Jump to content

pričajte


Recommended Posts

 

Kakav komentar jebote

 

E, jebem ti novinarsku neobavestenost. Ne znam koji je kreten pisao ovaj tekst, uglavnom, prema vestacenju STRANE kuce koja vrsi vestacenja je na osnovu svih evidentiranih dokaza i okolnosti dokazano da je decko prosao na zeleno, a gas je dodao jer je pocelo da trepti dok je prilazio raskrsnici. Vestacenje je prezentovano sredinom oktobra 2014. Ona je pretrcavala na crveno. Eto tako... Ali, uvek je lakse oskrnaviti nekoga samo zato jer ima novac, veze i moc i jer je mogao nesto da smuva, da je bilo potrebno. Gledajte za BMW-om i placite, picke siromasne i beznacajne...

 

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

dobar tekst o princu Nasimu, odusevio sam se

Realno, i meni najjaci tekst. Pronadji sve od Clive Martina, covek je bog, imamo i njegov video na sajtu. I ko ti je dao minus, neka posafta kurac, princ Nasim najveci kralj ikada!

hvala braco!

  • Upvote (+1) 1

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...