Jump to content

Svetsko prvenstvo - Španija 2014


grb1tj

Recommended Posts

Bolje nemoj da gledas :D

 

Imam osecaj da su uboli sve sto su hteli, igraju mnooogo agresivnije, Krleta bas bas nece, ocajno sutiramo slobodna bacanja, mislim da oni za tri imaju tipa 60%...

Cini mi se da nas sudije jebu generalno, Brazil ima vise faulova ali to je nista s' obzirom koliko agresivno igraju, nerealno agresivno na svako kretanje na svaki sut.

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam samo poslednju cetvrtinu.

Proslo prvenstvo smo do jaja odigrali u grupama, da bi spanska govna namerno izgubila od zabara i namestila nas u 1/4 finala(jos uvek nisu oprostili onu Teodosicevu trojku). Mozda je i bolje da igramo sa Grcima nego sto bi, najverovatnije, kao drugi sa ujkanima na krv i noz.

 

Osvajamo, naravno.

Link to comment
Share on other sites

mislite da će da kalkulišu kako bi izbegli Špance?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nisi baš objasnio, ali može da posluži info!

Ufffff... privlači me da odigram na Irance (8 kvota u Pinn-u, sa produžetkom) :D

Ako Francuzi razmišljaju o medalji, sigurno im je lakši put sa 4. mesta. Još može da ih ukenja i da Argentina dobije Grke večeras (teško, ali moguće).

edit

da Pero.

Edited by alfa

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Ne bi bilo prvi put da kalkulisu, kalkulisali su i na proslom, ali mislim da bi ovo bilo malo previse :D Svejedno vredi probati, ja sam vec odigrao za neku sicu :)
 

Uglavnom Francuzima odgovara poraz od 7 i manje (da bi bili 4.), Irancima naravno pobeda od vise (onda su oni 4.), a mi ne mozemo ispasti, tako da oni direktno odlucuju. U tim kombinacijama smo mi 3., a ako Francuzi pobede 4.

Edited by toMaBRE
Link to comment
Share on other sites

nikada mi nije bilo jasno sa tim kalkulacijama, da li je sa tim upoznat samo selektror&co ili svi zajendo :)

 

padala mi je na pamet kalkulacija dok sam se tresao i nervirao u navijanju i gledanju tekme, al jebem li ga kad sam video kako je teo popizdeo u 2. cetvrtini ne znam ni sam :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...