Jump to content

RUR automobil godine 2014!


dovlagsi

RUR automobil godine 2014  

65 members have voted

  1. 1. je..?



Recommended Posts

Honda Civic Type R? Realno bi mogao da bude RUR auto 2014. Predstavljen je ove godine, preorder je već počeo itd

Salon-De-Geneve-2014-Honda-Civic-Type-R-

 

To sto mi znamo kao Civic Type-R je još uvek koncept vozilo. Znači, naziv nije "Honda Civic Type R" već "Honda Civic Type-R Concept".

 

A što se fanova BMW-a tiče, batalite te lobi-test vožnje i nagrade koje je M3/M4 pokupio. Od trenutka kada je ostao bez V8 motora, to je samo unapređeni 335i. Svi oni koji su imali/vozili M3 znaju o čemu pričam. I6 je mogao da ide u kockicu ili E36, ali za današnji M3 mora da ide V8. Isto ko što GT-R nikad neće biti pravi super-sportski automobil zbog V6-ice. Ti kad na E90 M3 stisneš gas bre govno ti se sledi kad ga čuješ, a ovaj sad kapiram da ima fejk zvuk motora il tako nešto… :D

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

2k evra je ovde razlika sCe 70 i TCe 90 .. za auto od 10k se po meni ne isplati. a i ostavio bi audija, super je kad krenemo negde van grada.. ali kad ide samo po kratkim relacijama mi treba tanker jedan iza :)

nisam isao da vidim uzivo, up sam gledao i jako je kilavo reseno ulazenje.. sa 3 vrata moras u ninja fazonu da upadas nazad.. jako neprakticno ako imas dete.. i glupavo sediste se pomera svaki put unapred kad ga preklopis , tako da moras da ga stimas opet kad vratis.. sa 5 vrata je malo bolje, ali onda je usko i napred i pozadi za ulazenje. ono sto me nervira kod oboje je pop-out prozori.. kao na yugu jbt xD

Link to comment
Share on other sites

Pa ne u toj klasi, ovo su bas minijaturni automobili, kod nas je VW Up! koji je najskuplji u najnadrndanijoj opremi 12k, Twingo 11k evra. S tim da realno tesko bas da mozes u njega da natrpas zenu, dete i stvari :) Ali za svrckanje po gradu solo ili s jos jednom osobom kapiram da je do jaja. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

A mx5 je izvedba mx5 iz pre 2 veka, po toj logici. 

 

Postoji odlichan razlog zashto su se vratili na I6 motore, ali realno ljude ovde zabole ona stvar.

Kad vec prichamo o V8, shto barem onda nova Corvetta Z06 nije stavljena u izbor.

 

Postoji verzija za Evropsko trzishte, 

 

Pa favorizuje se vozila is VW groupe. :) Pasati,shkodilaci, macani i audijevci.

Izbor nije korektan i realno koga opet ona stvar zabole! Pa sam primoran da glasam za X4... 

Makar novu seriju 2 kupe si mogao da stavish.... Zashto.....

 

Zaista si bolesnik. Ne znam cemu ljudi poput tebe hejtuju vw?

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...