Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Ili obijaj tabane i preturaj po radnjama tražeći Skyline, to je uživanje :)

Veliki izbor su imali u onoj radnji (Dexy valjda) kod Čumićevog sokačeta, preko puta Maestra, gde je nekad bio Sony World. U DC-u kad sam bio pre mesec-dva, bio je slab izbor...

Znaš me, znam te

Link to comment
Share on other sites

Dexy valja Burago šatro zvanično. ja sam kupovao neke bugaro poklončiće i imali su ok izbor, ne znam baš da li možeš da nabodeš skyline.

 

sa druge strane, Super Vero ima prodaju onih nemačkih automobilčića što su isto kao "replike" i dobar je kvalitet, stade mi mozak kako se zovu, možeš da baciš pogled i tu.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ti je to bolje da porucis preko neta, bauljanje po prodavnicama u tom smislu moze biti bas lutrija, mislim da vecina prodavaca kod nas razlicite modele vodi kao isti artikal zbog lakse komercijale. Ili ako ti odgovara neki od ovih http://www.kupujemprodajem.com/search.php?action=list&data%5Bpage%5D=1&data%5Bad_kind_type%5D=all&data%5Btip_oglasa%5D=all&data%5Bprev_keywords%5D=zamena&data%5Bcategory_id%5D=584&data%5Bgroup_id%5D=1122&data%5Blocation_id%5D=&data%5Bcondition%5D=&data%5Bperiod%5D=&data%5Border%5D=relevance&data%5Bkeywords%5D=nissan&submit%5Bsearch%5D=Tra%C5%BEi&data%5Bprice_from%5D=&data%5Bprice_to%5D=

 

Ovaj prvi mi deluje malo previse jeftino, a ovaj drugi je do jaja, ali je stariji model. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da doktori masovno preporučuju marihuanu kod raka, osim iz par priča gde sam to čuo, malopre sam dobio poziv od jednog poznanika koji me onako očajno pita da li imam (lol) ili znam nekog ko gaji biljku marihuane, majka mu ima rak koji je metastazirao, pa joj je doktor preporučio i detaljno objasnio na koji način da je koristi. Nisam mogao da mu pomognem, pošto, jel' te, ne znam nikoga da ima živu biljku marihuane. Inb4 radi za muriju (ne radi, poznajem lika, generacija smo iz gimnazije).

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...