenarija.... Fazon kupio lik ljubavnici ili nešto tako 🙂

Ono što je meni takođe zanimljivo je koliko se ovo sa cenom nikad ne bi desilo za 911 i koliko neki ljudi jednostavno imaju toliko para da ih baš briga. Njemu/njoj se dopade Merc i tu je kraj svih priča 😁

Ili vozila dara bubamara pa se smorila!

nesto mi deluje da ljubavnice ovih dana više preferiraju suv nevo ovako nešto. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...