Jump to content

Svetsko prvenstvo - Španija 2014


grb1tj

Recommended Posts

Naravno da ne bi bilo šanse da ih dobijemo, ali bi možda bilo manje od 30 razlike.

 

Takođe, tipujem da bi SFRJ igrala egal bar trideset minuta sa Drim Timom 3 u Atlanti, a ne samo poluvreme.

 

A i ne volim da potcenjujem američke reprezentacije iz 94 i 96. Ok, nisu imali Magica i Jordana, ali su bili besmisleno jaki.

Mislim da je čak i Dream Team II dominantnije prošao kroz svetsko 94. nego jedini pravi kroz Barselonu. :)

savic je bio povredjen, divac je imao cetiri licne... rebraca je imao ispod 90kg...

doduse i paspalj je davao sve... :)

anyway tim iz atlante je bukvalno bio besmisleno jak... meloun, stokton, pipen, hakim, onil, barkli... lol... dobro je sto ne mogu ostalih da se setim... posto sam se i od ovih usrao... :D

ja sam pod utiskom da vecina ljudi sa ovih prostora vise zali sto se ta utakmica nije odigrala nego raspad yu i stotine hiljada mrtvih =o(

a vasa "objektivna" prica na tu temu vise zvuci kao slaganje oko racionalizacije koja vam je pomogla da prebrodite cinjenicu da nikad nismo videli true tekmu mladih sampiona iz 87me i sampiona iz 90te vs NBA profesionalaca

 

ah da

najbolje da bi ameri dobili tu ekipu! ;oP

pa naravno da bismo mi dobili... zato su nas i pocepali... :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...