Jump to content

General Movie News Thread #3


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Netflix pravi film o Hanibalu, glumice ga Denzel Vosington izgleda. Ok, Hanibal jeste bio iz Afrike, ali Kartaginjani nisu bili crnci, vec potomci Fenicana sa Bliskog istoka, dakle svetle puti. Ok, imali su i crnce u svojim redovima, Numidijsku konjicu recimo, ali prilicno sam siguran da Hanibal Barca nije bio crne puti.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, manson said:

Jlo Titanfall 🙂

 

pa ovo već po trejleru vidiš da će da bude krš :))

12 hours ago, Dule_smor said:

Netflix pravi film o Hanibalu, glumice ga Denzel Vosington izgleda. Ok, Hanibal jeste bio iz Afrike, ali Kartaginjani nisu bili crnci, vec potomci Fenicana sa Bliskog istoka, dakle svetle puti. Ok, imali su i crnce u svojim redovima, Numidijsku konjicu recimo, ali prilicno sam siguran da Hanibal Barca nije bio crne puti.
 

ako može Kleopatra da bude crna na bazi izjave neke rendom babe koja je sigurna u to, šta ih sprečava da nastave dalje :))

malo se buni internet i to je otprilike to 🙂

Link to comment
Share on other sites

Sad kad neki nas politicki i rasno korektan reziser krene da radi rimejk Boja na Kosovu...

Kneza Lazara igra migrant iz Sirije, Obilica neki ciga iz Vlasotinca, a Vuka Brankovica crnkinja.

Naravno, Kneginja Milica je ustvari non binary pod imenom Milly, kojeg/koju/koje igra transrodni kinez

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

On 3/13/2024 at 10:10 PM, manson said:

Jlo Titanfall 🙂

 

 

bolje da su uzeli Stivena Sigala umesto nje, manje sranje bi bilo....

  • Like +1 1

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

dobro deluje fuiosa, kao sto sam i pretpostavljao, samo to i dalje nije mad max... a svi zapravo samo hocemo pobesnelog maksa 

dzontra mi nekako nije propao uopste, ima 70 god a izgleda kao i sa 50, ili se misli da je propao sa ulogama, to jeste ima vec 15-20 godina. Ali imam percepciju da je i dalje dopadljiv za gledanje a ne secam se kada sam poslednji film gledao 😛 

the crow (iako bedan pokusaj) je tacno od onih filmova koje ne moras da gledas posle odgledanog trejlera 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mladenq said:

 

haha, pa šta ga znam. 

ako više odu na stranu horora da rokaju po toj liniji možda i bude zabavno za gledanje.

ako krenu da se glupiraju sa "filozofijom aliena" ode mast u propast!

Link to comment
Share on other sites

malo sam u fazonu mora li ova ortega biti u svakom "scary" filmu u protekle tri godine, ali pored toga dopada mi se ostatak ekipe :)) a i bitldjus sam po sebi ofc kao tema. nadam se da neće da ga upropaste 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...