Jump to content

General Movie News Thread #3


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
54 minutes ago, Dule_smor said:

kakav je bre ovo agent Smith za sirotilju, jedan je Hugo Weaving!

haha pa jbg, nemaju svi benefit toga da ne stare kao Kijanu pa mogu i dalje da ih koriste. Ipak je prošlo 20 godina od prethodnog filma 🙂 tj. da kažemo i 23 zapravo 🙂

8 minutes ago, manson said:

I samo jedna sestra Vačovski?

odavno su rekli da će samo jedna sestra, nekada brat, da radi, ali uz "amin" ovog-ove drugog-druge.

Nemam pojma šta da mislim generalno, naravno gledaće se, što se kaže, malo me "plaši" ovo kombinovanje starog i novog, kao da idu previše na tu kartu nostalgije da udare, videćemo. Svakako moram da obnovim gradivo sva tri dela Matrixa, jbg i drugi i treći mora 🙂

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, manson said:

 

oni ladno prave i dalje ovaj fantastic beasts :))

a ima i ovo:


 

Quote

 

Pobednici će biti objavljeni 9. januara, ali format te ceremonije još nije poznat nakon što je televizija NBC ranije ove godine odustala od prenosa te večeri na Beverli Hilsu zbog kontroverzi vezanih za organizaciju koja glasa o filmovima.

Udruženje holivudskih stranih novinara (HFPA) kritikovano je jer nema crnih članova, a vodi se spor i oko toga utiču li njihovi bliski odnosi s holivudskim studijima na odabir nominiovanih i pobednika. Tom Cruz je zbog toga vratio svoja tri Zlatna globusa.

HFPA je u međuvremenu primio još 21 člana, od kojih je šestero crnaca, zabranio je dobijanje poklona i usluga i uveo obuku o seksualnom zlostavljanju i različitosti. Udruženje sad ima 105 članova.

„Iako Zlatni globusi neće imati prenos u januaru 2022, nastavićemo našu 78 godina dugu tradiciju“, piše HFPA u otvorenom pismu uoči nominacija u ponedeljak.

„Prošlih osam meseci bilo je teško, ali ponosni smo na promene koje smo dosad postigli“.

Usprkos tome, velike filmske i televizijske kuće distancirale su se od nagrada i nisu prijavile svoje programe na razmatranje, kao što su to činile u prošlosti, prenosi Rojters.

Još uvek se ne zna hoće li nominovani glumci, reditelji i muzičari učestvovati na ceremoniji početkom iduće godine.


 

Link to comment
Share on other sites

9af24a29f2d0599a1c6bb06d5b2a7fb0.jpg

hahaha, vrh 🙂 ovo baš jedva čekam da pogledam, koliko i G da odigra Homeworld! 

Verovatno će biti glupost, ali Scream je oduvek bio glupost 🙂

Tagline je vrh

I al' su ispeglali ove dve, neviđeno nešto :)) Kortni Koks skoro da nisam ni prepoznao 🙂

  • Haha (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

On 12/14/2021 at 10:53 PM, Jose Jimenez said:

Došao sam da linkujem ovaj trejler, ali me manson pretekao 😄

 

On 12/14/2021 at 8:31 PM, manson said:

Ovo će da bude najbolji film svih vremena 🙂

 

pravo da vam kažem kad sam linkovao sinopsis pre par meseci valjda baš ovde, nisam očekivao da će ovako da ispadne trejler i da realno pretenduje da bude najbolji film ikada 🙂 i slažem se sa ocenom!

deluje da kejdž ovde se ne tripuje da glumi već se trudi da bude on jelda, što je uvek dobar predznak u odnosu na to kad ide u uloge neke :))

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, G!!! said:

odusevljenju nema kraja, nick cage glumi nick cage u filmu o nick cagu >D

anyway, ide ova vest

Denis Villeneuve to Direct Adaptation of Sci-Fi Novel ‘Rendezvous With Rama’ by Arthur C. Clarke

https://variety.com/2021/film/news/denis-villeneuve-rendezvous-with-rama-1235134136/

 

ah, znači krenulo je :)) Sad Denis dok ga svi živi ne iskoriste za nekakav SF 🙂

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, G!!! said:

odusevljenju nema kraja, nick cage glumi nick cage u filmu o nick cagu >D

anyway, ide ova vest

Denis Villeneuve to Direct Adaptation of Sci-Fi Novel ‘Rendezvous With Rama’ by Arthur C. Clarke

https://variety.com/2021/film/news/denis-villeneuve-rendezvous-with-rama-1235134136/

 

Opala...btw, Rama je jos pre 10-15 godina trebalo da bude ekranizovan, ali su otkazali...cini mi se da je Morgan Frimen trebalo da glumi...generalno nemam neka prevelika ocekivanja, tesko je napraviti dobar film po knjizi realno

  • Like +1 1

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Dule_smor said:

Opala...btw, Rama je jos pre 10-15 godina trebalo da bude ekranizovan, ali su otkazali...cini mi se da je Morgan Frimen trebalo da glumi...generalno nemam neka prevelika ocekivanja, tesko je napraviti dobar film po knjizi realno

jer ... knjiga je bolja!

Drummer Drumming GIF

Link to comment
Share on other sites

Krenuli su neki prvi reviewovi za novi Matrix, za sada su umereni do pozitivni... Naravno ne možemo znati koliko je tu za sada plaćenog PR-a i čega god, dok ne pogleda veći broj ljudi:

Quote

The Matrix Resurrections rocks. Let’s just get that out of the way. If you’re a fan of the franchise like me (and maybe, hopefully, you revisited the trilogy like me) you may be terrified that a fourth film, almost 20 years later, could be very bad. It is not. It’s clever and smart, with entertaining action and wonderful visual effects. Basically, everything you could want from a Matrix sequel to the point where I walked out of the theater with that “I just saw a great movie” buzz. Now, that doesn’t mean it’s a masterpiece like the original film. There are knocks against it to be sure. But, for the most part, The Matrix Resurrections is both the Matrix sequel fans have been waiting for, and also one they never knew they’d needed.

https://gizmodo.com/the-matrix-resurrections-is-the-matrix-sequel-youve-alw-1848182562

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...