Jump to content

Svetsko prvenstvo - Španija 2014


grb1tj

Recommended Posts

Ne znam, nemam reci... imam utisak da je ovo ONO sto se desava jednom u 20-30-50 godina, nevazno... I ne bih da izgleda da umanjujem uspeh do sada uradjenog, jer je zaista OGROMAN, ali meni se cini da mi MORAMO da dobijemo u finalu. Ne zato sto ja tako hocu, nego sve ovo izgleda previse dobro da bi stalo u finalu.

Bilo kako bilo, veliki naklon!

  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 1

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast momcima. Verovao sam da mogu stici makar do polufinala i to se desilo i sada verujem da mozemo da napravimo veliko iznenadjenje u finalu sa pobedom nad Amerima, ali ipak ne trebamo svi sada da se zanosimo i da ocekujemo to zlato jer je ipak sve osim pobede Amerikanaca veliko iznenadjnje a jos vece cudo. Trebamo biti svesni da i nismo prosli dalje sijala bi nam kao zlato i bronzana medalja.

Ako je Dre pravi doktor sto ne seta klompe?

Link to comment
Share on other sites

Ne znam za vas ali ja konacno mogu da zaboravim i oprostim kradju iz Turske 2010 :D

 

   U nedelju gledam tekmu sa 5-6 Amera iz ekipe. Generalo njih to ni ne zanima. Kazu previse je lagana konkurencija. Ima tu istine ali finale je finale. Ja sam optimista. Samo da se ne uplase i bice dobra tekma. Sto se tice dosadasnjeg uspeha nema sta tu da se doda. Fenomenalan uspeh.

 

A i pohvalio bi ESPN komentatora koji nas je u dobrom svetlu pretstavio. Vidi se da prati Evropsku kosarku. Teodosica je pretstavio kao boga Evropske kosarke a on je i bogovski odigrao.

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

nego sve ovo izgleda previse dobro da bi stalo u finalu.

Upravo.

Ako neko ima bar neke sanse u finalu, to smo mi. Ekipa je odlicno vodjena takticki(Sale se svakodnevno konsultuje sa Zeljkom, Pesicem, Dudom), momci imaju muda da odigraju celu utakmicu protiv Amera za razliku od Litvanaca, Slovenaca and co, koji su skinuli gace u 3. cetvrtini), igracemo rastereceno....najbitnija nam je odbrana (koju smo za ove tri utakmice jako podigli), i defanzivan skok, jer crnje puno koseva daju iz 2. i 3. sanse.

 

ali kakvo je pisanje Spancima u oci to sto su svi vec videli veliko finale Spanija - Amerika, a sve ostalo je trebalo biti borba za to ko ce igrati za bronzu.

 

Raduljicin kos iz odbojke resio utakmicu

koliko nas je usralo tu :D

ne secam se da sam video nesto slicno u tako bitnom momentu

 

Teo sabio celu tekmu, Markovic odigrao savrseno 1. poluvreme,(odlicno smo tu odigrali par akcija na njega. gde je iz drugog plana ostajao sam pod kosem) Krstic se ispromasivao na pocetku, na kraju je islo na njega kada je frka i sve je pogadjao(ono polaganje pored ruke u stilu Vlade Divca :D), Bogdan skoro bez promasaja, dao skoro sve poene u poslednjoj cetvrtini, Kalinic sa onom kradjom i kontrom, Raduljica na 28:15 za nas koji osmotri situaciju, pa krene na ulaz i zakuca :D, Bjelica nenormalno bitan u svim segmentima....svi su iscarevali

 

 

muda, aura petostrukih sampiona i drugarenje u ekipi su nasa najveca snaga

Edited by leisure
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...