Jump to content

Svetsko prvenstvo - Španija 2014


grb1tj

Recommended Posts

Ono nad Bogdanovićem nije bio faul, Diaw mu je prosto izbio loptu i tu nema mesta da se buni bilo ko, ali zato ovaj poslednji napad Francuza... stvarno se ne sećam kada je suđen """faul""" u takvoj situaciji poslednji put.

 

Istina je da smo mi morali da imamo bar 4-5 nerezonskih šuteva manje, ali izgubiti utakmicu na slobodnjake na ovaj način je čist sudijski bezobrazluk.

Ovo, stim sto i ja mislim da je na Bogdanovicu bio faul, udario ga je po ruci a ne po lopti. Realno smo sami sjebali, ovaj sudijski bezobrazluk je cisto slag na torti...

Link to comment
Share on other sites

Odbrana nam je bila katastrofa na ovoj utakmici, imali su previse slobodnih suteva i lakih poena.

Na terenu u jednom trenutku Stimac i Rasko, a Dzekson razvlaci celu ekipu, ne moze da promasi sa distance.

 

edit: i meni se cinilo da je bio faul nad Bogdanom, ali sto kaze Vanja, samo su jednom vratili, pa nisam siguran

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

ne znam o cemu pricamo ovde, mentalno retardirani covek samoproklamovani vodja ekipe, vec sto hiljaditi put kad se lomi utakmica trci i iz trka sutira trojku sa 9 metara, proslo je jednom pre 9 godina i to je to, od tad pokusao je sto puta i nijednom ALI NIJEDNOM nije pogodio i svaki put je usrao. Ko zove ovog mentalno retardiranog coveka da prodaje utakmice ovako 

 

 https://www.youtube.com/watch?v=lzpyiiZ8FdI  

 

covek pati od kompleksa da svaki put nahrani ego, jednom je proslo rodjace, vise nece nikad 

Edited by Ћела

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Pa ne mozes to reci kad cist faul Bogdanovicu nisu svirali u poslednjem nasem napadu, a njima svirali nesto sto se ne svira nikad na sekund pre kraja.

Ma kakvi, nema govora o faulu. Raduljica je napravio faul na prvom koraku, na drugom nije, tu sad moze da se raspravlja ali kriviti sudiju jer je konj pokusao posle 2 sekunde napada da da trojku sa 9 metara je besmisleno. Nerezonski i glupo, kao i pokusaj Bogdanovica da iznudi faul teatralno bacajuci ruke u stranu. Mozemo da se sporimo oko bacanja ali da nisu pravili idiotske poteze tokom ranijeg dela tekme, to bacanje ne bi ni bilo bitno.

~~

Link to comment
Share on other sites

Slazem se da smo mi mogli pametnije pa da sudijske greske budu nebitne, ali opet su direktno uticale. Snimak je pusten samo jednom, ali na osnovu njega meni je izgledao kao cist faul da ne moze biti cistiji, sad jebem li ga. Ali kad vec i nisu svirali, onda ne bi smeli svirati ni ovo na kraju za njih.

Link to comment
Share on other sites

Pa ne mozes to reci kad cist faul Bogdanovicu nisu svirali u poslednjem nasem napadu, a njima svirali nesto sto se ne svira nikad na sekund pre kraja.

istina... ali su nasi propustili da naprave faul 15 sec pre kraja (bolje da sutira 2 bacanja nego da polaze sam kao uhoda)... onda je bogdan pozurio sa prodorom makar 3 sekunde... (bolje da su cekali poslednji sekund i sutirali nerezonsku trojku i imali makar produzetak...)

Odbrana nam je bila katastrofa na ovoj utakmici, imali su previse slobodnih suteva i lakih poena.

Na terenu u jednom trenutku Stimac i Rasko, a Dzekson razvlaci celu ekipu, ne moze da promasi sa distance.

 

edit: i meni se cinilo da je bio faul nad Bogdanom, ali sto kaze Vanja, samo su jednom vratili, pa nisam siguran

raduljica ni da skoci, ni da zagradi... teo basketas nikada nije ni igrao odbranu... bjelica je ogranicenih mentalnih sposobnosti... oni pomazu tamo gde ne treba i ostavljaju svoje igrace kao dobar dan... bas sam goreo na odbranu...

ne moze kalinic sam da odigra...

ali kada je simonovic uleteo u reket da spasi raspalog tea koji je uglavinjao u 5 francuza... sabija simonovic... :D

ne znam o cemu pricamo ovde, mentalno retardirani covek samoproklamovani vodja ekipe, vec sto hiljaditi put kad se lomi utakmica trci i iz trka sutira trojku sa 9 metara, proslo je jednom pre 9 godina i to je to, od tad pokusao je sto puta i nijednom ALI NIJEDNOM nije pogodio i svaki put je usrao. Ko zove ovog mentalno retardiranog coveka da prodaje utakmice ovako 

 

 https://www.youtube.com/watch?v=lzpyiiZ8FdI  

 

covek pati od kompleksa da svaki put nahrani ego, jednom je proslo rodjace, vise nece nikad 

sve si u pravu... ali da je ovo danas uradio bogdan imali bismo makar produzetke... :P

Link to comment
Share on other sites

Ovaj Loncar je show kako navija i kako se dernja u mikrofon. :D

uvek je bio kralj i neko je bio zaduzen za dobru atmosferu u reprezentaciji

 

 

Svodi se na to da moramo ili da dobijemo Brazil sa 2 ili vise poena razlike, kako bi bili 2. u grupi, ili da izgubimo i budemo 4. sto bi znacilo da bi sa Spancima mogli samo u polufinalu da igramo

Link to comment
Share on other sites

uvek je bio kralj i neko je bio zaduzen za dobru atmosferu u reprezentaciji

 

 

Svodi se na to da moramo ili da dobijemo Brazil sa 2 ili vise poena razlike, kako bi bili 2. u grupi, ili da izgubimo i budemo 4. sto bi znacilo da bi sa Spancima mogli samo u polufinalu da igramo

ti si ludji od mene... ja sam kada je kosarkaska reprezentacija u pitanju nevidjeni optimista... (kao sto niko ne bi voleo da igra u fudbalu protiv brazila, bez obzira koji je sastav, tako tripujem da niko ne voli da igra ni protiv srbije u basketu) ali ono sto sam gledao nije ni za cetvrtfinale... :D

meni npr uopste ne smeta sto teodosic sutne u petoj sekundi sa osam metara preko ruke... ali sto igra odbranu gore od mene (a meni su ligamenti skocnog zgloba trajno pokidani) me dovodi do ocaja... to sto raduljica utrpava me bas boli kurac... ali POPIZDIM kada ne zagradi dva puta za celu utakmicu, a da skoci mu izgleda ne pada ni napamet... kosarka je sport u kome glupani ne uspevaju... a bjelica mi deluje kao reta... pritom totalno nezainteresovano... gurovic kada da trojku sa osam metara mora sorc da promeni posto svrsava u gace dok se vraca na svoju polovinu...

rizikovacu da me najedete govnima, ali simonovic igra duplo bolje nego pre godinu dana, bogdan je ispod svojih ocekivanja (mada je moguce da ja ocekujem od njega previse)... mali kalinic mi je zver i jebo mu pas mater sto je dosao kod radonjica da gubi vreme... e da jovic kida...

ahahah... a quoteovao sam te zbog loncara i zaborvaio... genijalac...

e da... zaboravio sam jos nesto...

JEBACEMO SPANCE... nemam ideju kako... ali cemo ih jebati!!!

npr... ako simon da dve trojke iz coska... bogdan ce da odlepi na cinjenicu da ga nosi ciganstura i onda cemo im utrpati stotku... :tf:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...