Jump to content

pričajte


Recommended Posts

je l' hoće, a?

pošto sam naručio robu sa sportsdirect i tamo piše da je firma koja šalje "Etail Services Limited" koja podugovara DHL očigledno.

 

edit: zvao DHL, oslobođen je carine paket, kao što sam i čuo iz priče kada stiže roba sa sportsdirect. dobro je :)

Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

A ne u tom smislu, ne naplate ti oni naknadno carinjenje ili nesto, nego u smislu kad narucujes sa sajta je DHL obicno znatno skuplja opcija isporuke. Ako taj sajt vec radi samo s njima onda ti je to i jedina opcija pa nemas sta da brines. A inace kad stize nesto sto mora da se carini, tipa neka tehnika onda naplate sve uredno carinske troskove koji postoje, samo sto to opet ide znatno brze nego regularnom postom.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

je l' hoće, a?

pošto sam naručio robu sa sportsdirect i tamo piše da je firma koja šalje "Etail Services Limited" koja podugovara DHL očigledno.

 

edit: zvao DHL, oslobođen je carine paket, kao što sam i čuo iz priče kada stiže roba sa sportsdirect. dobro je :)

Шта си наручио ? И колико си чекао ?:)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

hm, bio sam ubeđen da sam ti odgovorio, možda sam omašio temu a ne mogu da nađem taj post sad a možda sam i istripovao :o

 

uzeo ove dukseve: http://www.sportsdirect.com/slazenger-sl-fleece-crew-sweater-mens-522004?colcode=52200425

i istina je što piše u komentarima da su širi u ramenima ali uopšte nisu toliko širi koliko se tripuju ljudi, skroz su ok :)

 

naručio u četvrtak, stiglo danas. ukupno sa poštarinom je koštalo 52e (oko 11e je poštarina), kažu ljudi da je bitno da ti roba bez poštarine bude ispod 50e kad naručuješ sa sportsdirect, sad ono, svako priča svoju priču.

  • Upvote (+1) 2

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Na kraju krajeva kad nismo na doživotnoj ban listi zbog poručivanja do '99, mislim da nikada nećemo ni biti.

Pa ono, trebalo je preko 10 godina da nas skinu sa shit liste zbog' 99...

Nisu ljudi skočili na Čilija zato što misle da je svojeručno sjebao Amazon, samo ih nervira taj sitnoprevarantski način razmišljanja.

Link to comment
Share on other sites

Nemam frku sa tim, valid point i nije u redu da se radi ako se radi svesno.

 

Vrati ti kasirica (nemam pojma otkad je to izraz) 500 kinti više, pa sad dal' ćeš ti da joj kažeš i vratiš ili ćeš da budeš hepi što si "zaradio" 500din, ali ne bih da mislimo da će zbog toga "deleze da spakuje kofere i ode iz srbije".

Link to comment
Share on other sites

pa nije bas ista paralela. i normalno je da ces vratiti pare. ako si normalan ofc.

problem je što čili ima auru nekog ko se bori sa zlim prodavcima, želi da mu se za novac da adekvatna usluga, pazi na komponente po hw forumu, pazi na cene, marže, i uopšte borac je za potrošačka prava, al voli da drpne siću od zlih kapitalista pa to ti je. u fazonu "e red je da im malo zakinem!"

ofc, takav se utisak stekao čitanjem foruma

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

hm, bio sam ubeđen da sam ti odgovorio, možda sam omašio temu a ne mogu da nađem taj post sad a možda sam i istripovao :o

 

uzeo ove dukseve: http://www.sportsdirect.com/slazenger-sl-fleece-crew-sweater-mens-522004?colcode=52200425

i istina je što piše u komentarima da su širi u ramenima ali uopšte nisu toliko širi koliko se tripuju ljudi, skroz su ok :)

 

naručio u četvrtak, stiglo danas. ukupno sa poštarinom je koštalo 52e (oko 11e je poštarina), kažu ljudi da je bitno da ti roba bez poštarine bude ispod 50e kad naručuješ sa sportsdirect, sad ono, svako priča svoju priču.

sta je bre ovo, vrhunski hoodies za 7 eura?? koji win sajt!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

hm, bio sam ubeđen da sam ti odgovorio, možda sam omašio temu a ne mogu da nađem taj post sad a možda sam i istripovao :o

 

uzeo ove dukseve: http://www.sportsdirect.com/slazenger-sl-fleece-crew-sweater-mens-522004?colcode=52200425

i istina je što piše u komentarima da su širi u ramenima ali uopšte nisu toliko širi koliko se tripuju ljudi, skroz su ok :)

 

naručio u četvrtak, stiglo danas. ukupno sa poštarinom je koštalo 52e (oko 11e je poštarina), kažu ljudi da je bitno da ti roba bez poštarine bude ispod 50e kad naručuješ sa sportsdirect, sad ono, svako priča svoju priču.

ajd da isprobamo, ima zanimljivih patika, nadjoh taman jedne za 46e

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@carinska saga

 

savet ovima koji cekaju pakete: naleteo sam na nekoliko situacija gde likovima ne azuriraju stanje posiljke po 5-6 dana nakon prijema, oni posalju mail a oni im odrade paket za 20 minuta (bukvalno) i posalju, tako da, ja poslah :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

srbistan

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

bolje se raspitaj prvo da li neko ima iskustva jer sam čuo da znaju da pošalju i totalno kinesko njesra.

ma neće mi biti ni prvi ni poslednji put da kupim patike,a da se brzo raspadnu, ako ništa, biće dobre za fizikalisanje

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...