Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Sutra idem kod prekršajnog sudije zbog vožnje u pijanom stanju. Letos sam naduvao 1,16.

 

Ima li nekih fora kako bih izvukao što manju kaznu? Prvi mi je prekršaj za 6 godina aktivne vožnje.

 

U, sad ti je vrh vreme da ideš kod sudije za vožnju u pijanom stanju!

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Ah, znam da sam trebao da opišem situaciju.

 

Imam sopstvena kola u koja nikad nisam seo pijan (do ove situacije letos) a kao što sam rekao, vozim ih od kada sam položio, dakle od pre nekih 6 godina (faks-nazad i ostale situacije). Izlazim skoro svaki vikend i u ekipi imam ortaka koji isto ima kola, koji ne voli da pije i uvek idemo njegovim kolima. Letos se desila situacija da su mu se sjebala kola i on je vozio moja a ja sam naravno pio. Živimo relativno blizu jedan drugog i on je u povratku odbacio sebe, ja sam seo u kola i dok sam se vraćao kući zaustavila me je policija na dobro poznatom mestu koje se nalazi na putu do moje gajbe a koje nikako nisam mogao da izbegnem. Bilo je nekih 4 ujutru, nisam imao previše para kod sebe i sa najvećom "da li je jebeno moguće" facom sam se zaustavio ispred pandura kako bih naduvao 1,16. Alkohol se predugo zadržao u organizmu, tj. kvalitetna rakija popijena nekih 5,6 sati pre zaustavljana.

 

edit

 

@nepismen

Da

Edited by marks
Link to comment
Share on other sites

Uvek sam mislio da je pričajte u zooloskom vrtu i sad kad malo bolje razmislim moj post jeste bio retardiran tako da ćete ubuduće moći da me nazivate retardom.

 

Ne bih da se ovo splituje, jer ne planiram da se borim sa celim forumom.

 

edit

 

Svestan sam da sam napravio 2. kardinalne greške!

 

1. prevideo sam lokaciju "pričajte" topica kao što sam gore napisao

2. nisam lepo formulisao pitanje koje je trebalo da glasi drugačije (tipa, "od čega zavisi da li će mi kazna biti 6k ili 20k (po zakonu za moj prekršaj) i da li nekako ja mogu da utičem na visinu iste?")) te je i izazvalo očekivanu reakciju.

Edited by marks
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

lose iskoriscena thug pesma, doco pokazi mu kako se to radi, vlado napisi nesto

 

nećeš mi ti naređivati!

 

edit: uzeo "pravu" zimsku jašu posle sto godina, ima i džepove na grudima da se zabodu ruke dok se bleji u kraju, zadovoljan sam!

lomim glavu sve vreme ko je obradio ovu stvar što je vanja okačio i setih se: 

  Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Uvek sam mislio da je pričajte u zooloskom vrtu i sad kad malo bolje razmislim moj post jeste bio retardiran tako da ćete ubuduće moći da me nazivate retardom.

Ne bih da se ovo splituje, jer ne planiram da se borim sa celim forumom.

edit

Svestan sam da sam napravio 2. kardinalne greške!

1. prevideo sam lokaciju "pričajte" topica kao što sam gore napisao

2. nisam lepo formulisao pitanje koje je trebalo da glasi drugačije (tipa, "od čega zavisi da li će mi kazna biti 6k ili 20k (po zakonu za moj prekršaj) i da li nekako ja mogu da utičem na visinu iste?")) te je i izazvalo očekivanu reakciju.

Ako ti nešto znači meni je za prvi prekršaj kazna bila 7k (6-15k je bio range) Mada već su ti rekli da je pritisak na sudijama sad tako da ne znam šta da ti kažem...

Link to comment
Share on other sites

brate sto prekidas vozic, jos neko treba da mu kaze kako je retardiran, pa onda da se eskalira prica da je mogao da pobije dvaes ljudi, pa da je dobro sto nije dobio batine, pa da ce da izgubi posao i mladost, i onda ce jos vise da se propije, a verovatno se i drogira, i na kraju ce da zavrsi ispod mosta, poz cabke

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

brate sto prekidas vozic, jos neko treba da mu kaze kako je retardiran, pa onda da se eskalira prica da je mogao da pobije dvaes ljudi, pa da je dobro sto nije dobio batine, pa da ce da izgubi posao i mladost, i onda ce jos vise da se propije, a verovatno se i drogira, i na kraju ce da zavrsi ispod mosta, poz cabke

A jbg, realno je da je mogao da prošeta do kuće :) Plus preko jednog promila nije malo alkohola.. Al čini mi se da je naučio lekciju :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...