Jump to content

pričajte


Recommended Posts

@carinska saga

 

savet ovima koji cekaju pakete: naleteo sam na nekoliko situacija gde likovima ne azuriraju stanje posiljke po 5-6 dana nakon prijema, oni posalju mail a oni im odrade paket za 20 minuta (bukvalno) i posalju, tako da, ja poslah :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

srbistan

pa daj mail jebote :)

Link to comment
Share on other sites

ovo je bilo brzo :)

 


Поштовани,

 

Ваша пошиљка је 01.12.2014.године приспела на пошту царињења ,у току ове недеље по окончању царинске процедуре биће отпремљена на Вашу кућну адресу, односно вама најближу пошту ради уручења.Обзиром да је  задњих месеци у приспећу велики број пошиљки и поред свих напора које улажемо ради брже обраде пошиљки, како поштански тако и царински службеници,постоји одређени застој.У нади да ћете имати разумевања за насталу ситуацију при отпреми пошиљака крајњем кориснику,

 

Срдачан поздрав,

 

ЦИ Пошта Београд

Link to comment
Share on other sites

narucuju moji iz firme vec treci, cetvrti put sa sports direct-a i ono, ako je vrednost kupljene robe ispod 50 nema carine i cekanja, jedan se zajebo i uzeo tipa nesto za 130 pa je platio dodatnih troskova josh 50, 60 jura. svaki put kada je naruceno stizalo je relativno brzo. znachi samo ispod 50jura i sve kul...

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...